Foorum
2009-11-08 04:33
Paluks siia oma arvamused seosed naistega kes kannavad hmm soovitavalt kõrge säärega "saapaid"
darn, see teemaatika ei anna lihtsalt öösiti rahu
viib vaid idee lennud sinnani et leiaks vaid omalegi sellise naisukese kelle saapasäärte vahele oma väikse keelekese pista
˅ näita rohkem ˅
2009-11-08 14:26
Kui sa oma bemmil vähe tuure vähemaks võtaks, siis näed, et selliseid naisi väga palju!
Nii tänaval kui ka siin saidil!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-08 23:56
ega nimi meest riku,olgu nimeks mis tahes,ega see tähenda et kui mu nimi bemarimees,siis ma bemmi kohe omama pean
ja tuure maha võttes peab tõdema,et siin saidil on neid naisukesi palju,ehki ei paku mingit pinget nende siin klikkimine,milleks
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 00:18
sa bemarivend vaata,et bemmivendade käest tappa ei saa... keelekest topivad sääre vahele kontorirotid... targem oleks nime vahetada
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 08:26
Bemarivend! Kliki ikka, naised ju ootavad!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-10 17:12
Hipodromil on neid naisi eriti palju...
˅ näita rohkem ˅
2009-11-10 20:49
vanasti kui veel fetisheid ei tuntud nimetati seda tegevust "tallalakumiseks". Tänapäeval peened nimetused
˅ näita rohkem ˅
2009-11-16 22:19
Noo ma vanakooli vanake eelistan ikka keelt sinna pista kus kaks säärt kokku jooksevad ,seletsin eelnevalt valesti vist,oeah
˅ näita rohkem ˅
2009-11-17 01:03
ilusates saabastes ilusad naistejalad- minu jaoks üks ilusamaid asju siin ilmas...... ja ma tõepoolest naudin nende puudutust(puhtus on vältimatu eeltingimus).....
˅ näita rohkem ˅
2010-03-16 01:02
mind huvitav parem ilusates saabastes ilusate jalakeste ristumiskoht,kui saapa ja jala vahele keele ajamine
˅ näita rohkem ˅
2010-03-16 21:31
Õige bemarivend seksib kaks korda nädalas oma bemari tagaistmel mere ääres - kolmapäeval peale ladys nighti hollikas ja siis kas reede või laupäev ka õhtusel ajal.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-19 20:49
swammsaapad ja valged saapad on totaalne okse kuigi täna väga moes. nu kui sul pikemat sorti ilusaid peenikesi jalgu all pole, siis saapad sulle ei sobi - loomulikult ainult minu arvamus ma hindan rohkem ketsides naist kui jõledates saabastes naist.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-29 03:08
nüüd on paar kuud aega mööda läind, linnapildis on palju sukkpüskte,kõrge säärega saabastega neiusi näha....
"wroom-wroom"..
˅ näita rohkem ˅
2010-04-29 12:11
mul on bemmil uued kummid.....
˅ näita rohkem ˅
2010-05-15 12:10
Mul on pikad saapad
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 17:48
Ilmad on vist liiga palavaks läinud, saapad hakkavad kokku kuivama jälle linnast, maalt pole üldse mõtet otsida
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 18:08
Varsti on saabumas sügis koos sellele aastaajale kohaste vihmaste ilmadega ja teedele-tänavatele tuleb palju kummikutes põllumehi ning põllunaisi. Mitte küll saabastes, kuid eks kummikud ajavad kah asja ära, eks ju?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 19:45
säärikud tulevad jah. pikkusest rääkides...pikimad (ja minu seksikaimad) on mul olnud kummist kalavinskid, mida ma kandsin siis, kui mind käsutati üleni kummi riietatult kummipaati (see oli sellal, kui ma Vilsandil käisin). nii.. need kellel on kummifetish ja käsutamise fetish ka, võiksid nüüd olla rahul sellega, mida ma ütlesin
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 00:42
ei väidagi et rahul pole,kõigil on õigus oma arvamust avaldada
˅ näita rohkem ˅
2011-04-04 02:00
mul on ka ilmselt Hipodromi sündroom
˅ näita rohkem ˅
2011-11-22 18:37
kõrged saapad kõrge kontsaga on väga erutav vaatepilt,mulle väga meeldib
˅ näita rohkem ˅
2011-11-22 18:40
kuigi jalad peaks ikkaka norm olema,et selliseid saapaid kanda,eriti meeldivad lakknahast saapad
˅ näita rohkem ˅
2011-11-23 19:00
tundub,et selliseid kes mõtlevad nagu mina, on veel küll ja küll..
˅ näita rohkem ˅
2011-11-23 19:11
Mulle ka meeldivad naiste pikad saapad põlve peale ja üle polve poole reieni, sedasi natuke sääre vastas või lähedal.
Et ei oleks koledalt kortsus ikka siledad ja siis läikivad.
ja kindlasti peab kõrge konts all olema.

neid põlve peale saapaid kantakse küll palju, aga väga paljudel pole üldse kontsa all, mis teeb need saapad eriti mannetuks
Kõrge konts peab ikka neil saabastel olema üldse peab saabastel kõrge konts olema ja naiste kingadel ka
muidu on väga mannetu vaatepilt eriti pikkadel saabastel.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-23 22:26
Põlvini kõrge säärega saapad on minu arvates ilusad vaid siis, kui samaaegselt on kintsud täiesti paljaks jäetud, maksimaalselt kõrgele välja (no ütleme nii, et häbemekolmnurga paljad servad ka juba veidi piiluvad, lisaks tagant pool kanni ka ikka). Ehk siis ülemise kehaosa katteks peaks minu ettekujutuses olema kas mingi trussikumoodi püksik (pluss särk, top või misignes lisaks) või siis väga hästi sobib ka kõrge puusalõikega üheosaline trikoo. Mitmed poplauljad on läbi aegade ka sellist kombinatsiooni kasutanud.

Mingid seelikud või shortsid sedasi põlvsaabastega minu arvates ei sobi, kuna enamasti on naistel suhteliselt niigi lühikesed jalad ja see teeks need visuaalselt veelgi töntsimaks siis.
Küll on mõeldav aga liibuvate retuuside kandmine, kuid sel juhul ilma midagi nende retuuside peale panemata (retuusid peavad jääma vöökohani niiöelda paljalt nähtavale.

Maitse asi. Tean jah, et mul veidi omamoodi vaatenurk.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-24 12:47
mulle meeldivad küll kenad sortsid ja eriti lühikesd seelikud nende saabastega ja samuti ka kenad pikad püksid.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-03 20:03
miks pole maalt mõtet otsida? vurad oma bemariga mõne karjalauda juurde seal naisi kummikutes küll.lased voolikust virtsast puhtaks ja kutsud tagaistmele.kummaril veel see hea asi et konts pehme ei kraabi autut ära nagu tikk kontsaga oht on
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 23:24
aga kõrgekontsaga kingad ja sukkades jalad ka selleks väärilised ja erutavad
˅ näita rohkem ˅
2015-12-10 07:26
Ei nuh jah, kõrge ning kitsa kontsaga säärsaapad on kiftid aga need ikka rohkem a la 50kilosele preiliinale, need pole mõelddud 100/120-kilosele naisele või crosserile, oleks see alles vaatepilt kui ukerdad nendega kuskil munakivisillutisel või vajud kodus kontsadega läbi parketti . Nu ok, ma päris sadant kilo ehtsat liha ja rasva pole aga hoolimata kõigest on kõige mugavamad ikka madalama kontsaga saapad ja ka neid on ilusaid, nuh kui me räägime seksuaalsuse osas, siis kõrge kontsaga king ajab ka asja ära, ei pea just saabas olema ja päris tikk-kontsaga kingad millega klubibeibed Tallinna Vanalinnas ukerdavad pole nii mugavad kui ikka normaalse suurusega konts. Endal kodus kontsade pisike kollektsioon ning osadega ei kõnni eluski või siis sured ebamugavuse kätte maha aga nad on olemas ja meeldivad, kuigi osad võiks vabalt maha müüa aga ei raatsi ka, kade
˅ näita rohkem ˅
2015-12-25 17:25
Teemaalgatus aastast 2009, kuid mõned uued vastused näitavad, et võib postitada küll siia. Nahast jalanõud naise jalas erutavad ka mind, olgu selleks siis madal king või kõrge säärega saabas. Kui maitsemeel on lai, on ka elus naudinguid rohkem.
˅ näita rohkem ˅