Foorum
1
2
2011-11-02 14:57
Sobivateks kohtadeks võiks olla nt ööklubi.. mees võib kuskil rõdul vaadelda, kuidas ma ta naisega vestlen, siis joogi välja teen, siis tantsima viin... Vaatamata kiirele muusikale tantsime me aeglaselt ja liibudes... suudleme teineteist.

Ja meeldiva õhtu lõpetuseks läheme hotelli.. ka mees võib tulla vaatama..
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 12:00
pead leidma paari, kus mees on "cockhold"
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 13:51
Ja pealtvaatav mees võiks veel kogu selle krempli ise kinni ka maksta!
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 13:59
Loomulikult võiks kinni maksta

Olen kursis, et see on cuckold ja seepärast oma fantaasia siia kirja paningi. Kui mõni selline end ära tundis, siis võtku ühendust. Ma võtaks su naise meelsasti ette... Ei oleks midagi mõnusamat, kui nautida ja lasta tal nautida..
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 14:02
Võta minu moor ette Ta siin kasutaja Utha.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 15:42
laaden, sul on minig omandiinstekt välja löönud? ära viibi ebakaines olekus siin

Cuckhold:
The relationship event in which a male feels inadequate sexually. The out come usually causes the male to seek adequate affection for his female with another man. This male will possess the objectified idea the inadequate male has in his mind of what a woman REALLY wants. The inadequate male may be heterosexual or bi-sexual. In any event the outcome is to please the woman and the male is aroused by the idea.
Jealously is not prevalent in this situation however, the inadequate male may become attached to female and desire these activities or ideas during routine sex. If it is not something the female is comfortable with it is suggested not to start or even begin to entertain the fantasy. 'With any human behavior that is found to cause pleasure, once wired it is hard to re-wire'. -"What the Bleep do We Know"
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 15:48
Ehh, roltspoiss kujutan ette, mis sinuga juhtub, kui üritad Uthaga miilustada kusagil tantsupõrandal
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 15:50
ja mis temast siis saab?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 15:53
kaminaesine karusnahk
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 16:06
No mulle tundub, et teie kaks ei ole küll mitte see paar, keda otsin

Tänud Uthale selle selgitava lõigu eest, ma küll usun, et niisugune variant on võimalik ka juhul, kui too abielumees on seksuaalselt täiesti pädev. Võibolla ta lihtsalt tahab, et ta naine naudiks ka teisi, võibolla on ta visuaalne nautleja, võibolla ta tahab näiteks armukadedus-haigusest niimoodi üle saada... Kuigi jah, kõige mõnusam oleks vist ikka see õige cuckoldist jobuke

Eriti meeldis mulle selle lõigu viimane idee... "parem on mitte hakata teemat torkima, kuna iga naudinguga on nii, et korra proovinuna tahaks üha rohkem" (väga lihsustatud tõlge)

See saab igal juhul olema kolmepoolne kokkulepe, kasvõi vaikiv mõne osapoole poolt. Ja kõik kolm saavad sellest oma naudingu.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 16:13
laadenbin, ära irvita siin midagi või maandud ise tema kõrvale

roland, paaris olemisest on asi kaugel. pealegi olen ma valinud endale eluviisiks tsölibaadis olemise. mind mehed ei huvita
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 16:22
Selge pilt. Ega ma ei arvanudki, et te päriselt paar olete

Aga teistele naistele teadmiseks, et kui mees on jobu, siis lisaks tsölibaadile on veel võimalusi
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 17:47
Roland, kui siin juba ette mehe jobuks tembeldad, siis sa küll siit paari ei leia.

Utha, tsölibaat ei ole kõige parem viis elu nautida, usu mind.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 17:58
Vaata John... Siin konkreetses vestluses ongi just juttu mehest, kes on cuckold-jobu. Aga nagu eespool sai mainitud, see teema võib erutada ka täiesti normaalseid mehi.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 19:03
Mind ennast huvitaks ka selle mehe nägemine, kes, olles lugenud, et ta on jobu, tooks oma naise oma mõnitajale keppimiseks ja maksaks selle nalja veel kinni ka.
Ma olen ikka piiratud veel, täitsa poisike. Seksuaalsus on suur ja sügav müsteerium.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 19:12
JohnOfGaunt. See, mida soovib teema algataja on üks teema, millega tegelevad paljud BDSM teema inimesed. Väga levinud on lasta alluval (meesorjal) end korda teha, riietada meikida ja siis välja viia, kus ta peab oma n.ö käskijanna/emanda flirtimist pealt vaatama. Tal endal puudub õigus kellegiga flirtida jne.
See on terve teema ja nagu sa ütled palju sügavam kui kahe sõnaga kirjutada
˅ näita rohkem ˅
2011-11-04 10:09
Roland kullake, kui sa arvad, et cockhold on jobu, siis sa eksid. Teda erutavad lihtsalt veidi kergema SM-i teemad ja armukadedus või alandus tekitavad temas suuremat erutust kui tavaseks. Cockhold peab olema tunduvalt tugevama iseloomu ja enesehinnanguga, kui mees, kes avastades naise petmiselt, raevust segi läheb. Tihti on nad ka bi kalduvusega, nii et kui mängima lähed, siis ära lõpuks imesta,kuhu sa oma riista pistma pead
õhtu lõpuks on sind igal juhul täiesti ära kasutatud
˅ näita rohkem ˅
2011-11-04 10:58
Noh roltspoiss vedasid oma urruaugu turule
˅ näita rohkem ˅
2011-11-04 13:55
irwww bang bang
˅ näita rohkem ˅
2011-11-04 18:51
Mees tulistas naabrit, kes tema naist telepaatiliselt vägistas
Politsei avalduse kohaselt põhjendas Selleneit naabritappu sellega, et Pierce olevat tema naist muuhulgas ka telepaatiliselt vägistanud
˅ näita rohkem ˅
2011-11-04 19:16
misha, sa vahel postitad veidi huupi ka, eks? kuidas see praeguse teemaga seostub?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-04 19:21
haakub haakub. algul vaatab, siis tulistab
˅ näita rohkem ˅
2011-11-04 19:39
Roland...ma tunnen üht cuckholdi.....ta tahab vaadata ja ise onab samal ajal.Ei pea olema just tema naine.Ta tahab vaadata ~3m kauguselt väga ilusate inimeste seksi.Nagu porr,aga ilma salvestamata....kusjuures,ta on natuke hull....oma viimasele sõbrannale kinkis ta 2-toal korteri raekoja platsis....sõbranna sebis igal nädalal erineva,aga tõesti superkehaga mehe ja cuckhold vaatas nenede keppi pealt.Mees ise 48 ja mitteimpotent....igasuguseid on...raha saab sellst ikkagi naine,mitte kumbki mees.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-04 20:03
Cukold, on õige kirjapilt. See kehtib ikka mehe kohta, kes laseb teisel mehel keppida OMA naist ja saab sellest erutuse. Igasugused muidu piilujad selle termini alla ei käi.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-04 21:43
ei usu demi juttu, see on hookuspookus trikatrei
˅ näita rohkem ˅
2011-11-04 22:57
Usu,Misha...ei pea olema selle mehe seaduslik naine,piisab olemast avalik sõbranna.Kuidas ma seda tean..see mees pakkus seda mulle...ma loobusin,liiga perverssne.Ma ei viitsiks igal nädalal kedagi kuhugi sebida.
Ta naudib alandust,tunnet,et ta ei ole "pärismees",kuigi füüsiliselt ta on.....huvitav juhus.
cuckholdid on tavaliselt üliedukad,väga kindlustatud ja tugevat avalikku positsiooni omavad mehed.
Jobu soovib pigem seksis domineerida,mitte lasta end alandada.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-04 23:09
Seksis on üldse huvitav reegel....mida võimukam,rikkam ja ambitsioonikam mees...kaks varianti.Suure tõenäosusega tahab ta kõige tavalisemat seksi,misjonäriasendis.Ta tahab väga head keha ja eelmänguks nautida aeglast strippi...ise on ta väga aktiivne,teeb kogu töö ära.Väiksem seltskond neist tahab miskit erilist...cukold olla näiteks,soovib,et naine teda sõimaks ja alandaks,astuks kontsaga talle peale jne.
Mida jobum ja vaesem on mees,seda lollimaks ta seksis läheb.."sügav kurk",anaalseks,seks terve öö jne...ta elab oma tühisust naise peal välja..
Lugege Simon Cowelli (maailma üks võimsamaid teleprodutsere)..tsiteerin"Rikka mehena ei pea Simon paljuks toetada ka oma ekssõbrannasid.Mees põhjendab seda eetikaga-naised harjuvad tema kõrval teatud asjadega ära ja poleks ju õige,kui ainult suhte läbisaamise tõttu nendelt privileegid ära võtta.Nii on lihtsalt õige käituda"
Tal on ~20 eksi,keda ta toetab..või on see pigem vaigistamine,et nad ei räägiks tema huvidest pigem nii...
Samas,ta võib olla lihtsalt normaalne mees.Need tavaliselt toetavad kõiki oma ekse..mine võta kinni..
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 00:07
ma ei usu seda korteri varianti
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 10:53
Mishake,mitte ükski mu sõbrannadest ei ole ostnud ise oma elamispindasid ega autosid,aga see pole praegu teema.
Roland...see mäng on pigem psühholoogiline,seksiga on sel väga vähe tegemist.Kui selles mängus üldse keegi jobu on,siis oled see sina.Samas..kaotajaid ka pole...cuckold saab nautida oma üleolekut ja võimu,mida pakub teadmine,et sa saad ta naist ainult korraks keppida ja tema nõusolekul,reaalselt sel naisel sinu vastu mingit huvi ei ole.Ta naudib üleolekut teisest isasest.Naine saab uue auto või miskit muud head ja sina saad korra keppida atraktiivse naisega,soovi korral su vaev ka tasustatakse.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 10:56
saab uue auto...
natuke üle ei hinda ühte pisikest mängukest? mitte keegi ei kingi sulle sellise asja eest autot, isegi berlusconi ei kingi
tema annab miljon liiri vanas rahas
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 11:02
Jutt käib ikka sõbrannast,kellega suheldakse avalikult ja vähemalt aasta.Mingile ühekordsele sekspartnerile ei kingita loomulikult.neile makstakse ühekordselt sulas.
Sa Misha ei osta oma naisele autot või kasukat?Imelik mees oled siis...
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 11:05
muidugi ei osta, mul pole naist, raha ka põle isegi kui oleks, siis ma ei ostaks mingit autot ega kasukat, ma annetan enne selle raha mõnele lastekodule kui nuuman hilpharakat
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 11:24
Saime teada,et Misha pole cuckold.Kes on Misha?Räägi oma eelistustest...
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 11:29
malbed naised

demi, sa ise ostaks mõnele mehele auto? ega vist...
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 11:31
Ma ei oska sellele vastata..mehed,kellega suhtlen ei aksepteeriks iialgi seda,et naine ostab talle auto.Lipsunõelu,parfüüme jne ikka olen sõpradele kinkinud.
Defineeri palun malbe naise olemus...väga raskesti hoomatav..
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 11:34
aga leiad endale mõne noore puupalja armukese, paned ta riide, ostad auto, oled nagu madonna oma isikliku jeesusega

malbe naise tunnneb ära see kes oskab tunda. sina oled femm, sul on andurid udused ja sa ei tuvasta malbeid naisi
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 11:41
ma ei poolda pedofiiliat...noored puupaljad poisid ei ole minu teema.Igale oma.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 11:43
nähhhh
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 11:46
Sulle meeldivad malbed naised....millest huvi femmi nibude ja pilu vastu?Oskad seletada?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 11:49
nibu ja pilu on kõigil naistel, pole vahet millise naise küljes see on pane nüüd üks korralik piluga pilt ihasse, ära varja
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 11:52
Tahad onada? Pane üks korralik riistaga pilt ihasse,ära varja....
Ma olen täna hommikul juba kaks onamissoovi saanud ...et ma vaataks.... ei vaata,vot nii...sinu oma küll vaataks
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 11:57
minuoma vaataks kõik ei ole millegagi eputada
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 12:12
Maailmavaade1: vundament: tasuta lõunaid pole olemas, kõige eest, mida ihaldad, sa maksad, kõige eest, mida teed, küsid raha. Kui teed midagi endale, siis kaalud, kas sellel on ka merkantiilne väärtus, mille saaks kellegile maha müüa. Arvutis on windows, loomulikult peab selle eest maksma, sest keegi on selle tegemiseks ju tööd teinud, ja see tuleb kinni maksta. Teen trenni ja tunnen ennast hästi ja näen hea välja, sellel on kaubanduslik väärtus ja tean, et mu ilu eest on keegi nõus maksma. Seksin, mul on hea, aga kellelgi on veel hea, sellel on väärtus, mis on konverteeritav rahaks. Ostan ilusad riided, nende eest peab maksma, kuid kuna näen nendes hea välja, siis sellel on jällegi väärtus, mille eest saab raha küsida. Selline on maailm, nii on ja nii jääb, kes ei saa sellest aru, on kas väga rumal või jobu, kes ei suuda maksta. Ja nii püsibki maailm koos, kõik me maksame üksteisele ühel või teisel viisil.
Maailmavaade 2: vundament: kõik lõunad on tasuta, selleks peab ainult jagama seda, mis on üle sellega, kellel on vaja seda mis on minul üle sellega, kes jagab seda, mis on tal üle sellega, mida on minul vaja. Kui teen midagi endale, siis olen sellega rahul ja pole kahju jagada seda sellega, kes on teinud endale midagi, mida tal pole kahju jagada. Arvutisse ei installi mitte kunagi windowsi, sest ainult loll maksab poest õunte eest, kui poe kõrval kasvab maitsvate õuntega metsõunapuu. Trenni teen, sest näen nii hea välja, ja meeldin niimoodi naisele, kes teeb ka trenni ja näeme koos head välja ja meeldime teineteisele. Kes maksab, on kas väga rumal või tõeline jobu, kes teistmoodi ei suudagi midagi saavutada. Ja nii püsibki maailm koos, me teeme ja jagame oma tehtut ühel või teisel viisil.
Need maailmavaated eksisteerivad paralleelselt ja üksteist segamata, välja arvatud iha taolistel lehtedel, eriti kui kokku põrkavad mõlema poole esindajatest fanaatikud või valgustajad, andmata aru, et teist ümber veenda pole võimalik, see tähendaks teise maailmavaate vundamendini lammutamist ja kogu kontseptsiooni ümbertegemist, ja vastuolude tõttu ei teki ka kunagi mingit sümbioosi.
Punane puust näide- mishka ja hilpharakas. Sellist kooslust ei teki isegi hüpoteetiliselt, sest antud näitest mishka oleks maailmast kaks ja hilpharakas maailmast üks.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 12:35
Lõpuks ometi leidus keegi,kes asja ilusti ära seletas.Aamen!
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 13:57
Ilusti seletas küll. Aga antud teemasse küll selgust ei toonud
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 14:04
Teemaalgatajal on vale arvamus sellise seksi olemusest,ta arvab,et mees-cuckold on jobu..tegelikult ikka hoopis teine mees on jobu...ta peaks selle teema asjad enne endale selgeks tegema.Saan aru,et tema huvi on abielus naised...
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 14:05
Teemaalgatajal pilti ei ole..ei oska hinnata,kas ta mõnele cuckoldile võiks huvi pakkuda.Nende nõue on väga lihtne-suur riistvara ja treenitud keha..muud variandid neid ei eruta.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 14:20
Teemaalgataja on lihtsalt huviline, kes ei tea sellest enam, kui tal on vaid fantaasia. Loomulikult, kui sul on fantaasia ja sa ei tea eriti tausta, võid mida iganes arvata. Ta arvab, et see kes seda vaatab pealt on jobu, sest ta ei tea, et selline pealt vaatamine võib hoopis olla erutav ja olenevalt mängu tausatast võib see kolmas mees olla kes iganes.
Eks teadmatusest tulevadki sellised arusaamad. Kui ta oleks seda praktiseerinud või lävinud seda sorti teemasid harrastavate inimestega, sisi ta vaevalt jobu ütleks. Samas siis ta vaevalt ka siia selle teema oleks teinud.
Inimesed, kes asja harrastava ja neist asjadest enam teadmisi omavad üldiselt ei tee siia foorumisse teemasid. Vahel küll kommenteerivad, kui uudistajad küsivad aga ise teemasid ei algata.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 16:31
Normaalne on küsida inimestelt,kel selles vallas kogemusi.Eks neid cuckolde ole ka erinevaid...
Kunagi oli ihas kasutaja smalldick,tema tahtis kangesti olla cuckold...aga seda va krabisevat ei olnud..kedagi ei huvitanud ta kiunumine...liiga häid ja ilusaid tahtis.Tea,mis temast saanud on...
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 16:43
Nu ja mis siis sellest, et tahtis. Inimene saab ise mingi hetk aru, kas oskab otsida ja leida, või mitte.
Muide tundes veidi BDSMi maailma, siis seal on olulisem kui raha sarnane mõttemaailm. Teenust ostetakse ka muidugi aga partneriks otsitakse eelkõige sobiva mõttemaailmaga inimesi.
Muidugi on ka neid huvilisi, kes otsivad aastaid ja ei leia. Ju siis ongi nende nõudmised sellised, millele vastavat inimest on raske leida. Las inimene otsib.
˅ näita rohkem ˅
1
2