Foorum
2011-10-16 23:01
Kas tõesti ükski naisterahvas ei huvitu kenast noormehest, kellel on sportlik kehaehitus ning kes on arukas? Huvi korral on võimalus ju ka piltidele ning tutvumisele. Asukoht Tallinn. Võiksite mulle vastata.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-16 23:05
Kahju tõesti, kui noormehel naised ainult fantaasiatesse jäävad
˅ näita rohkem ˅
2011-10-16 23:11
Ning ma paluksin "huumori" ära jätta, ette tänades!
˅ näita rohkem ˅
2011-10-16 23:12
See küsimus oli mõeldud, et saada asjalikke vastuseid, mitte muuta seda läbustamisteemaks!
˅ näita rohkem ˅
2011-10-16 23:21
kasutaja, millist asjalikku vastust sa ootad? pane kõigepealt pilt üles, kuuluta, küll siis sobivad naise su üles leiavad
˅ näita rohkem ˅
2011-10-16 23:35
Kui kellelgi reaalne huvi on, siis saab pilti ka. Kuulutada saab ka kõvasti, aga vastused on olnud ikka rohkem sellised, et liiga noored oled.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-16 23:59
Ehk siis midagi siin soovitada ei ole, vaid õnnemäng rohkem? Võib-olla siis reklaami ka teistele lehekülgedele, kust otsida?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-17 09:06
kasutaja, sa oledki liiga noor! kui sa pilti ka panna ei julge, siis on sul üsna vähe lootust kedagi leida
˅ näita rohkem ˅
2011-10-17 10:28
Üks asi on noorus, teine asi on see su sõnavõtust läbikumav egotsentrism. Püüa endale selgeks teha, mida naised tahavad, ja hakka siis otsima. "Sportlik" ja "arukas" on paljasõnalised, lisaks veel eri inimeste jaoks erinevaid asju tähendavad mõisted. Pilt ja konkreetsed ettepanekud töötavad palju paremini.

Ja ära eelda, et kohe esimese paari päevaga hordie kaupa naisi sulle armastuskirju hakkavad saatma. Kannatlikkus ja visadus viivad sihile, mitte niisama plõksimine ja esimese äraütlemise peale solvumine.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-17 10:38
kärsitusega kaugele ei jõua, kui sa oled lahe tüüp, siis kindlasti leiad neid kellegi kes on ise huvitatud sinuga suhtlemisest. kuulutamine on ihas ajaraiskamine, sest kuulutusi on liiga palju. 30 minutiga on sinu kuulutus juba teisel lehel. tädikesed, kes sulle meeldivad on enamjaolt tegelikult väga arad naised, miks nad muidu ihasse on koondunud. sinu ainuke võimalus on olla mees ja ise neid pommitada, ehk suudad mõne kohtuma kutsuda, noh niisama kuhugi kontserdile vms. ühesõnaga hinda pehmeid väärtuseid ja muudad end turvaliseks. aga karta on et sa ei läbe nii põhjalik olla ja üldse kogu sellise ürituse kasutegur on suht haigutama ajav.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-17 10:52
ma soovitaks sul hoopis reiti minna, seal on tädikesi palju rohkem kui siin ja seal on neil pildid ka. sa pead ju ka nägema kellega tegu
˅ näita rohkem ˅
2011-10-17 16:00
Aitäh Teile kõigile, oli meeldiv lugeda : )
˅ näita rohkem ˅
2011-10-17 16:14
Oleks veel küsimus, et äkki keegi oskab nimetada veel iha.ee leheküljele sarnaseid saite?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-18 12:20
Esimese postituse järgi võiks arvata, et ennast arukaks pead. Miks sa siis arukust edaspidistes postitustes välja ei näita?

Kas sul interneti püsiühendus on? Kui ei, siis hangi endale see. Edasi harjuta otsingumootorite kasutamist. Kui leiad mõne meelepäraste saidi, siis proovi kasutada. Vaata, kas üldse seal miskit elu toimub. Olen ise leidnud üsna erinevaid ja neid katsetanud. Kogemustega tuleb vilumus juba üsna pea taibata, kui tegu on tühja saidiga, mille omaniku eesmärk on tasuliste SMSidega raha kokku ajada ja kus reaalseid kasutajaid pole või on neid minimaalselt.

Kui tahad julgeid naisi leida, kes meeleldi endast fotosid saadavad, veebikaamera ees näitavad jms, siis soovitan välismaa lehti. Saksa, Briti ja Ameerika lehtedelt leiab selliseid naisi päris kergelt. Kui tahad reaalselt kohtuda ja selleks ei taha mitutuhat kilomeetrit maha sõita, siis keskendu Eesti lehtedele. Samas arvesta sellega, et siinsed naised on üsna tagasihoidlikud ja tihtipeale väga rahamaiad.

Mees, kes leiab internetist vajalikke asju, jätab palju arukama mulje, kui see, kes iha foorumis palub neid saite nimetada.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-18 17:37
Vabandage, aga ma ei saa aru, mis interneti püsiühendus ning välismaa leheküljed asjasse puutuvad?
Aga tore oli teada saada, et Teie, kasutaja valgus, olete väga vilunud lehekülgede leidmises
˅ näita rohkem ˅
2011-10-18 17:40
Ning kuidas ma pole teiste postidega oma arukust näidanud? Vabandage, aga ma ei saa sellest ka hästi aru. Kas asi on selles, et ma tean naisterahvaste kohta vähe või tahtsite mind lihtsalt halvast valgusest näidata? Kui asi on kogenematuses naisterahvastega, siis jah, kuid see läheb ju pigem elukogemuse mitte arukuse alla?
˅ näita rohkem ˅