Foorum
2011-12-07 12:08
Tere!

Minu fantaasiaks oleks sexida magava naisega. Jammm... Oh mida kõike ma temakesega ette ei võtaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-07 13:43
Vaata, et Sa naist enne sexi päris "magama ei pane"!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-12-07 14:27
siis sa pead naisega ettevaatlikult ja tasakesi seksima. kui ta peaks selle peale ärkama, siis on su seksimised tehtud ja mis siis edasi teed? siis pead ta uuesti magama panema. raske saab sul olema, raske
˅ näita rohkem ˅
2011-12-07 14:43
tegelikult arvan, et sellisel kujul on sinu unistus parajalt ebareaalne... ulme, aga teatud ulatuses peaks teostatava olema. ma ei tea sinu vaimset tervist, aga see, mida sa loodad saavutada, oleneb suuresti sinu partnerist ja tema soovidest, teie koos tegutsemisest.
üks soovitus oleks ka: enne magama heitmist tasub partneriga enne kokku leppida seksis. kui tegu on esmase tutvusega ja sulle tundmatu isikuga ning tal peaks midagi selle vastu olema, siis võib selle vägistamiskatsena kirja panna. isiklikult tunnen naist, kes uinutati joogiga ja just une pealt ära vägistati. ma arvan, et ta siiamaani toibub sellest kogemusest.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-07 22:04
Selline situatsioon oli ju mõni aeg tagasi ETV-s jooksnud seriaalis "Bordell 532". Klient andis prostituudile kokkuleppeliselt uinutit, kuna tal oli samasugune fantaasia. Paraku juhtus nii, et klient doseeris üle ja palju ei puudunud, et olekski tüdruk päriselt magama jäänud.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-07 23:56
Täpne doos selgub katsetuste käigus ja "loomulik inimkadu" kuulub katsetuste argipäeva
˅ näita rohkem ˅
2011-12-08 00:12
Katsetada soovitan siiski laborirottide peal!!!!! Mmmmmmmmmmmmm
˅ näita rohkem ˅
2011-12-08 00:23
...Ei, ei, ei mitte mingil juhul ei tohi sedalaadsetesse katsetesse kaasta süütuid loomakesi , seda enam, et inimmaterjali jagub küllaga
˅ näita rohkem ˅
2011-12-08 18:10
See fantaasia võib kergelt nekrofiiliaks üle minna.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-08 18:38
magava naisega seks on küll reaalne
nõuab aga küllalt fantaasiat ..



kunagi oma elukaaslasega kokkuleppeliselt järgi proovitud, ärkas mõne hetke ennem orgasmi üles, sest unenägu lid liiga applaks, heaks läinud, ärgates oli muidugi üllatunud,et ma meie fantaasiad teoks tegin,sättis ennast vähe parimini ja lasi mul edasi toimetada
˅ näita rohkem ˅
2011-12-08 19:30
Vaimne tervis usun, et on korras. Kedagi vägistama ja üllatama ei kavatse ka hakata. Laborirotte on terve kuulutusterubriik täis. Erineva hinnaga, erinevas mõõdus saadaval. Kuid pigem eelistaksin naist kellel oleks samasugune fantaasia.
˅ näita rohkem ˅