Foorum
2013-03-06 09:59
soovime meha voodielusse veidi särtsu tuua.
Soovime voodisse kolmandaks naist vanuses 20-35 a.
Huvi korral kirjuta siia foorumisse
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 13:41
tutt,ära pahanda selliseid koomikuid naisi olen kohanud siin mitmeid,kes oma meestele naisi otsivad,et mees mitte küla peale ei läheks
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 15:02
Aga arvesta, et su abielu on sellega ka purunemas. Selles võid olla kindel
˅ näita rohkem ˅
2013-03-11 22:18
miks siis kohe purunemas
arvan et kaks naist ja mees nõuab seda et naised tunneksid huvi ka üksteise vastu, ehk et selle kolmanda tulekust saavad mõlemad midagi
kaks iharat naist ja üks keskmine eesti mees, kamoon, kahele naisele rahulduse pakkumine on kaks korda raskem kui ühe naise täielik rahuldamine. nüüd võiks naised mõelda millal nad viimati täieliku rahulduse said ja mehed mõelda kui palju vaeva nad selleks nägid. kahe naise rahuldamine on kaks korda keerulisem
ps. jutus on kõik tegijad ja unistuses võiks kasvõi kolm naist ja üks mees
˅ näita rohkem ˅
2013-03-12 15:22
ära imesta, sest vahel otsib just see naine omale naist voodisse, aga üksi ei julge ja lesbikalduvusi ei taha tunnistada
alati ei ole kõik nii mustvalge
eks ole need mehedki, kes paarina teist meest otsivad, natuke kapihomo poole lihtsalt ei taha seda avalikult tunnistada ja kui naine ka kambas siis ju pole nagu pede
˅ näita rohkem ˅
2014-02-20 11:16
vb vajab keegi voodiellu särtsu hoopis lisa mehega, võtke julgelt ühendust.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-20 11:21
siin otsitakse minu arusaamise järgi kolmandaks naist, mitte meest.
mis ajab meest ennast hoopis teise kategooria teemasse pakkuma tulema?
kas üksikul mehel on raske sobivaid paare leida? pole eriti soovitud partner nende jaoks?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-20 12:15
Juta , teema on: kolmas voodis
˅ näita rohkem ˅
2014-02-20 13:03
kes on Juta? sulle: olen Utha. ma ei ole sinu naistuttavate kommetega tuttav ega tea, kuidas neile outside the bedroom koheldud meeldib olla, aga mina ei ole andnud luba familaarine endaga olla, mulle ei meeldi ja ma olen kuri praegu. ma ei usu, et banaalsustega alustava mehega keegi voodisse minna tahaks.

jah ma näen teemat, aga mulle hakkas pakkuma see huvi, mis paneb ikkagi üksikut mees või üksikuid mehi ennast paaridele reklaamima. kas paaride seas on või pole nõudlust üksikute meeste järele?
ja kas siin ei teki seda ohtu, et muutudki n-ö igaveseks kolmandaks, lisarattaks teiste suhete all, aga otseselt sind ennast keegi ei vajagi.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-20 13:14
No nii Otsin ka oma armsale vanamoorile kena noort naisterahvast. Oleks vaja kontrollida moori lesbilisi kalduvusi Kontrolliks ikka seda värki kolmekesi voodis
˅ näita rohkem ˅
2014-02-20 23:40
mõtle preventsiooni peale. mida hakata peale kahe lesbist majahoidjaga
˅ näita rohkem ˅
2014-02-21 09:57
Nautida koristatud maja ja mitmekäigulisi lõunaid
˅ näita rohkem ˅