Foorum
2011-05-14 20:49
Tahaks minna kuhugi tantsima, peotants, rahvatants, seltskonnatants, argentiina tango, salsa ... On siin äkki tantsuhuvilisi mehi, kes sooviks ühendada meeldiva kasulikuga ning säärast "püsisuhet" luua? Tallinn ja lähem Harjumaa on sobiv piirkond ja vanus 30-55. Enda kohta ei hakka siia midagi kirjutama, eks loete ankeedist. Päris algajaks ei tahaks minna, valsioskus võiks ikka juba hoogsa keerlemise tasemel olla .
˅ näita rohkem ˅
2011-05-15 12:33
Toetan seda mõtet ja soovi.
Ja küsin ka endast lähtuvalt, et äkki tõesti on olemas siin saidil ka selliseid mehi, kes "hingematva kähkuka" asemel viitsiks pisut jalga keerutada ja väheke mänglevamalt ja pöörasemalt aega veeta soovib?? Näiteks salsa või bachata?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-15 14:45
ja no ega üks ei välista teist, räägitakse, et kui tantsuplatsil hästi klapib, siis ...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-15 23:11
leedigaaga: endal sul kontol kirjas et sa ei soovi tutvuda. kuidas saab keegi sinuga siis tantsima tulla?

enne mõtle kui teed teema
˅ näita rohkem ˅
2011-05-15 23:54
küll on hea, et siin nii tarku ja korralikke mehi liigub.
sa tee ikka kõike juhendi järgi, siis teed kõik õigesti. ja erandid pane alati korralikult kirja - kui kirjas pole, siis erandit teha ei tohi.
aga mina käitun nii nagu mina soovin, onju.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-15 23:58

kurb,kuid mõtlemisainet jagub teistelegi?
inimene peaks eneses selgusele jõudma keda või mida soovib,vajab?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-16 18:45
püha müristus, millised tähenärijad.
eristame nüüd palun foorumi teemat ja üldist ankeeti. ja kes ei suuda, siis ega tegelt polegi väga teie asi, mida ma täpselt tahan. keera aga järgmine teema ette ja uuri järele, kas ankeedis loogikavigu pole.
enamiku inimeste jaoks ei ole õnneks elu nii reeglipärane kui teil kahel paistab olema. ja tants ei ole ka nii reeglipärane tegevus, et teil sinna asja oleks. ka seal tuleb teha erandlikke liigutusi, teinekord isegi rütmist välja.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-16 19:01
Vastu tulles härrade näriliste soovile - täiendasin ankeeti viitega võimalikule erandile. Loodetavasti on sellega härrad närilised rahuldatud ja kord majas.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-16 19:48
su ankeet on paras tropimagnet ma peaks ütlema. võin olla näriline, aga ebameeldiva naisega küll tantsima ei lähe
˅ näita rohkem ˅
2011-05-16 19:58
Kiremõrvar, kontot luues, ei jäänud sulle ilmselt meelde, et lahtrisse"soovin tutvuda" olid antud valikuvõimalused ja "ei soovi tutvuda" oli üks nendest. Iha kontekstis tähendab see, et ei soovita tutvuda voodis, tutvuda tuleks enne seda.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-16 20:37
kiremõrtsuk, ega see polnudki personaalne kutse sulle, eks. aga tänan oma arvamust avaldamast.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-16 20:59
leedigaaga: aga kontakti esimesel lehel sa ju ei soovi tutvuda, keegi ei hakka otsima sinu ankeedist erandeid


jfjm: millest sa räägid üldse, väga purjus oled?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-16 21:09
Kiremõrvar, räägin just sellest, millest sina aru ei saa. Loogiline, et inimene teeb tutvusportaali konto selleks, et tutvuda, Aga millegipärast peavad paljud siin tutvumiseks kähkukat puukuuris.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-16 23:48
mis see asjasse puutub üldse?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 00:13
Väga palju puutub, Sest suur osa mehi arvab,et siia tullakse vaid ületamatust sovist keppi saada. No eks seda tahetakse ka, aga mõnikord võiks selle ülla eesmärgi nimel ka rohkem vaeva näha. Seega tähendab "ei soovi tutvuda" tihti, et saab küll, kui õigesti küsid.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 00:35
jah, jfjm, õige. kirjutades "soovin tutvuda" seal ankeedis oleks kirjakast täis "üürinkahekstunniksruumi" kutseid. ei taha.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 12:29
aga kui siin nii rõvedad mehed on siis milleks teha konto siia? kas tantsupartnereid mujalt ei leiagi?

kummaline, tehakse seksisait ja siis ei või ka kutset kepile teha inimesed, te olete väga valele saidile sattunud, minge reiti vms.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 14:54
Härra kiremorvar oskab filigraanselt kirgi mõrvata. Sellise suhtumise peale, et vaid maha ja taha on siinse saidi motoks, selle peale kustub tõesti tuliseimgi kirg.
Mis on saanud mängu ilust? Kuhu on jäänud arusaamad võluvast eelmängust ja kirgi üles kütvast taustast ning eelloost?
Mehed, kullakesed(seekord siiski ainuisikuliselt lugupeetud kiremorvar) olgem ometigi mängulisemad ja loomingulisemad! Uskuge, naised oskavad Teie pingutusi vääriliselt hinnata.
Selleks pole vaja isegi "reiti" minna, vms..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 15:00
mis sul viga on, kiremorvar? kas su kutsetele keppi teha öeldi ära või öeldakse sulle alati kellegi poolt ära? mis sa vingud siin kogu aeg
ka kepile kutsumiseks peaks valima aega ja kohta. inimesei te niikuinii valida ei oska
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 15:09
toremoor: aga te oletegi ju maha ja taha naised. kui inimene kirjutab oma konto avalehele "ära võta hinge" siis on see romantikast väga kaugel

mis mängust sa jahud kui esimese minutiga muutusime me närilisteks tase ju jumalast madal ja sellise tasemega jäätegi tropimagnetiteks, sest tropp ei viitsi ankeeti lugeda ja kirjutab ikkagi.

utha: ma juhin tähelepanu inimese vigadele. nõmetseva suhtumisega koostatud kontoga ei leia siit tantsupartnereid.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 15:15
Ma ei mõista sellist lahmivat üldistamist aga ega ei peagi ju...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 15:24
ise kargasid kohe hindama, aga nüüd on virin lahti olete ju kummalised tüübid
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 15:29
Kust Sa virinat kuuled?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 15:32
virised ju. loe ise selle leedikana ankeeti, kujuta end mehena ja kas võtaksid pakkumise vastu? võtaksid?

hui võtaksid
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 15:34
Ah sinna on see koer maetud....
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 15:37
kiremorvar tahtsis kutsuda kellegi nii kepile kui ka tantsule, aga talle öeldi ei või? mitte ei saa praegu aru, millega tegu
sulle on vist naised elus palju haiget teinud
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 15:41
juuksur, ära hakka jälle segast peksma eks. muidu loeme jälle novelle kuidas sa millegist aru ei saanud
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 15:50
papi, ma peksaks parem sind. muide sa pole muutunud ja endiselt meeldib sulle teisi korrata. sa pole mind huvitanud, nii et proovi ka minust mitte huvituda
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 15:55
käid jälle mul järel jah
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 19:16
kiremõrtsuk, kallike, rahune. ma ei ole sulle ainsatki ettepanekut teinud. sina mulle ka mitte. järelikult on vaikus ja rahu, eks. oleme nüüd üksteisei jaoks õhk edasi, eks.

teemast - tantsupartnereid leiab igalt poolt. lihtsalt siin on suur kontsentratsioon mehi. perekoolist pole suurt mõtet kedagi otsida. delfi naistekast ammugi. motosaitidelt ... sinna ei julge minna .
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 19:36
aga ma mehena ütlen et sellise ankeediga sa ei leia ühtegi tantsupartnerit.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 19:41
jah, sa oled oma arvamuse juba mitu korda ja väga kõva häälega öelnud. rohkem ei olekski nagu enam vaja seda korrata, ma olen su arvamuse teadmiseks võtnud.

sul on vist kole igav, kui igas teemas pisiasjadest tüli norimas käid. aga eks norimine on ka hobi.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 19:42
jälitad mind või?
˅ näita rohkem ˅