Foorum
2011-09-28 19:42
tere,

kuna siin eranditult väga seksuaalsed inimesed, siis sooviks teada järgmist: miks on nimelt volüümikad ja tüsedamapoolsed naised huvitatud rohkem igasugu sidumis-, SM ja bdsm temaatikast? Mitte, et mul oleks nende naiste suhtes negatiivne hoiak, vaid lihtsalt huvitab .
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 19:58
millest sa seda järeldad?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 20:32
Hm, kas just suured naised rohkem huvitatud on, kuid neile tõenäoliselt pakutakse rohkem, kuna on, mida siduda. Paks naine on sageli fetiÅ› ja miks mitte seda ära kasutada.
Isiklik kogemus.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 20:42
Kaldun arvama, et kontide peale pingutatud köied on tunduvalt valusamad, kui kergelt rasvakihti soonivad
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 20:46
Siin ei ole vahet, kuna verevarustust häirivad nii ehk teisiti. Oleneb muidugi, kui kõvasti, millega, mida, millises asendis ja millal siduda. Ebamugavus või valu tekib enamjaolt ikkagi vereringehäiretest.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 21:42
kusjuures see on päris õige tähelepanek, ma olen ka seda märganud.
huvitav, ma kusagilt olen lugenud, just suurema rasvaprotsendiga inimesed pidid rohkem tundma valu. joogad on näiteks nagu luu ja nahk, nad võivad tõesti naeltel magada, süüa, palvetada. vbl kui suurema rasvapolstriga inimene tunneb rohkem siis see valuaisting võib ka suuremat mõnu lõpuks anda.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 21:53
Küllap siin on jälle verevarustuse teema. Pekk on katsudes alati jahedam kui kuiv koht. Sinikadki jäävad kintsule kergemini, kui kuhugi mujale. Massöörina olen märganud, et naistel on kindlad kohad, mis on valusad. Üks kindel koht on reie sisekülg ja mida enam rammu peal, seda tundlikum see piirkond on.
Mis aga puudub üleüldse väidetavasse paksude naiste suuremasse mänguhimusse, siis ei oskagi vist kommenteerida. On ka väidetud, et inetud naised selleks, et üldse seksi saada, on nõus tegema paljutki, mida normaalnaised ei tee. Vaat, ei oska öelda. Olgu ma siis erand. Aga teema pole minust.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 22:17
Küsin ka: millest sa seda järeldad? Kuna räägid naisTest, on järelikult tegu paljude, seega ajutiste ja lühikeste suhetega. Tean mitmeid saledaid naisi, keda sidumine huvitab, aga nad ei toimeta seda iha.ee-s juhupartneritega. Sidumismängud on tavapärasest juhuseksist palju rohkem usaldust nõudvad. Vastus su küsimusele on: vaata, kelle hulgast otsid.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 22:26
See naelte peal magamine on hirmsam vaadata kui teha. Kehakaal jaguneb tuhande teraviku peale ära ja tunne on sama kui hoiaksid teravaotsalist kööginuga püsti naha peal. Kui järske liigutusi ei tee, siis pole ei valu ega verd.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 22:57
Pole see BDSM sugugi vaid volüümikate teema, nii pakse kui saledaid on enamvähem võrdselt.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 22:57
alguses võib siiski päris valus olla. näideks mungad kes harjutavad kung fu'd, peksavad oma käsi, jalgu, pead, vastu kive et lõpuks saavutada tundetus.

sinikad on jah rohkem naiste teema, mul on neid väga vähe olnud. samas on mul säärte tagakülgedel mõnusad veresoonte puntrad, tavainimene saab kreepsu
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 10:47
Tänan üllatava vastuste hulga eest! Isiklikult on volüümikas naine mulle ahvatlevam kui 50k kaaluv anorektik (kui rääkida mehena naistest). Tähtis on inimese juures see, kuidas ta ennast serveerib või millis imagot ta luua soovib endast. Vinti on lihtne üle keerata.
Mul on kogemused alluvate naistega, kuid mitte Eestist ja 5st naisest 4 olid volüümikamad ning väga sisse elanud temaatikasse, kui 1 saledam naine oli nö leige .
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 12:43
Hmm. See on tõesti huvitav tähelepanek. Ise tean ma paljusid BDSM inimesi. Väita, et seal ülekaalulisus on domineeriv, seda mina ei saa. Mida ma küll olen märganud, on see, et saledamatel on püsipartnerid ja nad pole maakeeli öeldes saadaval.
See kehtib nii naiste kui meeste kohta. Mida parema figuuriga, seda vähema on BDSM huvilisi n.ö vabal turul. Kalduan arvama, et see pole mitte vaid BDSis vaid kogu seximaailmas nii. Hea välimus annab rühkem võimalusi partnerite leimiseks ja kui leiad sobiva, siis milleks veel ringi joosta.
BDSM on üldse silline teema, kus sobivus on ülioluline. Nii vaimne, visuaalne kui tegevuspõhine kokku.

Samas sa ise vastad ka mis sinul see nii on. Sa ju eelistadki mitte 50 kg kehakaaluga naisi. Äkki jäävad need pisemad lihtsalt märkamatuks. Kindlasti oleneb ju ka sellest, et millist BDSM sina harrastad. Seda ma olen ka ise märganud, et sidumistehnikate huvi on jah millegi pärast just pontsakamatel. Klambrid ja küünalad ning alandused domineerivad peenama rahva seas.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 13:35
Ma pidasin silmas just nimelt anorektikuid, kellel paljast puudutusest sinised plekid järgi. Volüümika mõiste on ka varieeruv, tunnistan ausalt, paksu naisega mul kogemust pole, vaid sõna otsese mõttes volüümikaga - liivakella figuur .
ma olen tegelenud vähese huviliste hulga juures paljude asjadega, mõned neist ikka päris hullud., rääkimata klambritest ja küünaldest
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 13:42
eks see tuleb emast, mees ju pidi vaatama neid naisi kes meenutavad talle ema. kui ema oli tüse siis meeldivadki tüsedad naised
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 14:14
marxl ära tee üldistusi. Mulle tundub, et sul lihtsalt puudub kogemus saledama naisega, sest sinu eelustus on nn. volüümikamad naised. Seega tahaks küsida, nagu mitmed eelnevad, et millest seda järeldad?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 14:16
Lisaks veel, et 50kg kaaluv naine ei pruugi kaugeltki olla anorektik, kaal ja normaalkaal sõltub siiski suuresti pikkusest.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 14:22
marxl, anorektikute ja volüümikate vahel on terve pikk joru, kuhu paigutub suur hulk naisi. Sinikad kehal sõltuvad siduja oskustest, mitte kehamassiindeksist
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 14:26
Järeldus on väga lihtne, pakkumised sellisteks sessioonideks on tulnud kogukamatelt naistelt, mitte et see oleks minu eelistus. sellest ka minu küsimus. Saledamad naised küsivad 400€ tund, et kas ma SAAKS neid alandada ja ise peale maksta . Mind ei huvita teha või lasta teha seda raha eesmärgil, selleks teised inimesed.
Aga ok, teema läheb mõttetuks
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 14:49
ise tegid nii mõttetu teema siis, no räägi siis parem teemast, näiteks mida oled nende naistega eksperimenteerinud
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 15:17
Vot vot. Hakkab kooruma. Ärilised huvid.
Sina tahad mängida aga pliksid küsivad pakki. Ai ai ai
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 15:29
Misha, see ei ole konkreetse teema eesmärk praegu
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 15:36
teema oli kas täidlasemad on aktiivsemad, no mina arvan et on aktiivsemad. miks see nii on ma ei tea, kas sul on siis mõtteid või mida täpsemat sa teemaga õigupoolest teada tahtsid siis saada.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 15:38
kui sa tahad selliseid naisi leida, siis peaks oma tegevusest pilte tegema, pildid on ausad suhtlemise vahendid
juttu võib igaüks ajada, aga pilt on konkreetne
pilt aitab ettekujutustel rohkem teoks saada.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 16:23
Jah, sellel on mõtet. Muidu sooviksin teostada fantaasia, kus alluv naine kannaks oma tupes kaugjuhitavat vibraatorit ja läheksime restorani. Mingil hoomamatul ajahetkel aktiveeriksin selle
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 16:49
tavaliselt tahetakse selliseid piinu endapeal kogeda
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 16:52
miska, koge ise ka midagi, ega siin pole lugemisaal, kus teiste kogemusi käia välja pinnimas Isegi päevalehe netiväljaandes saab artikleid lugeda vaid raha eest, miks siin peaks saama miskit tasuta
aga fantaasia on marxl-il hea
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 16:56
foxy, kahjuks sina ei räägi üleüldse mitte millegist mitte midagi, nii et etteheide on sul ülimalt ebakohane.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 18:27
miska, loe veelkord süvenenult mu eelmist postitust ja sa leiad vastse.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 18:43
marxl aga sina tibuke. Sulle kaugjuhitav vagiina?
Muide osad vibraatorid teevad sellist lärmi, et targem oleks minna ööklubisse. Muidu võib naudingu asemel piinlik moment tekkida. Kui just see viimane polegi fantaasia tuum.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 18:46
foxy, täpselt, räägi meile oma kogemustest , see viiks ju teemat edasi
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 18:50
kaugjuhitav vagiina ...mitte vagiina mulle, vaid pulk peenisesse. Siis tuleb pauku ja naksu igast otsast
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 18:53
Ja märkad kuidas restoran kiirelt tühjaks voolab. Rahval polegi kõtu enam tühi
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 18:57
Sitta sellest restoranist, ise voolan tühjaks . Tegelikult need seadmed ei tee häält, ma ei tea, miks seda arvatakse. Kunagi vist küll oli mikromootorid, praegu on nö elektriline impulss. Ah, mis ma ikka jahun
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 19:01
Viimane vidin mis ostsin laulab küll nagu linnuke Samas tal peale disaini ei paista rohkem ka miskit väärtust olema. Osta veel internetist kaupa kokku.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 19:01
osta lehmakarjus, tõmba tuba nööre risti rästi täis ja siis võta ennast paljaks ja tee veega märjaks. seod silmad kinni ja hakkad nahkhiirt mängima ja siis naine virutab sulle vahepeal piitsaga
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 19:01
naised võiks ka seda mängu teha, orgasm on garanteeritud
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 19:52
Kindlasti ja lot of shit happens seal traatidega toas siis, sõna otseses mõttes
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 22:17
Mis seal ikka fantaseerida. Terve nett neid täis ju: http://www.pleasuremenow.com/remotecontrolvibrators.aspx
Võta kätte ja tee ära.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-03 20:12
nöör kui piisavalt peale mähkida hoiab pekki hästi koos ja on ka hää nöörist hoida panemise ajal
˅ näita rohkem ˅