Foorum
2011-01-30 23:30
Lugesin kord siit foorumist et mehed on sead jne jne, et küsivad otse seksi jne. Mehed ei oska rohkem kirjutada kui kaks sõna jne. Need on naiste enda komentaarid siin. Kirjutasin siis ühele tüdrukule suht pika jutu. Kordagi ei maininud sõna seks ja isegi midagi ei ihjanud sinna poole. Kiri oli jumala normaalne ja vastuseks sain selle endale:
sry, ma ei ole mingi krdi emotsionaalne tampoon kuna sul juba naine olemas v mis iganes. mul pole nii madal enesehinnang käi persse , mind ei huvita mingid hõivatud luuserid. olen koledam kui su bimbonaine nagunii, oma mure kui tema su hala kuulata ei viici. ühesõnaga, käi putsi koos oma bimboga, luuser

Et kas see siis on normaalne käitumine naiste poolt? Ise halvustavad koguaeg mehi siin
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 23:54
vabandust. minu vastus ei olnud praegu ehk adekvaatne, aga mind ajas see naerma natuke kihvtine, aga ka selliseid peab ka olema
˅ näita rohkem ˅
2011-01-31 19:44
Oled sa kindel et, kirjutasid ikka naisele mitte pisikesele bubekale?
Kui see tõesti tema kiri oli ja teema mitte libateemaks ei saaks pidada.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-31 22:26
Nu kuna asi on netis siis ei sa milleski kunagi kindel siin olla. Aga ise võtsime ka naljana seda kirja, et kuna ükski normaalse mõistusega inimene ei vasta nii
˅ näita rohkem ˅
2011-02-01 06:24
Arukad olete, milles polnudki kahtlust.
˅ näita rohkem ˅