Foorum
2022-08-12 10:28
Tere. Olen kuulnud et Tallinnas mingis Raua tn saunas saab peale pesemise veel ka keppimas käia.
Kui keegi on seal käinud ja ei häbene sellest kirjutada siis ootaksin siia võimalikult palju infot sellest.
Mõtlesin et küsin siit üle enne kui otsustan kas lähen sinna või mitte.
Veebist on näha et seal on mingi üldsaun ja tunnisaun. Ilmselt siis käiakse keppimas tunnisaunas. Arvatavasti on need mingid privaatsed minisaunad või lihtsalt mingid duÅ¡ikuubikud? Kas tunnisaunadesse võib tulla igaüks sisse? Näiteks kui ma seal olen siis kas sinna minu juurde saab tulla keegi suvaline saunakülastaja või käivad need uksed seestpoolt lukku?
Mis juhtub siis kui ma ei jõua kahe tunniga oma asju ära aetud? Kas turvamees tuleb uksele koputama et kuule su tunnid said täis ja maksa kohe juurde või makstakse pärast lihtsalt juurde selle lisaaja eest?
Ega selles tunnisaunas vist pole mingit eesruumi voodiga näiteks?
Kas tunnisaunas saab tuled ära kustutada?
Kas tualett on ühine nii meestele kui naistele? Mitu tualettruumi seal üldse on? Kas inva-wc uks on lukus ja peab võtit küsima seal kellegi käest?

Kas üldsaunas saaks ka keppida või on see selline normaalsetele mõeldud ala?
Kas üldsaunas on mehed-naised läbisegi? Kas seal ollakse paljalt või peavad püksid jalas olema?
Kas seal on ka mingi kirjutamata etikett mida vanad olijad teavad peast? Näiteks Sexmaxis on mõned märgid mis on seal vist aja jooksul iseenesest tekkinud ja mida pole märgitud seal näiteks seinale infotahvlile et kui tahad nii, siis näita selliseid märke.. Vbl on seal saunas ka midagi sellist?

Kas selles saunas käib muidu palju saunalisi või on pigem enamvähem üks ja seesama kindel klientuur kes seal aegajalt käivad?
25 euri kahe tunni eest on minuarvates natuke palju kui võrrelda näiteks Sexmax kinoga kus ma saaksin olla 7 euro eest terve pika päeva, siis käia vahepeal kodus söömas ja pärast ka tagasi minna sama piletiga.
Et siis mille poolest on see saun parem kui sexmax?

Praegu ei oska enam midagi küsida. Kui miski küsimus meenub siis küsin pärastpoole.
Oleks väga hea kui keegi viitsiks vastata kõikidele küsimustele.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-12 12:35
bomz - nende kohta eraldi aeg, seda sa ei küsinudki? Vaata sauna lehelt http://rauasaun.ee/, seal on kõik kirjas
˅ näita rohkem ˅
2022-08-12 22:27
Arvatavasti on need mingid privaatsed minisaunad või lihtsalt mingid duÅ¡ikuubikud?/ Privaatsaunad on.
Kas tunnisaunadesse võib tulla igaüks sisse?/ Ei.
Näiteks kui ma seal olen siis kas sinna minu juurde saab tulla keegi suvaline saunakülastaja või käivad need uksed seestpoolt lukku?/ Lukku käivad
Mis juhtub siis kui ma ei jõua kahe tunniga oma asju ära aetud?/ Soovitan tempot hoida.
Kas turvamees tuleb uksele koputama et kuule su tunnid said täis ja maksa kohe juurde või makstakse pärast lihtsalt juurde selle lisaaja eest?/ Kui lisaaeg väga pikaks ei lähe, siis ei tule ja pärast maksad juurde.
Ega selles tunnisaunas vist pole mingit eesruumi voodiga näiteks?/ Diivaniga on.
Kas tunnisaunas saab tuled ära kustutada? Jah.
Kas tualett on ühine nii meestele kui naistele?/ Jah.
Mitu tualettruumi seal üldse on?/ Vist üks.
Kas inva-wc uks on lukus ja peab võtit küsima seal kellegi käest?/ Kogemus puudub.

Kas üldsaunas saaks ka keppida või on see selline normaalsetele mõeldud ala?/ Ei saa, üldsaun on leiliks ja pesemiseks.
Kas üldsaunas on mehed-naised läbisegi?/ Meestele-naistele eraldi.
Kas seal ollakse paljalt või peavad püksid jalas olema?/ Paljalt.
Kas seal on ka mingi kirjutamata etikett mida vanad olijad teavad peast? Näiteks Sexmaxis on mõned märgid mis on seal vist aja jooksul iseenesest tekkinud ja mida pole märgitud seal näiteks seinale infotahvlile et kui tahad nii, siis näita selliseid märke.. Vbl on seal saunas ka midagi sellist?/ Sexmax ja saun on teineteisest kaugel nagu kuu maast.

Kas selles saunas käib muidu palju saunalisi või on pigem enamvähem üks ja seesama kindel klientuur kes seal aegajalt käivad?/ Päris palju käib.

Et siis mille poolest on see saun parem kui sexmax?/ Korralik saun on parem kui keretäis seksi.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-12 23:42
Tänan Leedilea et võtsid vaevaks siia vastata. Olen selle läbi lugenud ja tean nüüd rohkem.
Hetkel uusi rumalaid küsimusi küsida pole.
Kui keegi tahaks niisama sellest saunast midagi sellist põnevat kirjutada mis teisi ei solva ega kahjusta kellegi privaatsust siis võiks kirjutada.
˅ näita rohkem ˅
2022-10-20 15:26
olen seal tunnikas kaks korda nikkumas käinud
˅ näita rohkem ˅