Foorum
2009-12-16 08:39
Viimaselajal on huvi tekkinud selle teemakohta, et palju on siin naisi kes alandaksid meeleldi meest.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-16 09:19
huvitav, kas see tegevus on mingilgi määral seotud adrenaliinilaksuga, et mees on füüsiliselt tugevam, võib olla äkiline ja ettearvamatu, et siis mängid nagu ohu piiril, nagu taltsutaks ohtlikku looma vms, proovid piire jne
˅ näita rohkem ˅
2009-12-16 21:48
no ma ei tea, kui paljud tõsised BDSM teemaga tegelejad seda adrenaliinilaksu seisukohta jagavad..... vb kõrvaltvaatajale tundub selline põhjendus reaalne, aga kes tõsiselt teemas sees, mõtlevad ehk pisut teisiti....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-16 22:49
Siin oli ju domina24. Tegid ettemaksu ja jäidki ootama. Adrenaliinilaks missugune.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 13:21
Mina küll meest ei taha alandada, mees peab ikka naisest üle olema!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 20:01
keegi ei peaks kellestki üle olema - mees peab pakkuma kindlat tuge ehk turvatunnet, aga naisest üle küll olema ei pea...aga kamandaja naine ja alluv mees, see päris komedejant DDDD
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 20:06
jutt on seksimängudest mitte elust ju, tead küll david carradine ja mystery woman jne
˅ näita rohkem ˅
2009-12-20 10:10
Seksimängud ju ka osa elust! Ja mitte väike!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-20 11:38
ära näri tähti, said aru küll
˅ näita rohkem ˅
2009-12-20 18:15
väidetavalt on allumissoviga meeste hulgas just suur hulk selliseid, kes ise kõrgel kohal töötavad ja seega tööalaselt teiste üle suurt võimu omavad. vahel võib olla üsna raske määrata, kust läheb piir tegelikkuse ja mängu vahelt. kellelegi pole tema fantaasiaid ja kalduvusi otsaette kirjutatud, ja enamik mängusõpru hoiab neid asju kiivalt enese teada. kui mängus on ühe osaks olla peal ja teisel all, siis see ei pruugi ilmtingimata tähendada, et ka reaalses elus on see nii. enamik selliste mängude harrastajatest on üsnagi mõtlemisvõimelised inimesed ja küllap pole nende hulgas vähe ka neid, kes tegelikult suudaksid ja oskaksid väga tugeva ja hea "vaniljesuhte" luua(ja seda ka hoida)
˅ näita rohkem ˅
2009-12-20 18:15
väidetavalt on allumissoviga meeste hulgas just suur hulk selliseid, kes ise kõrgel kohal töötavad ja seega tööalaselt teiste üle suurt võimu omavad. vahel võib olla üsna raske määrata, kust läheb piir tegelikkuse ja mängu vahelt. kellelegi pole tema fantaasiaid ja kalduvusi otsaette kirjutatud, ja enamik mängusõpru hoiab neid asju kiivalt enese teada. kui mängus on ühe osaks olla peal ja teisel all, siis see ei pruugi ilmtingimata tähendada, et ka reaalses elus on see nii. enamik selliste mängude harrastajatest on üsnagi mõtlemisvõimelised inimesed ja küllap pole nende hulgas vähe ka neid, kes tegelikult suudaksid ja oskaksid väga tugeva ja hea "vaniljesuhte" luua(ja seda ka hoida)
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 14:25
Kui küsid, et kui palju, siis võin öelda, et ikka omajagu on neid siin õnneks!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 19:16
Kui mõni mees siin tahab vitsa/rihma saada, siis tean ühte oma sõbrannat kes tegeleb sellise asjaga. Et kel huvi võib mulle kirjutada, aitan kontakti luua Võimalik muidugi et peate neiut millegagi ka motiveerima. Aga eks seda saate ise kokku leppida.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-15 12:17
Nõustun klemoga. Minu tutvuringkonnas pole ühtegi madala IQ-ga, saamatut sub-i. Kõik on edukad. Valdavalt kõigil oma firma ja endal palju alluvaid. See, et nad vahel natuke karistada tahavad saada, mis selles niiväga kummalist on? Kahjuks on domineerijad naised tõesti vähemuses. Sub-e on tunduvalt rohkem.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-22 14:57
alandamine on minuarust nii seff,eriti meeldib kui neiu minu väikemeest piinaks ja retsiks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-04 21:55
Nu alandamise ja nn rihma andmisel on väga suur vahe kullakesed. Tean päris mitmeid inimesi kes selle teemaga kodus on. Kõigil uudistajatel kel tekib mõte, et läheks prooviks järgi soovitan soojalt enne teele asumist mõelda kuhu sa lähed.
Alles eile suhtlesin inimesega, kellel on seljataga väga negatiivne kogemus. Seega, tasub hoolikalt valida kuhu ja kellega lähed.
Kui proovima minna, siis pigem nende juurde, kes tunduvad algul liiga teema sees jne kui mõne algaja käe alla, kes ise ka täpselt ei tea miks ja milleks.
Domineerimisel ja sadistlikul soovil teisele haiget teha on kenake vahe!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 08:06
jah pole mõtet uudishimust igale poole kiigata
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 16:16
Teemaalgataja rääkis alandamisest. Väike piitsutamine või laksud kannikale pole ju alandamine??? See pigem selline omamoodi mõnuaisting!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 22:38
see, mis kellelegi alandav on, võib varieeruda väga suures ulatuses. kellegi jaoks võib ju see pepulaks olla mõnu aistinguks, samas võib teine selle vastu vägagi raevukalt häält(võib-olla ka midagi muud) tõsta. kes mida naudib.... kelle jaoks miski õige on....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 22:02
Justnimelt. Algajatega ei tasuks kohe rõõmsalt proovima minna. Samas paljud algajad ei tea õieti isegi mida täpselt soovivad. Neile olen nõu andnud veidi teemaga tutvuda ja siis step by step edasi liikuda kui huvi. BDSM on ikkagi tõesti terve mõistusega inimeste pärusmaa. Ja inimesi on tõesti väga, väga erinevaid. Mis ühe jaoks on täiesti tavaline võib teisele põhjustada tõsise shoki (leebelt öeldes). Niisiis algajate juurde kes arvavad teadvat kõike BDSM-st aga tegelikkuses on osutund tõsisteks käpardideks ma iial ei soovita minna. Ma olen kuulnud päris õõvastavaid lugusid alluda soovivatelt meestelt. Ja sellist kogemust ei soovita kellelegi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 17:42
sm maailmas on sama palju erinevate soovidega inimesi nagu on vaniljemaailmas.... eem see läks nüüd valesti. Tegelikult vaniljemaailm on piiratum ja seetõttu ka inimestel soovid sarnasemad. SM maailmas ei saa kunagi eeldada et sa ligilähedaseltki tead mida teine ootab. kõik peab läbi rääkima. Algaja kipub alahindama selle maailma mõõtmeid ning arvama, et kuuldes tähekombinatsiooni sm, on tal selge millest räägitakse. Ei ole. Sealt ka, minu meelest, räiged valestimõistmised ning kurvad kogemused.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 18:15
Juurde võib lisada, et algajate seas on väga palju neid kes ei tea isegi mis tahavad. Aga mille järgi ma siis "mängu" teen kui pole aimugi mida tahetakse? Sellepärast ei võta ma iial sellist sub-i (allujat), kes kirjutab, et tee minuga mis tahad, mida sa minuga teha tahaks või kirjuta mis teed. See on niiiiii laialivalguv, et targem on sellistest loobuda. Enne tuleks teema omale selgeks teha. Vaadata filme või videoklippe ja lugeda netist BDSM teemade kohta. Sealt edasi juba tekivad kindlamad soovid ja kindlasti ka tabud. Sellistes "mängudes" ju paneb reeglid paika alluv pool. Ja kindlasti turvasõna enne "mängu" kokku leppida ja öelda domineerijale, et oled algaja. Õige Domina/Isand oskab ka kehakeelest aru saada kas asi on õige või mitte. Ainult nii on võimalik edukat ja mõlemile poolele meeldivat "mängu" saavutada.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 18:18
mitte õige vaid see kes sind tunneb piisavalt. Selleks on vaja kõigepealt tundma õppida üksteist. Õige dom, ükskõik naine või mees, annab endale aru ja võtab aega et oma mänguasja tundma õppida. Pole mõtet telekaga kohvi keeta. Igal asjal on oma funktsioon ja ülesanne
˅ näita rohkem ˅