Foorum
2011-03-19 23:51
Kui oled tõsine ja huumorisoont omav äriinimene, siis võta ühendust (!!!)
˅ näita rohkem ˅
2011-03-21 10:35
Ma olen väga tõsine ärimees! Võiks öelda, et sündisin business & marketing osakonnas. Minu äri saladus on see, et ma ostan odavalt aga müün kallilt Tegelikult, tuli selle peale minu raamatupidaja, va kaval rebane.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-21 13:06
huvitav, kas see on siin tutvumiskuulutus või otsene äripakkumine?
˅ näita rohkem ˅
2011-03-21 17:36
Ma olen ka pidevalt kahevahel... ons see siin tutvumissait või äriportaal!? Ütleme nii, et täit selgust pole ka minul. No osa vähemalt käib siin küll tööl
˅ näita rohkem ˅
2011-03-21 19:19
eks ta ole nii seda kui teist (kui ma oma pilguga vaatan).
algajale ärijuhile oleks see hea stardilaud. vaata kui palju on siin äritsejaid
˅ näita rohkem ˅
2011-03-22 14:59
Hehee
Ega ma arvasingi, et siia foorumisse panna mingit ärilise sisuga kuulutust üles, mõtlevad inimesed vaid üht. Tegelikult on tegu siiski ärilise kuulutusega, kuid siinkohal ei pea silmas ei seksiteenus, ei webika teenus jne. Tegelikult ikka täitsa puhas äri....investeerimine. Kes on huvitatud kirjutab mulle postkasti või siia postikasti.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-22 15:38
Küll need potensiaalsed investorid ka Sinu postkasti avastavad! Kui nad juba ei ole seda teinud... Ma pole siin veel kohanud naist kellele ei oleks tehtud rahalist ettepanekut
˅ näita rohkem ˅
2011-03-22 15:44
meca, no aga mida nad siis arvama peavad kui palju siin ikka on neid isikuid, kes kohe su kuulutust investeerimisega vms seostama hakkavad. keegi poleks tulnudki selle peale ja sul pole ka selgitust juures, millega tegu. ja võib-olla pole siin õige koht taoliste äripartnerite otsimiseks. või pole õige sihtgrupp. ega siia vist ei tulda äri ajama (v.a teatud erandid).
kui keegi tõsiselt seda ajada soovib, siis ta otsib omale tööd mujalt ega vaatagi selliste portaalide poole.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-22 19:21
To manmachine: Oled siis kõigile naistele siin saidil sponsi pakkunud, et nii täpselt tead?
Üldse ei saa aru miks kõik teemad igasugu plämaga ära rikutakse siin, valdavalt samade isikute poolt kõik

Matu
˅ näita rohkem ˅
2011-03-22 20:24
Ei matu! Mõned olen veel vahele jätnud, aga im working on it! Kui sul midagi teemasse öelda siis ära hoia ennast tagasi. Ära lase end plämast häirida.
˅ näita rohkem ˅