Foorum
2008-04-30 09:21
Seletage palun,miks ei viitsi naised kirjadele vastata??Kui küsin,kus temake elab,siis isegi seda ei viitsi kribada,no mida siis veel kokkusaamistest siin rääkida???!!Ja oma ankeedis võiks ikka elukoha ära märkida,poleks vaja igaühelt alailma pärida eksjä naised.
˅ näita rohkem ˅
2008-05-01 09:58
ullmees, ju siis leiti sinu ankeedist midagi sellist, mis ei sobi....simpel ju. Mina küll leidsin ja päris palju sellist sul ankeedis, mis ei lähe kohe mitte....elukoht pole alati primaarne
˅ näita rohkem ˅
2008-05-01 10:11
No siis võiks ju nii kirjutadagi et sry,aga sa ei sobi mitte.Ja asi oleks selge.Ons seda üht rida nii raske trükkida??
˅ näita rohkem ˅
2008-05-01 10:17
ju siis mõni peab eitavat vastust liigseks jah.....kurb muidugi aga inimesi on igasuguseid
˅ näita rohkem ˅
2008-05-01 10:18
asi vist hoopis selles, et mehed solvuvad eitava vastuse peale, siis kuuled kohe milline lehm jne sa oled, seepärast eelistataksegi pigem vastamata jätta
˅ näita rohkem ˅
2008-05-02 11:32
no mina ei arva kellestki iialgi midagi kui ma temaga isegi suhelnud ei ole ega näinud.Kes nii teevad nagu trufa kirjutas siis sellistest ei arva ma küll midagi,ju nad on ise mingid....
˅ näita rohkem ˅
2008-05-02 14:49
ullmees, just nii ongi, nad ise omaarust panomehed ja mister universumid.....aga see nende probleem
˅ näita rohkem ˅
2008-06-29 21:50
asi on selles, et naistele tuleb neid kirju lihtsalt nii palju, et kui kõigile peaks hakkama EI vastama, siis peaks täiskohaga töötaja endale siia võtmma....
˅ näita rohkem ˅
2008-07-29 19:15
N30, Sul on suuresti väga õigus. Ei jõua kõikidele lollidele ja vähem lollidele vastustele "EI" öelda. Naine saaks aru, kui kirjale vastust ei tule, siis ilmselt suhtlemissoovi ei ole. Mees (ei üldista siinkohal) hakkab nuiama ja manguma: "Kas ma ei sobi siis sulle? Miks ma ei sobi.....olen ju täpselt nii vana nagu sa tahtsid...jne
˅ näita rohkem ˅
2008-09-01 20:33
ma arvan, et eks ysna palju oleneb, kas naine vastab või mitte, ka tolle kirja sisust, millele vastust oodatakse. Kui ikka (esimese) kirja sisuks on "Kus elad?" (to ullmees, ei pea sind silmas ega soovi yldse kedagi siinolijatest solvata vms), siis oleks nagu absurd yldse mingit vastust loota. Põhjus lihtsalt selles, et kuna reeglina naised on suht enesest lugupidavad ja tunda neid "tahetu" ja "jahitava" tundeid, siis kirjakesed meestelt, kes ei suuda sinna yle yhe rea kirjutada, näitavad ära kohe ka enese nõ "IQ-leveli", mistõttu naiskad ei hakka oma energiat kulutama ja aega raiskama, kellegi peale, kes on mõttetu
Ja sama asi on ka meestega... Endast lugupidav mees ikka naljalt oma ressursse ja energiat samuti mõttetute naisindiviidide peale ei kuluta... Kui ikka esmasuhtluse ajal selgub, et nn "vestluspartner" oma suud verbaalseks väljenduseks kyll ei oska ega tohigi kasutada, siis nagu kipub igasugune muu huvi ka tolle indiviidi vastu. Ã...
˅ näita rohkem ˅
2008-09-02 11:49
viimasele;vot nii ongi,miks ei panda oma ligilähedastki elukohta kirja ankeeti,miks ma pean igaühele saatma kirja,seda pärima ja kas tõesti on siis nii raske mingigi koht(loodan et mitte mingi lambikoht vaid ikka vähemalt ligilähedane)kirja panna et mehed seda pärima ei peaks????Ja siis naised vaatavadki et oi,see kirjakirjutaja ei oskagi üle ühe rea kirjutada ja need praagitakse kohe välja.No andke andeks aga ma ei hakka mingit krdi jura ajama(oma aega raiskama)et vastukirjas(kui see üldse tuleb)lugeda et oi,aga ma elan hoopis hispaanias,eksole.Mind ei huvita need kes elavad minust sadade km-te kaugusel,oleks elukoht ankeedis olemas,poleks mul ka pärida vaja,asi oleks ankeeti lugedes juba selge.Ja lõpuosas on sul ka täiesti õigus,kui mõnega saadki jutule siis vassitakse,küsimustele ei vastata või vastatakse nii umbmääraselt et kaobki isu edasi suhelda,no ei viitsi 10x üht ja sama küsimust küsida.
˅ näita rohkem ˅
2008-09-13 15:44
mhh...sain just wastupidise kogemuse...mees, kel oli kuulutus ja otsis suhtlust oli algul suhtleja ja siis lihtsalt ei suwatse wastata...küsimise peale, et kas poleks wiisakas öelda, kui enam suhelda ei soowi, tuli suht sapine märkus, et tema peab tööd tegema ja ma nagu ilmselt segan teda...no ma saan aru, et kõik kõigile ei paku huwi...a täismehel wõiks siis nagu julgust seda öelda ka..
˅ näita rohkem ˅
2008-09-15 22:27
ma ka tavaliselt ei soovi teada anda-kus täpsemalt asun-elan.seda sel lihtsal pöhjusel ,et soomes yleaisa löövad mehed mind ei huvita.köik on vallalised-vabad ehitajad!omal naisukesed-lapsukesed koduses eestis.selge see et perelöhkujaks ei hakka iial!sestap ei vastagi sellistele.kui aga keegi otsib jutukaaslast-miks mitte. muredekuulaja olen täie rauaga.arutaks omi probleeme.oleks nagu nöustaja rohkem.
˅ näita rohkem ˅
2008-09-30 16:57
Tänapäeval pole ju probleemi, kus elada ja kuhu seksima sõita. Lennukid käivad Häda on rohkem naiste-meeste erinevas maailmavaates. Ka see segab tõesti, kui keegi tahab lora ajada ja anonüümseks jäädes mult välja peilida, mida mehed mõtlevad. Naiivne on loota, et mees, kes suudab sebida väärika pinna seksimiseks ja on n.ö. kindlustatud, oma päevi lakke sülitades ja iha.ee-s kirju saates veedab.
˅ näita rohkem ˅
2008-10-09 09:52
nii, läheme siis teema alguse juurde tagasi, et miks naised ei vasta? Vastasin. Aga kahjuks eitavalt ja mis ma vastu sain... sellise kirja" Tänamatu libu, sa peaks õiget türa tunda saame, nii et situd verd hiljem.... " ei kisu enam vastama ju, eks. Eesti mees ei kannata EI ütlemist ja kohe lööb matslikkus välja..........nõme. Krt, õppige suhtlemagi natukene, ärge kekake, kui suur türa teil on või mida te sellega teha oskaksite, jutulinnud
˅ näita rohkem ˅
2008-10-09 15:32
trufa-egas kõik mehed sellised ei ole!!!Aga jh,kahju et selliseid mehi ikkagi on ja mina isiklikult ei arva neist küll midagi.Aga ma mõistan ka sind,eks see tee ettevaatlikuks küll.
˅ näita rohkem ˅
2008-10-09 22:12
usun, et kõik sellised pole aga enamus ikkagi on...see pole ainuke selline vastus minu EI ütlemisele....ja miks ma peaks JA ütlema, kui mulle inimene ei sobi, kõik ei saa ju kõigile meeldida ja sobida. Ja mõne mehe juures tundub, et nad ükskõik kellele, peaasi, et saaks pista.....no tänan, see pole ka midagi väärt. Nii et, mehed, mõelge, miks naised teile ei vasta, ise olete selle ära teeninud, või siis mõned jobud teenivad teistele miinuseid
˅ näita rohkem ˅
2008-10-14 22:42
Mehed, enda tundma õppimiseks looge naise konto Siis näete, kus kiibitsejaid tuleb. see on ju mäng, mängige nunna või litsi, proovige...
˅ näita rohkem ˅