Foorum
2011-12-25 01:32
Fantaasia, mille ka 90% tõenäosusega teostan. Tegevus jääb ühekordseks, sest tegelikult on olemas ideaalne partner, kes aktsepteerib ja austab mind sellisena nagu olen.

Otsin konkreetselt fantaasia realiseerimise ajal „hirmu tekitavaid mehi“, kes julgevad naisele korralikult vitsa anda. Ma ei mõtle veidi roosatavat nahka, vaid korralikult naha peale andmist (alla 200 hoobi ei tule kõne alla). Hääletan Tallinnast Tartusse. Teel olles provotseerin juhti ja vaatan kas suudan kellegi nii kaugele viia, et saan võsa vahel vitsa.

Kuna mul ei ole kõige väiksematki soovi tuua vanillat SM-maailma, siis on see provotseerimine väga leebe. Alles siis, kui ma seitsmenda meelega tunnetan, et reaalne võimalus on olemas läheb provotseerimine eesmärgipärasemaks.


Nendele, kes kukuvad nüüd kohe suure hurraa`ga halvustama tsiteeriksin ühes teises foorumis kirjutatud järgmisi sõnu. „On meil vaja olla nii peened ja haritud? Asjalikud ja targad? Ega keegi meist pole mõistlik inimene. Otsime seiklusi ja teravaid elamusi. Unistame ja igatseme, aga jõuame harva edasi kuna tihti puudub julgus. Selle asemel, et olla julged ütleme, et oleme mõistlikud.“
˅ näita rohkem ˅
2012-01-23 14:55
Noh Laimake, kas said oma esimesed triibulised kätte
˅ näita rohkem ˅
2012-01-23 15:08
Siis peab sul hääletades oma vitsakimp kaasas olema
˅ näita rohkem ˅
2012-01-24 14:46
„On meil vaja olla nii peened ja haritud? Asjalikud ja targad? Ega keegi meist pole mõistlik inimene. Otsime seiklusi ja teravaid elamusi. Unistame ja igatseme, aga jõuame harva edasi kuna tihti puudub julgus. Selle asemel, et olla julged ütleme, et oleme mõistlikud.“

mulle see mõte väga meeldib
˅ näita rohkem ˅
2012-01-24 17:50
utha, kuhu on kadunud su ajupuudega õilis rüütel? Morgan24 oli vist selle jahupea nimi
˅ näita rohkem ˅
2012-01-24 22:12
kes??? miks peaks mina teadma temast midagi? tegele ise oma probleemidega
˅ näita rohkem ˅
2012-01-24 22:38
Võsa vahel vitsa saamiseks on suhteliselt halb aeg, külmad ilmad. Ei tea, kas fantaasia realiseerimine lükkus kevadesse?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-24 22:47
200 hoopi!!! ole pai, piirdu 20ga, sul nahast jäävad ribad järgi muidu
˅ näita rohkem ˅
2012-01-24 23:16
200 tundub tõesti ülemäärane kogus olevat, aga natuke oleneb ka löökide tugevusest ja
kasutatavast materjalist. ma ei tea, millega siin tegu on, aga ma olen kohanud (ainult vaadanud esialgu) paari piitsa, mis võivad tõsiselt naha sisse lõikuda ja seda lõhkuda nii, et veri taga. kui teatud lööke teha... mehe nahk on ka paksemaks loodud kui naisel. ma ei tea, kuidas naine seda talub. ei kujuta ette
kellegi piitustamine on raske töö tegelikult.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-25 09:13
Võib ju vahepeal urvaplaastriga ravitseda.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-25 14:56
Kuidas lõppes seiklus. Ootamatult.

Idee mõte oli leida tõelist hirmu. Hirmu, mis on üle igasuguste piiride. Olin täiesti kindel, et SM maailmas seda ei leia – lõppkokkuvõttes on ju kõik turvatud, kõik kokkulepitud (ilma ootamatusteta) jne. Viskasin nalja turvasõna vajalikkuse üle, mis on täiesti mõtetu.
Siis sattusin puhtjuhuslikult ühe Dom`i kätte. Mäng kestis kolm tundi aga minu jaoks olid need kolm tundi terve igavik. Hirm oli nii suur, et südametukseid tundsin isegi sõrmedes ja varvastes. Naersin, palusin armu, nuuksusin ja kõike seda ühekorraga – hirm oli nii suur, et kontroll iseenda ja emotsioonide üle oli kadunud. Tänasin maad ja taevast, et on olemas turvasõna.

Praegu olen üliõnnelik, et ma siiski ei läinud hääletama. Hirmu, tõelise hirmu, leiab üles ka SM maailmast. Õige inimese otsa tuleb lihtsalt koperdada.
Samuti on Turvasõna Püha Sõna. Kõigil on piirid; palju lähemal, kui seda arvata oskame.

NB! Sellelt kohtumiselt tulin ma tagasi ühes tükis. Võib-olla hääletama minnes poleks ma tagasi tulnud ühes tükis.



PS! Utha. Olen ka ise andnud. Ühele isegi väga põhjalikult. Vitsa või piitsa anda on tõesti väga korralik füüsiline trenn – järgmine päev ei tõusnud mu käsi taljepiirkonnast kõrgemale näiteks ja käe sain ilma valuta liikuma alles kolmandal päeval. Õnneks on selliseid, kellele saab kohe kogu mõnuga anda.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-25 18:31
laima. Räägi siis mis sa kõike ära tegid ka. Mis seal hirmsat oli? Mis naerma ajas?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-27 09:41
Miks paljud arvavad, et kindel hoopide arv ja hästi valus nahatäis on tähtsad? Toiming ise ja mängu ilu on need mis asja huvitavaks teevad. Minna mingi tundmatu tondiga võsa vahele selliseid asju ajama on küll hullumeelsus.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-27 10:09
Inimesed on erinevad, huvid on erinevad. Kuigi ma jagan mõtet, et mänguilu on oluliselt tähtsam kui mingi hoopide arv. Tegelt ka sobivus, mida võsa vahelt suht raske leida jah.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-27 10:34
Võsa vahel võib võsavillemit kohata või võsa petsi
˅ näita rohkem ˅
2012-01-27 11:11
laima. Miks sa ei taha oma tegemistest detailsemalt rääkida?
˅ näita rohkem ˅
2012-06-24 00:44
Mindki huvitaks, mis konkreetsemalt toimus. Pean oma parimaks sekskogemuseks Tõelise Hirmu tundmist. Ei ole kindel, kas ma teistkorda tahaks veel aga see oli midagi erilist
˅ näita rohkem ˅
2021-07-06 00:28
˅ näita rohkem ˅