Foorum
2011-05-15 19:41
Nu üks näide mis silma jäi.. täpsemalt siis Keda soovitakse leida

TÜDRUK: Vahel mulle meeldib fflirtida (ja mitte ainult ...) koos puhaste ja atraktiivne tüdruk .... !!
Me kirjutada väga selgelt, et me tahame täita Naine või Paar Naine /Mees.Ainuüksi mehed on üldse võimalik koos meiega.Palun ärge proovige meiega ühendust MSN või Skype: ärge laskejäätmeid meie aega, sest me keelduda iga kontakti.Me oleme väsinud mehed, kes meiega nagu paar ja hiljem nad ütlevad, et oleme üksi mehed.Palun ole viisakas ja austada meie soovid ning meie privaatsust!
˅ näita rohkem ˅
2011-05-15 20:36
Keegi on kasutanud google tõlget
˅ näita rohkem ˅
2011-05-16 20:19
eriti meeldis mulle see "me oleme väsinud mehed"
nojah. tegelikult pole ju teise kirjutise peale naerda ilus, aga tunnistan, et see oli praegu naljakas
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 07:27
hehehehehe, "ärge laske jäätmeid"
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 16:29
Aga kui see "jutt" nüüd tagasi tõlkida näiteks vene keelde?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-18 21:26
Google tõlge kõlab eesti keeles naljakalt. Kuid see on väga kena, et inimesed üritavad kirjutada eesti keeles. Nii õpitakse ja saadakse kogemusi. Ka vale kogemus on kogemus. Ainult keegi peab sellele viitama. Siis ongi veelgi parem, kui lugejad aitavad selle teksti paremasse keelde panna.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-13 23:21
Pigem arusaamatu. Olen Funnyga nõus, vähemalt proovitakse. Aga muutes naerualusteks integreerimegi
ühiskonda? Pärast ju hea näägutada, et pole viitsinud eesti keelt ära õppida. Üks kivi veel meie kõigi kapsaaeda.
Küll on naljaks, kui keegi hääldab inglise keelt valesti, aga kui ise eksitakse räigelt teiste keelte hääldusreeglite
vastu, on see normaalne, sest nad pole ju seda õppinud.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-11 01:20
Kuulge see pole siin veel midagi.On juhuseid kus soomlased on kallale läinud inimesele kes hääldas teatud sõnu soome keeles valesti
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 09:42
kellelegi kallaleminekus ei saa nüüd küll kellegi rahvuslikku päritolu süüdistada.
see on rohkem kasvatusega seotud ja pigem viitab tugevale stressile. stressi esineb igast rahvusest inimeste puhul.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-09 18:40
nuputasin ja nuputasin, kust on mulle tuttav kasutaja maarika25. Ja välja nuputasin:
http://www.digitalmediafx.com/Shrek/Images/Shrek06big.jpg
˅ näita rohkem ˅
2014-05-31 18:37
Mul on ka viimasel ajal tohutu räige tress.....nud panengi stressi selga ja hakkan dressidega jooksma....
˅ näita rohkem ˅