Foorum
2011-05-17 23:27
Mind paneb imestama, et kaks aastat, mis mina siin ankeete olen lugenud olen vist kaks korda näinud kui on kirjutatud, et kas loobunud või loobumas. 99,99 % kirjutab, et kas pole kunagi tarvitanud või siis lausa vihkab!!!! Usun, et siisnohal lihtsalt valetatakse!!!!! ---Mina isiklikult 101 % pole proovinud ka!!!! Kuigi üle laua triipe olen näinud!!! Ja elan kah ja isegi seisab!!!! ---mida arvate, kas valetatakse?!
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 23:35
ma olen sama asja mõelnud.
aga ju need, kellel seos narkoga jätavad selle lahtri lihtsalt täitmata. keegi ei tule ju avalikult teatama, et tarvitab keelatud aineid või petab maksuametit.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 23:41
taoline teema on siin kunagi olnud. otsisin ja leidsingi:

http://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=17&post=30474
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 23:52
No tundub, et mõistlik oleks selline küsimus ankeedist üldse kustutada(modede poolt siis)?????????
˅ näita rohkem ˅
2011-05-18 11:55
Üks kord olen siiski lugenud kellegi ankeedist, et ---üritan loobuda (narkost siis!) Kui küsisin, et mis teema sul sellega on, oli vastus, et ah...nalja pärast panin, et erineda!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 20:39
Ma täidaks selle lahtri ära, kuid pole sobivat varianti mida panna.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:13
Vihkamiseks peab mingi põhjus olema Järelikult on mingid ebameeldivad kogemused.
Tegelikult võiks jah olla ka valik: olen proovinud.
Minu le piisab kohvist, tubakast ja alkoholistki. Viimasest õnneks sõltuvuses pole
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 13:22
Samas on suhe alkoholi ja tavapärane vastus, et vahel seltskonnas. Samas on seksikordade arv päevas ja vastuseks, et kolm.
Ses mõttes pole narkoküsimus ja-vastus sugugi erinev. Kui paluksime, et sõber meie ankeedi täidaks, siis saaksime võib-olla hoopis teistsugused vastused. Endale ikka teistsugusena paistame.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 14:55
Vahel seltskonnas tõmban enda maani täis
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 15:04
luukera- kui kustutama hakata, siis võib mõnele äkki tunduda, et talt võetakse midagi olulist ära. nt võimalus teistest erineda ja olla narkootikumidega tuttav.

ma tean mõnda inimest, kes seltskonnas kanepit tõmbavad, aga pole kunagi juhtunud küsima, kas nad ise peavad ennast narkomaanideks või mitte. arvatavasti ei peaks. osadel on oma teooria selle kohta, et osad narkootilised ained on head ja osad on halvad.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 22:03
Tegelikult ei ole ju iga narkokasutaja veel narkomaan, nii nagu iga joodik pole alkohoolik. Narkomaaniks saab ikka nimetada seda, kellel on sõltuvus väljakujunenud, aga see, kui vahest sõpradega kanepit tossutatakse pole veel narkomaania. Aga keegi ei tea, kust jookseb piir, juba järgmine mahv võib olla saatuslik.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 22:15
ma ei oska ka ennustada, millisest staadiumist alates võiks kedagi pidada sõltlaseks ja millal ta on veel huviline ja eksperimenteerija. kindlasti on nad sõltuvad heast seltskonnast ja selline lõdvestumine kuulus selle juurde. mitte kogu aeg, aga aeg-ajalt tehti. ma ei ole kuulnud, et keegi neist oleks kontrolli kaotanud või arutult kanepit tarvitanud.
neil oli oma ideoloogia ja nad ei pidanud seda halvaks. mul endal võttis sellise suhtumisega kohanemine natuke aega. elud olid neil korras, intelligentsed olid ka. nii et kuidas kellelegi. ma ka ei pea neid narkomaanideks, samas ma ei tea, kas kellelgi neist oli ka sõltuvus tekkimas või mitte
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 22:22
ps- olen proovinud kanepilt, aga ainult tee kujul. muljed pole eriti head, ise midagi ei nuusuta
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 23:53
selle teemaga on selline lugu et inimesed varjavad ikka väga hästi. kui ikka loed inimeste või nende sõltlaste endi kirjutisi, siis näed alles kui hädas inimesed sellega on. kui on hästi varjatud siis teised ei näegi probleeme ja arvavad et mida see paar kanepit ikka teeb. aga teised näevadki ehk seda paari kanepit, seda mida ei näha on sajad kanepi laksud.

alkoholiga sama värk. vähestel kujuneb see kiirelt välja, paljud suudavad 10 aastat igapäev üha rohkem koguseid juua ja väliselt on kõik okei. alles siis kui välja hakkab paistma, siis imestad
˅ näita rohkem ˅
2011-06-29 17:35
NARKARID võivad ennast põlema panna,ei saa aru miks arstid neid veel elustavad,turgutavad,minu arvamus et las kõngeb,valis selle tee siis mingu.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-29 21:07
Musu5, ütle seda oma lapsele, kui juhtub selguma, et tal on narkoprobleemid. Loodetavasti neid pole.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-29 21:36
Utha, kui sa veel miskit nuusutaksid??? mis jura sa siis ajaksid
˅ näita rohkem ˅
2011-06-29 23:25
tead, kui otse tunnistada, siis tegelikult ma lasen endal ka hapnikku ja süsihappegaasi vahel ninast sisse ja siis välja. see on kaif tunne. kas sa ka nii teed?
eriti kaif on veel olla siis, kui selle sisse hingatava aine koostises on muudki peale puhta hapniku.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-30 03:54
Utha,tubli ära liiga ka tee manustamisega endale,sest tagajärjed võivad olla ettearvamatud
˅ näita rohkem ˅
2011-09-22 15:19
ma joon aegajalt õlut ega ma siis sellepärast alkohoolik pole ja sama on narkotsiga ju.paljud kasutavad seda siin see on küll selge,eriti paarid.narkots ja sex sobib ja ma ise kasutan samuti aga ainult siis kui on sex ja siis saab sexi nautida 24 tundi jutti
˅ näita rohkem ˅
2011-09-22 23:56
Nii alustavad ju kõik narkarid, et mis see tablett või mõni triip ikka teeb, aga varsti ei saa ilma igapäevase nõelumiseta enam hakkama.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-23 03:15
no see on ju su väide mis põhineb oletustel muidugi seda juhul mitte kui tead millest räägid ja oled ise selles augus
˅ näita rohkem ˅
2011-09-23 06:12
Kõige kindlam moodus mitte auku kukkuda on august eemale hoida.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-23 09:43
pleasure, ilma narkotsita oled siis teovõimetu või???
˅ näita rohkem ˅
2011-09-23 10:23
et kui ainult seksi ajal narkotsi panna, siis polegi veel narkomaan?
ja kui sageli sa siis seksid, pleasure36? pikkade vahedega ja ainult paar korda aastas? teed korra kvartalis? või kuus? iga kord, kui ärkvel oled?
ja sel juhul ma ka kahtlen selles, et see on seks, mida sa poolteadvuseta olekus mitmeid tunde naudid.
ainus, mida sa tegelikult kaifimas oled, on enne seksi saavutatud nakrootiline joove.
st et sa ei ole mitte 24h seksi- vaid narkouimas ja tugevas joobeseisundis. arvatavasti on sul peale seda suhteliselt sitt enesetunne ja pikk taastumine.
ma pakun, et sa ei tule seksis ilma ergutuseta enam toime. närvisüsteem on sul juba praegu rikutud. kas sul seisab muidu?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 12:35
nüüd tuli palju küsimusi arvan,et ma ei pea enda tegemistest ja olemistest sulle aruandma kui närvisüsteemist rääkida utha siis mul on kõik ok aga tundub et sa ise peaksid kontrollima oma süsteemi ja veelkord mul on kõik väga hästi nii enda kui ka ärielus
˅ näita rohkem ˅
2011-09-27 23:18
Hetkel veel..........................................
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 16:52
väike pops ei tee kunagi paha
˅ näita rohkem ˅
2012-06-22 12:58
meeste osas on suht savi, ei häiri kui tarvitavad....aga suht rõve pilt on
kui naised mingit saasta endale sisse ajavad, tõsiselt kole pilt.
ise ei ole tarvitanud ja ei kavatse sedam teha ka.
˅ näita rohkem ˅