Foorum
2020-08-04 14:00
Tere..

Kas ja kus võib Pärnu rannas alasti päevitada/ujuda!?
Olen kuulnud Naiste plaazast aga küsin,kuna olen mees.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-04 17:49
Avalikus rannas on igalpool keelatud kui pole vastavat ala. Mujal, uju ja päevita kuidas soovid
˅ näita rohkem ˅
2020-08-04 21:24
Kus algab Mujal ja lõppeb Avalik rand?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-04 22:51
Mujal on sisuliselt oma koduõuel ja eramaal. Muu kõik on ju avalik ruum ja klassifitseerub liputamiseks
˅ näita rohkem ˅
2020-08-05 00:37
Võta Terviseameti lehelt ja vaata , Avalikud rannad , neid vist kokku vabariigis 7(seal on kohustus võtta veeproove ja päästeseltsi pidada)
˅ näita rohkem ˅
2020-08-05 08:44
Pärnus saavad mehed ka nudistide sektoris paljalt olla
˅ näita rohkem ˅
2020-08-06 10:04
Endine Laulasmaa nudistide rand pole ametlikult avalik rand, aga maaomanik pani sildid üles, et alasti päevitamine keelatud ja nudistid pidid pool kilomeetrit edasi kolima.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-06 21:46
Laulasmaal polegi sellist kohta olnud , oli Klooga Ranna juures kahes ja hiljem ühes kohas, Leetse suunale. Omanikule kuuluvat mereranda pole , on alati kallasraja osa päikesetõusust loojanguni vaba kasutusega. Laulasmaa juures on surfarite rannaosa U.L maja lähistel. Ühelepoole - kuulub SPA kasutusala ja puhkerajad, mida kasut. koolile trenniks ning teiselepoole on vana pioneerilaagri osa -tänane Kõltsu mõis.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-06 22:32
Kallasrada On kümme meetrit vee piirist ja sellel alal enamasti ei päevitata, liikumist pole seal keelatud. Selle rannalõigu kohale, mida varem kasutasid nudistid, rajati elamurajoon ja arendaja keelas alasti päevitamise, et lastega pered saaksid rannas käia. Nüüd käivadki nudistid surfarite või kohalike keeli loobirannas. Mis jääb pool kilomeetrit Laulasmaa poole.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-06 23:07
jfjm - no tore, et sa kordasid kõik selle uuesti üle , millest kirjutasin. ja see endine koht oligi Klooga Rannast Leetse poole,ehk siis elamurajoon rajati sealse endise laste telklaagri kohale(tegelik teeots Klooga surmalaagri vastaspoolelt) , ja lisaks üks ministrimõistusega rajas hoonest suvila merepiirile .
Avalik rannaosa on KOV hooldada.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-06 23:37
Sellest Leetse poolsest ma ei tea, mina räägin Kõltsu mõisa tagusest
˅ näita rohkem ˅
2020-08-10 15:54
Üks konkreetsem jutt siis palun, et kuhu seal Kloogal võiks ikkagi minna?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-10 23:57
siin pead tegema valiku, arvestama millisel ajal lähed - kas lõuna või põhjaranda ja kuidas on tuul. Kui tahad hommikupoole , mine Kloogarannast Leetse poole või Meremõisa RMK puhkealale , pealelõuna päike on- siis ole Klooga Rannas ja kus leiad vaba koha Laulasmaa suunale . Nii mitu nudisti kaasad , nii mitmekesi oled
˅ näita rohkem ˅