Foorum
2022-11-21 22:11
Kõigepealt küsib pangakonto andmeid ja siis blokeerib ära. Väga haige suhtumine.
˅ näita rohkem ˅
2022-11-22 18:23
Olin mõned minutid eemal siit ja kui tulin tagasi nägin et olid saatnud konto nr. Peale seda olid sekund hiljem küsinud juba kuhu raha siis jääb ja mina pidavalt jutupaunik olema. Kui inimesel pole kannatatust paar minutut oodata ja juba halvustab siis polegi tahtmist kokku saada enam. Loodan et leiad sellise kes kannatab sind.
˅ näita rohkem ˅
2022-11-23 02:04
Kuidas jutupaunik halvustav on. Lihtsalt siinsed inimesed on sellised, et kõigepealt on üks jutt ainult, tegusid mitte kuskil
˅ näita rohkem ˅
2022-11-23 12:05
Miks sa siis oled siin? Oleks tegusid olnud kui sa oleksid 5 minutit suutnud oodata. Aga kus sa sellega, tehakse kohe inimene maha. Raha ahne oled lihtsalt, muud ei midagi.
˅ näita rohkem ˅
2022-11-23 17:10
Ei usu mina naise juttu
˅ näita rohkem ˅
2022-11-23 21:00
Kirjavahetuses näha kus 7 minutit ei suutnud inimene oodata kuna olin väljas siit. Ja kohe kukkus halvustama et ma olen ainult jutupaunik ja kohtumisi ei tee. Üritavad siin lisaraha teenida aga peavad end päris tähtsaks ikka nagu maailm keerleks nende ümber.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-24 15:49
reimo, pole hullu, kui natukegi kokku saad ja pikemalt jutustad siis leiad et ta ongi kannatamatu ning pole raha väärt sentigi.

siin lehestus hea ka teada et kõige kreftisemad ja ahnemad odavad naised tulevadki alati esiplaanile. . .
˅ näita rohkem ˅