Foorum
2011-09-20 16:27
kas kedagi siin foorumis ei eruta mõte seksist noore ja kuuma kutiga, kes omab ka vägagi korralikku varustust?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-20 19:28
kutt, aga miks sa veel foorumist naisi taga otsid? kus on kuulutuse koht? kuulutuste all. sinna kirjutagi.
ära rammi kohe kirjadega naiste postkaste ja asjatu lootus on seegi, et foorumist keegi sulle voodisse tulema hakkab. siin on natuke vanemad inimesed koos, neil veidi teised huvid.
kui siinolevate naiste arvamust teada tahad, siis vaata vastuste järgi. sa ju saatsid ka siin mingeid kirju laiali, mis nendest sai?
tegid tühja tööd?
kui enamus vastas „jaa“, siis vedas. kui mitte, siis tegid kirju saates valearvestuse või siis ei ole siin sulle sobivaid naisi.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-22 19:47
endast palju noorema kutiga on muide väga hea ja erutav olla.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 00:05
Sa hea tähenärija, kõiki tsekkad, kõigega oled kursis. Elus juhtub ka ettearvamatuid situatsioone, ei maksa kõigist, igast sõnast kiinni võtta. Kurb tõdeda, aga oma elu sul ei eksisteeri, see de facto. Nüüd peale foorumi sõnavõttu, kustutasid ka kolmanda lisatud pildi slandinkal, nad olid tõesti absull erinevad persoonid, kes kühveldavad sulle kümneid.
Millal kujutad ettte, et oled Pamela Andersoniga sarnanne, siis veitsa eestilikku, oled push up-i Margit, kes kunagi laulis ämblikmeest. Vabanda, aga su kupli all pole kõik tasakaalus, ta oli seksikas ja välimuselt naiselik, tiss oli ka väga ok. Püüa iseendaks jääda, see on liig, naeruväärne.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 22:56
Eestlaste häda pidigi liigses ülemõtlemises ja üle fantaseerimises seisnema...
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 00:29
issand halasta. naised, teid peab kogu aeg teineteisest lahutama kiizukas, ma tean seda, et puhsup sulle ei meeldi, aga tema pidev maha tegemine teiste ees ei lase ka sinul kuigi tasakaaluka isikuna paista. sa teed ainult ennast naeruväärseks...
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 09:56
sex on erutav ja kui noorele kutile meeldib endast vanemaga -ainult jõudu,edu soovida.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 12:35
Utha, teatud liik naisi ongi sellised. Näevad kõigis kõigis konkurente ja selle asemele, et keskenduda paremate palade moosimisele, hakkavad nad omavahel jagelema. Nii, tuleb keegi kolmas ja jalutab suvaliselt koos nende paladega minema, ilma et kisklevad moorid seda vargust üldse märkavad
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 12:42
Mhmm...kas siin on ka paremaid palasid...?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 19:10
On, ja kuidas veel on. Hoia silmad lahti, küll siis märkad
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 19:28
Tänu jumalale, veel pime ei ole...aga kui kauaks foorumeid lugema jääda, siis pikka pidu enam pole...
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 20:25
Selle vastu aitab valikuline lugemine. Siis, ei upu siia ära Jõuad sõpradega suhelda ja foorumisse kiirelt paar rida visata.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 23:03
See oli nali, jah? Need kiizukad ja caribianid, kellega sa üritad end võrrelda, on naiselikud. Sina oled kuidagi koljatlik, frankensteinlik, mis iganes seda paremini väljendaks. Aga kuna seksuaalfantaasia teema, eks siis fantaseeri terviseks.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 23:18
Sina ei ürita võrrelda? Sa muud ei teegi ju. Aga see selleks.
Ps: Sporti teen enesetunde jaoks, piisavalt.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 23:51
Isegi naljaga pooleks pole sust topimaterjali. See on mingi imeteema, kuidas sa seal oled või arvad, et sa peaks seal olema või mis iganes.
Te olete siin täna kõik nii tootlikud olnud, et ei leidnud enam üles, aga näiteks caribianile vist tõmbasid tema vanusega kuidagi üle kõrvade. See jäi silma. Ta vist ei ole sul seal topikonkurent ka, täpselt ei tea, ei vaata nii tihedalt.
Kordan veel, see puudutab ainult pilte, absoluutselt mitte seda, millist mäda keegi pastakast välja imeb.

Lihtsalt, kes iganes seal olla võiks, ei näe ühtegi objektiivset põhjust, miks sa peaksid arvama, et sinu koht seal on. Kõik. Point.

PS. Ilmselt mu stiil oli suhteliselt ründav. Ei vabanda.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-26 09:21
Halloo kodanikud! Selle asemel, et kusagil suvalisel saidil püüda nähtav olla, koguda mõttetut "poolehoidu" ja teha seda aastad järjest, üsna väsimatult ja hingestatult, võiksite tegeleda pigem reaalses elus enese TOP-is hoidmisega.
Vanuse järgi peaks juba üht-teist kahe kõrva vahel olema, kuid lugedes postitusi ja vaadates siinset "võimlemist" suvaliste kiimakottide tähelepanu eest, hakkab tõsiselt hale- kas hindate end tõesti nii madalalt...?

Minge vahelduseks, hingake värsket õhku ja püüdke enesele selgeks teha, kas ikka on nii oluline end siin lolliks teha ja sellest ise rõõmu tunda...kas see ongi täisväärtusliku elu elamine-olla iha topis...???
˅ näita rohkem ˅
2011-09-26 10:30
Libertiinil on õigus. Mina näiteks pole seda Topi kordagi veel vaadanud - mind ei huvita, kes ja milliseid hindeid saab. Kes mulle meeldib, see meeldib mulle oma profiili või sõnavõttude või piltide pärast. Kes ei meeldi, võib Topis igavesti number 1 olla, aga meeldima ta mulle ei hakka.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-26 11:48
PushUp, mis teema sul selle topiga koguaeg on? Miks sa nõuad, et inimesed sinu pilte hindama peavad ja miks sulle see hinne nii oluline on? Kas sul on enesehinnanguga probleeme?
See on juba mitmes teema, kus sa rõhutad oma topis olemise tähtsust. Usu mind, enamikele ei lähe see top karvvõrdki korda ja veel vähem need hinded, et kes kellele mis hinde andis. Mis veel kõige põhilisem. Kõrge hindega pilt ei tähenda veel ideaalset välimust! Siin saidil on kordades parema välimusega naisi ja mehi, kui need topi tegelased seal. Seega, pildi hinne ei oma mitte mingisugust väärtust!
˅ näita rohkem ˅
2011-09-26 12:41
kiizukas: Vaata kui kisun tissid paljaks, siis lendad sealt toppist !!!!
hehee, push, siis alles hakkavad kiizuka aktsiad tõusma
˅ näita rohkem ˅
2011-09-26 13:20
Nu aga sa rahune ise maha. Või on sul nende arvamus nii pagana tähtis?
Ise oled siin piisavalt kaua olnud, peaks teadma, et inimesed, kelle kirja oma postkastis näha ei taha tuleb lihtsalt blokeerida. Foorumis aga tuleb nad igavesele teekonnale saata, mitte hakata tõestama.
Milleks tõestada inimesele, kes pole su silmis midagi väärt? sa võid temaga niisama ju lolli mängida ja vahel sportlikust huvist ta närve katsetada (nii nagu mina mõne isendi puhul teen). Ennast aga õigustada selliste ees. Milleks see veel vajalik on?

Iga inimene teab kõige paremini ise, et palju ta väärt on. Korda peaks minema ka vaid nende arvamused ja hinnangud, keda ta isiklikult aktsepteerib. Ülejäänud on ja jääb massiks, kelle sõnal pole kaalu.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-26 13:24
aga teeme silmaklapid lahti. kui paljusid sa pidid enne selleks veenma, et nad sinust vipiks teeksid? kas sa söandad käia välja väite, et sa pole endale pooldajate otsimisega kunagi tegelenud, pole nendelt midagi palunud jne?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-26 13:55
pusssu, sa jälle teemast mööda!
˅ näita rohkem ˅
2011-09-26 22:10
Mis te klaarite siis. Poiss tahtis sexi, tehke ära, selle asemel, et üksteise kallal siin võtta. Minu pilt ja sinu pilt. Vahet pole kelle pilt. Aidake poissi parem.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-26 22:56
HALLOOOO... TÄDID !!!!kuidas siis on selle seksutamise värgendusega...!!! noore ja kuuma kutiga
˅ näita rohkem ˅
2011-09-26 23:12
Kuulutustele ei peagi vastama. Ei tädid ega onud!
˅ näita rohkem ˅
2011-09-27 12:54
Millisest vanusest algavad tädid ja onud?
Mina sain tädiks vist juba 10 aastaselt, kas oleksin pidanud sel ajal nooremaid kutte sahistama...?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-27 13:07
irw, mõni on juba sündides tädi/onu.
Ei oska öelda, et millal sexiga tegelema peaks hakkama. Arvan, et see ikka sisetunde küsimus.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-27 14:10
Mina pole siiamaani onuks saanud. Ehkki vanuse järgi nagu võiks juba. Kannatamatult ootan, et millal võiks seksima hakata.
˅ näita rohkem ˅