Foorum
1
2
2012-01-21 14:26
siiski on mees oma sperma maitsest üllatunud...polegi see niiväga maitsev...selline kibe...vuihh!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-29 12:49
Et mehed, kes tahavad et naine spermat neelaks ,nagu mina tahan, et neile oleks paras eks.
Et nad peaks ise oma sperma alati peale seksi ära sööma, kas siis peo pealt või kondoomist
˅ näita rohkem ˅
2012-02-06 17:47
Mida sa korrutad seda, jajamees, mine söö paar kondoomi tühjaks ja tule siis rääkima.

Muidu päris huvitav. Noorena ma ulatasin, mäletan, et umbes 20-aastaselt tegin katse. Mingiks eriliseks spordipoisiks ma end ei pea ja kuigi pikk pole mul peenis ka. Peaks nüüd mingi aeg uuesti proovima. Ükspäev püüdsin jalga kaela taha panna, aga hirm tekkis, et üksi kodus ja pärast ei saa enam ära.

Suhu lasknud ma endale siiski pole ja ei kavatse ka. See pole mulle eriti erutav tegevus ja ma tean paremaid toite, mida manustada.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-08 01:08
lõpuks tuli ka normaalne postitus. kui sul pole väga pikk ja ise oled pikka kasvu siis kuidas su selg sellele reageeris?

ma olen lugenud et tuleks regulaarselt kindlaid harjutusi ja painutamisi teha. enamus on peale seda terve riista huulte vahele saanud.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-03 19:47
mis seal keerulist tõstad jalad seinale perse üles ja soristad suhu endale
˅ näita rohkem ˅
2015-01-08 15:51
Harrastan selfsucki voi autofellatiot noorest saati.harjutamise küsimus. kui ikka tahad suhu saada oma riista siis painutad nii kaua kuni ots on suus. Vaga monus on tunda spermat suhu pritsimas. Masturbeerides ilmselt ka 9 l korral 10 st ma neelan spermat. Maitsev ja erutav. Naised, kelle mees tahab neile suhu lopetada ja see mingil pohjusel pole meeldiv, palugu mehel kõige pealt enda spermat ise neelata. Enamus mehi ütleb selle peale ei. Paljud mehed üldse on enda spermat maitsnud?
˅ näita rohkem ˅
2015-01-09 20:24
OMG! On alles mehed.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-30 14:33
No mis nüüd järgmisena tuleb?!?!?
........hakkate iseendale perse ka panema või??!!?
˅ näita rohkem ˅
2015-01-30 15:21
See on see indigo põlvkond. Neile ei kõlba see, mida vanemad on enne neid teinud. Sedasi uusi võimalusi otsides ei panda seda tähele, et kõigist neist värkidest tekkib küllastus ja hakatakse vanemaid järjest unustama. Üks esimesi, millest loobutakse on korralik tavaseks(mitte maha, taha, raha). Aga ükskord lõpevad need alternatiivid otsa.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-30 15:54
jott, mis sajandis sina elad juba eelmise keskel algas igasugune privaatne äri nõudmisest "dengi na botÅ¡ku!", nii et "raha, maha, taha"
˅ näita rohkem ˅
2015-01-30 19:12
See varjant ei kaogi kuhugi. Ma pidasin silmas, et huvi kaob kvaliteetse heteroseksi vastu. Unustatakse, et ka traditsiooniliste meetoditega võib taevasse saada, ja mis veel tähtsam, ka partner sinna aidata.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-31 01:15
Ja nii viimaks võetakse kaenlasse taburett, minnakse lauta ja vaadatakse, et ka lehmal on sellised suured niisked ja inimlikud silmad........
˅ näita rohkem ˅
2015-01-31 08:03
Mis lehmad? isegi mullikad on nendele vanad.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-06 00:44
Mõni aasta tagasi sain võtta. küll mitte kõikke suhu aga suguti pea sain suhu vütta ja imeda . Enam ei saa... eks väike kõht ette tulnud ja kondid ei paindu enam.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-15 01:13
endale olen paar korda tahtlikult suhu lasknud , enda kraami võin maitsta küll, aga teiste omad ei tule ilmselt kõne allagi.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-15 12:51
sama keeruline kui iseendale taha keerata
˅ näita rohkem ˅
2015-05-15 13:49
Aastaid tagasi oli siin üleval video, kus see peaaeguet õnnestus
˅ näita rohkem ˅
2015-05-15 19:13
räägitakse, et alumised ribid tuleb selleks eemaldada ...
˅ näita rohkem ˅
2015-05-16 17:21
Räägitakse, et näljaga süüakse kõike, mis ette juhtub...küllap see siis vastabki tõele...
˅ näita rohkem ˅
2016-05-15 00:22
kui ma tiinekas olin, paindusin nagu number 40 niit ning olin võimeline iseendalt suhu võtma. ja mitte lihtsalt - ulatusin ikka kuni munadeni äge oli. ei jaksa meenutadagi kõiki neid tunde ja päevi, mis sai ülimates naudingutes mõnuletud ja otse loomulikult lasin lõpu ikka endale suhu.

täitsa meeldima hakkas!

hiljem enam painduvus nii hea polnud ja siis isetegevuse ajal lasin niisama distantsilt. või lasin pihku ja limpsisin siis.

kui kujunesid vabameelsed püsipartnerid, kellega avameelne sai olla, sai neid appi palutud. küll nad siis toitsid mind pihust ja oma suust ja eriti äge on muidugi see kui pärast seksi mulle julmalt näkku istutakse
˅ näita rohkem ˅
2016-10-11 02:51
Proovitud.väga lahe kogemus
˅ näita rohkem ˅
2016-10-24 19:43
ma soristasin ükskord endale suhu nii et lasin põranda põrkest ka lahe oli
˅ näita rohkem ˅
2016-11-06 17:43
Pubekaajal paindusin nii hästi, et sain iseendal suhu võtta. Täiesti vabalt. Võib arvata, et pihku ma neil päevil eriti ei tagunud Nautisin hoopis head suuseksi nii saavas kui andvas rollis Ja lõpp läks ikka muidugi alla
˅ näita rohkem ˅
2021-12-29 09:55
Parim on ikka naisele sisse lasta ja seejärel enne teist roundi need mahlad sealt seest välja imeda
˅ näita rohkem ˅
2021-12-30 09:05
Ega seemet ei saa raisata - tuleb naisele anda või ise ära süüa. Endale suhu laskmisega võib keeruliseks minna, aga võid lihtsalt omale peopeale lasta või naise pealt ära lakkuda. Mees kaotab seemnepurskega päris palju tsinki, mis on immuunsüsteemi jaoks vajalik. Kui kalatooteid ja austreid ei viitsi nii palju sisse süüa kui ühe seemnepurske kompenseerimiseks vaja, on lihtsam see sisse tagasi süüa. Ega asjatult ei keela erinevad religioonid seemet raisata.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-30 09:25
Ega niisama pole väljamõeldud piibel.
˅ näita rohkem ˅
1
2