Foorum
2008-06-02 20:02
Mind kohutavalt erutavad sukkades ja sukkpükstes inimesed. Kõik minu fantaasiad on seotud nendega. Kas siin on veel minusuguseid?
˅ näita rohkem ˅
2008-08-24 18:01
Mind erutavad tohutult kõik naised sukkades ja sukkpükstes, mehed jätavad külmaks
˅ näita rohkem ˅
2008-10-08 14:49
sukkpüksid on mõnsad!
˅ näita rohkem ˅
2008-12-06 21:16
Pole midagi sexikamat kui ilusad jalad sukkades või sukkpükstes. Eriti lahe on kui seelik osutub nii lühikeseks, et sukka pitsid välja paistavad... no sellistele ei saa kohe järgi vaatamata jätta.
˅ näita rohkem ˅
2008-12-07 21:02
Huvitav kui palju on naiste hulgas inimesi kes erutuvad sukkadest- sukkpükstest? Mis moodi naistel see fetis avaldub?
Noh naised valgustage siis teed...
˅ näita rohkem ˅
2008-12-12 07:36
jah, mu meelest on need superlahedad, ma kah sinna kaldun, kuradi kiiks. ja lahti ei saa. sest nii mõnna on sukki jalga tõmmata.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-01 19:16
Sukkad on tõesti väga erutav teema
˅ näita rohkem ˅
2009-05-15 20:27
Mulle meeldib,aga põhiliselt ikka võrksukad
˅ näita rohkem ˅
2009-06-05 12:40
Sukad on sellised mönusad asjad, et kui nad jalga tömbad, siis tunduvad jalad veel eriliselt siledad ja seksikad. Libistad ühe jala üle teise ja lihtsalt naudid
Muide on olemas nylon spray mis lastakse jalgade peale ja siis oleksidki jalas nagu öhukesed sukad.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-05 12:44
link neile:

http://www.nycelegs.com/nycelegsnew.html
˅ näita rohkem ˅
2009-06-08 01:31
Njah, kui aus olla, siis oma eks'i ohvriks tänu tema sukkadega pildile sattusingi. Hüpnotiseerivad silmad, kena volüümikas keha, mille plusse rõhutas seksikalt ümber olev must (pliiats?)kleit, ja siis, Kabuuumm, need sääred, pagan võtaks, Põrgulikult erutavad musta värvi sukad, jalge otsas veel mustad, lahtiste otstega kontskingad, kust lakitud küüntega varbakesed vastu vaatamas. Kurat, tekitab siiamaani värinaid
˅ näita rohkem ˅
2009-06-09 22:50
Sukad ajavad lausa hulluks
˅ näita rohkem ˅
2009-06-09 23:58
http://fotoalbum.ee/photos/Jodt/4704692

tegemist siis minu ekskallimaga
˅ näita rohkem ˅
2009-06-10 09:38
To andro: ja mis me selle teadmisega peale peame hakkama??????
˅ näita rohkem ˅
2009-06-10 11:47
ega peagi midagi ette võtma, mõtsin lihtsalt lisada väikse klõpsu neiust, keda õhinal kirjeldasin!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-11 04:03
Sukad ja sukkpüksid ajavad mind ka hulluks...nad ju nii mõnusad mmmmmmmmm
˅ näita rohkem ˅
2009-07-13 20:38
sukad, sukkpüxid on ka minu meelest mõnusad!! Eriti läikega ja pruunid!! võix sellistes jalgu jäädagi silitama!!
Kas on siin naisi, kes seda soovix?
˅ näita rohkem ˅
2009-09-17 21:37
Ei tea, kas pikemateks venivate õhtute varjus on veel kedagi, kes sooviks nautida, kui tema sukkades jalgu nauditakse? Meeldiv oleks leida mõnusaid mõttekaaslasi
˅ näita rohkem ˅
2009-11-02 09:48
läbi sukkpükste on eriti nauditav keelekat teha
˅ näita rohkem ˅
2009-11-02 09:48
läbi sukkpükste on eriti nauditav keelekat teha
˅ näita rohkem ˅
2009-11-02 10:04
Surud oma keele läbi sukkpükste naise erogeensesse tsooni???? Ja sukkpüksid nühivad vastu naise kliitorit???
Ma küll kahtlen selles, et see mõnus on!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-03 00:39
sukkpüksid on tõesti erutav teema
˅ näita rohkem ˅
2009-11-03 07:32
on!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-03 09:42
pervod
˅ näita rohkem ˅
2009-11-10 23:28
No kuidas kellegile,aga sukad ja sukkpüksid tõesti mõnusad ja erutavad...
˅ näita rohkem ˅
2012-09-08 17:12
sa küsisid,et kas siin on veel sinu suguseid-jah ma olen ka täiesti seda meelt ja muide kannan ka ise sukkpükse iga päev,palavaks läheb,siis panen sukad jalga,aga kannan ainult õhukesi,kuni 20 den.paksud ei meeldi mulle isegi naise jalas,mis siis veel endast rääkida.mis puudutab ´´mikhan´´-i ütlust-pervod,siis on ta ikka täitsa rumal ,sest on müügil ka meeste sukad-sukkpüksid.VOT NII!
˅ näita rohkem ˅
2012-09-09 19:21
misasja, on ka ve? kui neil näiteks talvel on miski praktiline väärtus külma vastu pükste all kanda, siis miks mitte, vbla kannaks isegi, kui leiaks kus neid müüakse, aga selle peale erutuda...ok ma jätan selle p-sõna ütlemata
˅ näita rohkem ˅
2012-09-10 14:08
neid müüakse esialgu netis www.comfilon.com , sukad.ee jne.varsti on nad ka ühes eesti sukapoes,ise uurisin asja.erutumine on täiesti personaalne teema,sõltub sellest,mille vastu kellelgi nõrkus on.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-10 14:09
neid müüakse esialgu netis www.comfilon.com , sukad.ee jne.varsti on nad ka ühes eesti sukapoes,ise uurisin asja.erutumine on täiesti personaalne teema,sõltub sellest,mille vastu kellelgi nõrkus on.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-11 22:27
ravisukad , -sukkpüksid ja -põlvikud on ka olemas. meestele ja naistele. kasutatakse tursete ja veenilaiendite profülaktikas ja ravis. jalas muide ei tee vahet tavalistel ja ravisukkadel, väga ilusad
˅ näita rohkem ˅
2012-09-12 06:52
Hei sukkpükstefännid,
äkki kirjeldaksite täpsemalt milline sukkpükste osa teie jaoks peamine erutuse tekitaja on - kas:
1) alumine (sääred, jalalabad)
2) keskmine (kintsud)
3) ülemine (hargivahest kuni värvlini)
???
Seejuures nii ise kandes kui ka teisi (naisi) sukkpükstes nähes
???
˅ näita rohkem ˅
2012-09-12 09:32
Kõige,kõige seksikam koht sukkpükstes naisel on põlvedest - vöökohani. Kõige lahedam on, kui veel jalgevahelisel kohal tükk välja lõigata.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-12 10:23
Aga tavaliselt on (enamusel) sukkpükstel jalgevahel ju hoopis paksem mitmekihiline lapp-tükk. Et siis vastupidiselt väljalõigatud augule just kõige katvam ja tihedam osa. Mis ongi isiklikult minu jaoks sukkpükste juures kõige inetum ja eemaletõukavamalt mõjuv detail (aga ma pole ka eriline suka/sukkpüksifetishist). Kuid sukkpükstefännid, kas teie siis lõikategi just selle tüki välja?
˅ näita rohkem ˅
2012-09-12 11:03
Aga see paksem koht sukapükstel peabki välja lõikama. Mina tegelikult teengi niimoodi. Lõikan enne selle tüki välja. Lasen naisel need jalga panna ja nende peale siis alles trussikud. Kui siis seksiks läheb, võtan enne trussad jalast ja jätan sukapüksid talle jalga. Läbi sukapükste hellitan siis alakeha põlvedest - nabani suudlustega. Ja lõpetan naisele keelekaga.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-12 13:22
Nojah, mina sukapüksuseksutamisega ei tegele, kuid naudin küll naisi sellistes ütleme keskmise paksusega sukapüksades. Aga just ainult siis kui on sellise tegumoega sukakad, millel pole seda koledat hargivahelist paksu eraldi tükki, vaid on nagu tavalised retuusid-püksid, st. alt jalgevahelt ühe keskmise õmblusega. Sellistest siis läbikumav paljas vitu oma kõigis detailides, karvutu või karvane, on väga inspireeriv vaatepilt just. Lisaks veel tolle keskmise õmbluse iseenesest ikka pilusse mokkade vahele tõmbumine... No muidugi cameltoe on naise kehal kujunevatest vormidest alati see kõige kaunim minu arvates, kuid selliste õigete sukkpükste või retuusidega veel eriti ilus (kui vaid meie naised ise ka seda hinnata oskaks)!
˅ näita rohkem ˅
2012-09-12 14:16
vaata mariha,ravikate ja tavaliste vahe on selles,et ravikatel on jala erinevates kohtades pinge jalale erinev,sõltub millisel otstarbel neid kandma peab.ja loomulikult on ikka tõsine hinnavahe.sõltub sellest,millised tohter määrab.ise alustasin ka nendest.
trussad,kõige erutavam koht nendel on tavaliselt jalalabast kuni üleminekuni ja kui on ilma üleminekuta sukkpüksid,siis kuni üles välja.väga palju sõltub ka naise jala kujust-kui seal suka sees on mingi ´´puupakk´´või ´´mingi piits ehk jalga meenutav asi´´,siis pole seal ka midagi vaadata,mis võiks erutada.
see,kes mainis seda,et sukkpüksid jalge vahelt ära lõhkuda,milleks?on ju müügil jalge vahelt avatud sukkpüksid(ka cacuidid),arvatavasti seksimiseks.ja kui juba seksikusest rääkida,siis üle prahi on võimalikult õhukesed(6-20 den),tugeva läikega ja kindlasti hästi elastsed sukkpüksid.see on maitse asi,aga kui neil elastsust pole,siis on targem osta dressi püksid,sest need ei hoia ka ümber jala.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-12 14:19
vaata mariha,ravikate ja tavaliste vahe on selles,et ravikatel on jala erinevates kohtades pinge jalale erinev,sõltub millisel otstarbel neid kandma peab.ja loomulikult on ikka tõsine hinnavahe.sõltub sellest,millised tohter määrab.ise alustasin ka nendest.
trussad,kõige erutavam koht nendel on tavaliselt jalalabast kuni üleminekuni ja kui on ilma üleminekuta sukkpüksid,siis kuni üles välja.väga palju sõltub ka naise jala kujust-kui seal suka sees on mingi ´´puupakk´´või ´´mingi piits ehk jalga meenutav asi´´,siis pole seal ka midagi vaadata,mis võiks erutada.
see,kes mainis seda,et sukkpüksid jalge vahelt ära lõhkuda,milleks?on ju müügil jalge vahelt avatud sukkpüksid(ka cacuidid),arvatavasti seksimiseks.ja kui juba seksikusest rääkida,siis üle prahi on võimalikult õhukesed(6-20 den),tugeva läikega ja kindlasti hästi elastsed sukkpüksid.see on maitse asi,aga kui neil elastsust pole,siis on targem osta dressi püksid,sest need ei hoia ka ümber jala.
˅ näita rohkem ˅