Foorum
2010-11-16 12:49
Defineerige.

Milline naine on kompleksivaba, ja kas sina ise oled kompleksivaba...Kui oled komplekside küüsis, siis millistes?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-16 12:50
Ja veel mis moodi näeb välja komplekside küüsis vaevlev naine?Mis kuradi asi see kompleks üldse on
˅ näita rohkem ˅
2010-11-16 13:20
Mul päris mitu kompleksi: liiga suur kõht ja pepu võiks olla nagu Jennifer Lopezil ja huuled nagu Angelina Joliel, ja jalad..........!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-16 18:03
apelsin, ära sellist taguotsa kui Lopezil küll taha
˅ näita rohkem ˅
2010-11-16 18:18
mh, mis Jenny pepuga on siis?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-16 18:25
mh, mis Jenny pepuga on siis?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-16 18:41
Jenny pepu on jõle. Enne ei pannud seda eriti tähele kuid nüüd kui ta pilte näen ( bikiinides või muudmoodi rõhutatuna ) tuleb tunnistada et valus vaadata.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-16 18:57
?? vat sellist hinnangut ei ole minult veel keegi saanud, ka mitte naiste tagumikud. seda siis mitte, kui naine mulle ei meeldi
˅ näita rohkem ˅
2010-11-16 18:58
st ka siis mitte, kui naine mulle ei meeldi
˅ näita rohkem ˅
2010-11-16 21:11
Mulle Jennifer tglt väga meeldib, mitte küll nii kui Pammy aga Jen on sex. Nii tema looming kui ta ise. Aga vot istmiku iluga seda naist õnnistatud pole. Kui ilus riie seljas, varjab ära aga öelda et see on seksikas, nojah
˅ näita rohkem ˅
2010-11-17 00:50
Barb, miks sind teiste naiste tagumikud huvitavad? kas sul on ilus tagumik?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-17 12:08
Ei ole. Ei häbene tunnistada, mulle minu istmik ei meeldi Ei huvitagi, kui siis ehk rinnapartii on see mis silma jääb. Jennifer on mulle alati rohkem musikaalselt meeldinud, tema ilu on siin boonuseks ja ilusad naised mulle meeldivad.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-18 12:39
teermast ka.
internetist selline arvamus: kui naine kannab punast rinnahoidjat, aga endal on sinised püksikud.
ma ei tea, kas see nüüd parim näide oli, aga see on variant sellest, kuida saab asju näha
˅ näita rohkem ˅
2010-11-18 14:52
Juuksur- kas sina oled kompleksivaba naine?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-18 14:57
risto- enne pead defineerima selle, mis on kompleksivabadus.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-18 20:21
Kompleks on Sigmund Freudi psühhoanalüüsi teooria kohaselt alateadvuses paiknev tugev allasurutud tungide kogum.


˅ näita rohkem ˅
2010-11-18 20:56
Alaväärsuskompleks ehk Napoleoni kompleks on psühhoanalüüsi ja individuaalpsühholoogia teoorias esinev käsitlus, mille kohaselt võivad inimesed alateadvuslikult tunda endid alaväärsetena, ebakohastena, nõrkadena, väikestena. Selline tunne võib pärineda lapsepõlvest ning olla seotud mingi alandusega, füüsilise puudega vms, kuid sellel võivad olla ka teistsugused põhjused.



˅ näita rohkem ˅
2010-11-18 22:23
Nonii..nagu näha pole papi seda teemat veel üles leidnud ja sestap polegi me saanud kuulda tema arvamust mida tähenadb siis meeste arust komleksivabadus...või üleüldse kompleks...seega kui te ei oska täpselt ja inimkeeli sõnastada vastust, siis kuidas saate väita et crinx on kompleksides vaevlev naisuke?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-18 23:17
Mina olen kompleksivaba
˅ näita rohkem ˅
2010-11-18 23:55
crinx: mingi kompleks sul on kui sa nii kirjutad. kompleks on hingeline seisund mitte kellegi taguots või silmamuna.

mis teil nüüd nii keerulist on. kompleksivaba naine on voodis aktiivne, proovib erinevaid poose, naudib erinevaid seksimisviise milleks võiks olla siis oraalseks, anaalseks (kui see on nii oluline), vaginaalne seks, ei häbene kanda seksikat pesu, ei karda seksida ennastrahuldavalt jne.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-19 12:20
tegelikult ei teadvusta paljud inimesed endale oma komplekse ja seega ka arvatakse ekslikult, et neid ei olegi. nagu olekski tegemist kompleksivabadusega vms. allasurutud seksuaalsed tungid ei ole ju ainsad, mida me vaatame. või on?
tegelikult ei ole vist inimest, kellel mingeid komplekse ei oleks. läänemaailmas on neid eriti.
ja kompleksivaba naine ei ole mingi eriline tegelane, et teda tuleks vaadelda. meestel endil on ka need olemas ja vahel veel enamgi kui naistel.

papi- mis oli sellel tegemist naise kompleksivabadusega? lihtsalt huvitab. mis seal viitas sellele ,et naine on kompleksivaba? sa mainisid aktiivsust, seksimise nautimist ja siis häbenemist ja hirmu.
aktiivselt naudib ennast naine, kes on naisena endaga rahul ja kes tunnetab, et temaga oldakse ka rahul. arvatavasti on ta seksuaalselt ka haritum ja teab, mida ta tahab jne. see ei ole veel kompleksivabadus. sellele viitab vast see muu sinu vastuses.

minu arvates on sellega tegemist siis, kui ta on saanud enda hirmudega jms tegeleda ja on nendest teadlik ning neid enam ei tunne. st et ta on hirmuvabam. kui mingi tegevus ei tekita sinus enam hirmu, häbi jne ja sa tead, mida sulle vaja, siis oled ka aktiivsem jne.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-19 12:26
millised hirmud teid vaevavad? ma kirjeldasin oma arusaama kompleksivabast naisest, ma ei pea seda ometi tõestama hakkama. juuksur sa räägi parem oma kompleksivabaduse visioonist. ei ole vaja teiste kommentaare omamoodi analüüsima hakata ja koguaeg küsida tobedaid küsimusi.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-19 12:40
ja tegelikult praegu saan ka vist anda vastusel sellele, et kas mina olen kompleksivaba.
ei, ma ei pea ennast komplekisvabaks. ei saa pidada, kuna minu teada on mul neid pidevalt olnud.
vahel ma tunnen ennast vabamalt, vahel mitte. ma tean, et on olukordi, kus ma ei tunneks ennast vabalt. ja see, et ma seda ei tee,on ka tegelikult normaalne. teisiti ma ei saakski. kui oleks teisiti, siis oleks see endaga vastuolus olemine ja see tekitaks minule teisi komplekse, mida ma endale ei taha.
ma tean ,et ma surun mingeid tunge jms endas alla. samas ma tean, et kui ma seda ei teeks, siis ei tunneks enam teised minuga vabalt - nad ei saaks minust aru ja seega ei saa ka mina enam ennast vabamalt tunda. seega natuke pean enda kompleksidega tegelema, et need mul ei avalduks. see, et ma pean ennast suhteliselt avatuks, ei tee minus veel kompleksivaba
˅ näita rohkem ˅
2010-11-19 12:46
papi, mis selles tobedat oli? ma tean, et see oli sinu arvamus. ma lihtsalt lisasin sinna enda arvamuse.
kuna ma tean, et enamus mehi on selles sama arvamusel mis sina, siis tundus, et natuke peaks seda selgitama.
ma olen ise seda meestelt teada tahtnud ja nt kuuest mehest, kellelt ma seda uurisin, olid 1-2 sellised, kelle arvamus oli teistsugune, teistest erinev. nad vaatasid seda teemat natuke laiemalt kui enamus
˅ näita rohkem ˅
2010-11-19 12:54
mind vaevavad mitmesugused hirmud. ei olegi oluline, millised.. peamine on nendega tegeleda ja hakkama saada. enda hirme ma ei hakkaks siin lahkama nagu
˅ näita rohkem ˅
2010-11-19 12:58
juuksur: kas lihtsam pole rääkida konkreetsetest asjadest mis seksis komplekse tekitavad... näiteks need mõned minupoolt väljatoodud hästi üldised tunnused, millised sealt näiteks sulle on vastuolulised või mida sa pead vastuoluliseks.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-19 13:02
kindlasti kompleksivabaks olemine sõltub vägagi sellest kellena inimene end välja mängib. kui inimene räägib kui suur sadomaso huviline ta on ja lõpuks samahuvilisega voodisse maandudes selguvad kompleksid komplekside järel...
ekstreemseksi mittehindamist mina küll mingiks kompleksiks ei loe.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-19 13:40
olgu, papi. sinu näitest. anaalseks on see, millega ma tegelenud ei ole. need teised pakutud variandid (nt tegevuse nautimine, riietumine jms) ei ole probleemiks. samas ei ole anaalseks kui selline ka olnud mingi pobleem. kuna ma seda teinud ei ole, siis ma ei tea, kui tugevaid tundeid see minus tekitaks ja kas seal oleks mingit vastuolu minekut minu endaga. tegemist ei ole kompleksiga vms. see ei ole minus mingeid hirme tekitanud, aga ma ei ole tahtnud seda.. see ei ole siiani mind huvitunud st. samas ma arenen ja kunagi ei tea, millal mul tekib nt tahtmine sellega tegelema hakata. st et ma olen tegelikult avatud ka teistele tegevustele ,aga praegu seda jah ei tee.

aga kompleksidest veel.
minu peamisi komplekse ongi nt see, et ma kontrollin ennast mingites tegevustes tugevalt. tugevamalt kui peaks. see on ka nagu mingi tung. ja sealt siis need probleemid tulevadki.... nt see, et mul on tegemist sellega, et anda ennast kellegi teise kontrolli alla. pigem tahaks endale kontrolli. kui ma tunnen, et teine on saanud kontrolli, siis see paneb natuke mind ennast kontrollima ja ei saa rahulikult tegeleda mingite asjadega nt. selline probleem siis
˅ näita rohkem ˅
2010-11-19 13:56
papi, kas sa pead ennast kompleksivabaks? on sul kompekse enda arvates?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-19 14:07
ei ole nagu ette tulnud
˅ näita rohkem ˅
2010-11-19 14:14
mida ei ole ette tulnud? komplekse?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-19 14:16
just
˅ näita rohkem ˅
2010-11-19 14:17
seda ma arvasin, et sa nii arvad
˅ näita rohkem ˅
2010-11-19 18:01
Täiesti kompleksivabat inimest pole olemas.Omad kiiksud on igaühel meist ja ega nad siis pea kohe foobia mõõtu olema.Papi,ka sinul on kindlasti asju-toiminguid,mida püüad vältida.Mingit paanikat nad sinus ei tekita,aga lihtsalt need ei meeldi sulle.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 12:18
Kompleks on see, kui inimenen häbeneb miskit enda juures või häbeneb(kardab) miskit teha...
See siis vastuseks eelnevale küsimusele , mis on kompleks...
Palju neid häbituid ikka on
˅ näita rohkem ˅
2010-11-22 01:07
eks mingeid komplekse on kõigil ja nende ületamine pakub põnevust
˅ näita rohkem ˅
2010-12-07 14:44
Arvan kah et kompleksid on inimese enda ebakindlusest tekkinud väär-arusaamad et tema keha mingi osa ei meeldi teistele inimestele. Ja see ei peagi olema kehaosa, mõni häbeneb ja komplekseerib ka oma maailmavaadete tõttu
˅ näita rohkem ˅