Foorum
2022-04-27 15:01
Sattusin täiesti juhuslikult alles hiljuti Tallinnas Meriton Spa-sse.
Spa nagu spa ikka, aga üks saun pakkus nimelt huvitava kogemuse - aurusaun. Kui teised saunad olid ligipääsetavad nö üldalalt, kus on basseinid, siis aurusauna sissepääs oli otse duÅ¡Å¡iruumist.
Mida ma aga ei teadnud oli see, et samasse aurusauna oli sissepääs ka naiste duÅ¡Å¡iruumist. Mina sisenesin sinna alasti, teades, et see on meestele. Alasti naisi seal ei olnud, küll aga ujumisriietes. Kuna mulle on selline enese eksponeerimine alati meeldinud, siis sai sellest saunast ka minu lemmik.
Kuna ma kellelegi peale tükkima ei kippunud, siis ei öeldnud ka keegi teistest külalistest minu alastuse kohta mitte midagi.

Kas kellelgil on äkki selle kohaga ka (seksuaalseid) kogemusi, mida teistega jagada?
Minule igatahes antud koht meeldis ja külastan kindlasti veelgi.
˅ näita rohkem ˅
2022-04-28 20:16
tähendab olid sina alasti ja ülejäänud olid naised ? rohkem aurusauna kasutajaid polnudki ? Väike saun - mitmekohaline ? , jõudsid kõiki ülevaadata, mõõta
˅ näita rohkem ˅
2022-05-01 11:05
Aurusaunas on üldse hea keppida, kohe kui keegi tuleb sisse ei näe mida tehakse ja on aega ennast sättida
˅ näita rohkem ˅
2022-05-27 16:26
Olen minagi sinna samamoodi kogemata paljana sisse läinud ja alles maha istunult aru saanud, et ümberringi on riides naised
˅ näita rohkem ˅
2022-10-20 15:31
mul on aurusaunas naine munni imenud
˅ näita rohkem ˅
2023-12-15 23:02
Hagaa- mina olin see naine , kes sinna alasti sattus-õnneks kedagi teist ei olnud 🤣
˅ näita rohkem ˅
2023-12-18 09:15
On juhtunud ja täiesti teadlikult, aga ilma naisteta, kuigi lootsin, et mõni kena naisterahvas ka sinna sama julgelt ilmub
Selliseid spaasid võiks ju täitsa olla, kus teatud päevadel ja/või kellaaegadel võivad nudistid seda külastada. Kui oled teisest linnast või riigist ja tekib spontaanne mõte spaad külastada, siis on ju hea, kui on selline koht, kuhu saab ilma planeerimata minna - hakka muidu jälle uusi ujumisriideid ostma nagu tavaliselt kipub olema. Kuum saun ei olegi ujumisriietele hea.
Kunagi üks naisterahvas rääkis, et Serenas oli ka ühine aurusaun olnud ja leidis, et olukord oli ebavõrdne, sest naiste ülemine osa oli näha, aga meeste alumist otsa ei näinud
˅ näita rohkem ˅
2023-12-24 19:52
lugupidamatus teiste suhtes
˅ näita rohkem ˅
2023-12-30 23:03
Lugupidsmatu on ilusat pissut peita
˅ näita rohkem ˅