Foorum
2010-08-17 02:35
Lihtsalt olles siin portaalis hakkab vaikselt häirima see meheuhkuse piltide panek profiilipildina... Mul ei ole absoluutselt midagi kena aktifoto vastu, kuid olgem ausad 50+% on siin suht robustsed fotod... Kui paljud teist siin tõesti viitsivad vastata meesolevustele, kes oma idenditeeti samastavad oma riistvaraga?

Lihtsalt on ütlus, et mehed armastavad silmadega ja naised kõrvadega, kuid samas vaadates kui laialtlevinud trend taolised pildid on, siis ei saa ju olla, et kõik neid pilte ja kasutajaid ignoreerivad :S
˅ näita rohkem ˅
2010-08-17 12:28
Praeguseks hetkeks olen pildid tsenseerinud, nii et tilu lilut ei näe! Teemaalgatajal õigus, siin on tõesti palju väga koledaid isendeid! Aga vastanud olen küll ainult riistapildiga kirjutajale, kui kiri sisukas ja intelligentne! Sest riista otsas juhtus olema super mees!
˅ näita rohkem ˅
2010-08-22 19:25
Ma ei vaata pilti, ma vaatan kirja sisu ja selle järgi otsustan kas vastan. Piltidest on suht savi suhtlen juba vägagi pikalt inimesega kellel ainuke pilt ankeedil on tema riist, nii et pilt päris alati meest ka ei tee
˅ näita rohkem ˅
2010-08-23 11:51
Olen kohtunud / suhelnud kahega kel ühendust võttes oli vaid üks pilt ning seal näha teadagi mida. Kuna messengeri vahendusel on võimalik inimesest rohkemat teada saada ning antud isikutel polnud midagi selle vastu et ennast ka web - cami kaudu näidata, siis saingi mõlemiga kokku, sest see mida camist nägin, vastas minu soovidele. Mõlemid olid kenad noormehed ning suhtleme siiani. Ühesõnaga, olgu pildid millised tahes ( v. a. 24 ühesugust riistapilti ) siis pelgalt vaid riistapildi olemasolul veel suhtlust ei katkestaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-29 20:44
aga ei pea sellel lehel käima. portaale ha foorumeid on seinast seina. jama ju kui käputäis selliseid portaale nagu iha eestis ainult ongi ja siis ka mõni hädaldab. eks see riista näitamine ole ka mingi kogemus elus mis tuleb läbi teha.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-29 21:00
näitamisel ja näitamisel on mingi vahe ka
˅ näita rohkem ˅
2010-08-29 21:06
Juuksur: No seda ka.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-29 21:06
mis vahe siis on.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-29 21:09
Jah, Juuksur, mis see vahe siis on?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 09:00
Mul pole ka midagi ilusa selgelt paistva munnu vaatamise vastu pildil midagi aga enamiku aja on mul ekraan täpiline kui munnu pilti tahaks vaadata ja kui ei ole täpiline siis 75% munnudest mida näen paistavad kas võsast kuskil aimatavalt või siis koledate trussade vahelt... ... seega eelistan vaadata neid munnu omanike täismõõdus ja riietatult sest siis jääb esialgu shokk ära
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 11:39
Red: He - hee, mis kondad siis koledate meeste kontodel Siin ilusaid poisse ka
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 13:39
et mis vahe sellel on? ma pidasin silmas seda, mida näidatakse pildidel. vabandust, et ma nüüd näppan siin teiste ütlusi jälle, aga ma ütleksin selle peale nii nagu Darpana: Mul ei ole absoluutselt midagi kena aktifoto vastu, kuid olgem ausad 50+% on siin suht robustsed fotod.
selline vahe ongi. peaks olema näha, millal on millelgiga tegeletud. see tahab muidugi teadmisi ka.
kui ma võtan püksist välja enda noku ja teen sellest mobiiliga paar klõpsu, mis see siis on? ei ole natuke labane v?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 19:05
Ega ta jah, kipub nii olema sest pooltel siinsetest on väljanäituseks suht hooldamatud nokud, eriti vanemaid mehi silmas pidades. No need karvapuhmad pole ju ometi esteetilised, püksis hoidmiseks veel aga piltide tegemiseks ei teeks väike piirang paha.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 23:40
juuksur, sa oled siis tõeline siga kes on meie suguste pärlite keskele visatud. ma pakun et sa ei mõista kunstist tuhkagi ja mingi kommertslik aktikas ongi sinu lagi
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 00:00
aga neid pilte ei pea ju vaatama inimene,keda häirivad alasti olev inimene fotodel???Reaalne elu.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 00:09
uman, sa tee pakkumisi siin kui tahad. ma tean sellest rohkem kui see sulle pähe mahub
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 00:14
sa oledki kõigi teaduste doktor
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 00:15
Risto: Ei pruugi ju häirida, alasti inimene vaid see kuidas ta ennast esitleb. Antud juhul saan aru et Juuksuril pole midagi vaatamaks esteetiliselt esitletud mehekeha kuid mingist udusest, moblaga pildistatud noksist ta lugu ei pea.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 00:16
Hea ju kui mõni proffessor ka siia ära eksib
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 00:20
jah, varsti saan lausa kraadi
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 00:23
muide uman, siin on väga vähe neid pilte, mis mulle tõeliselt silma jäänud ja mis on professionaalsel tasemel tehtud. nende omanikud on enamuses siit juba lahkunud. järele ongi jäänud see 50% + 50% selliseid, mis on enam-vähem
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 00:29
ah juuksur eks
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 00:32
juba see kui palju sa professionaalusest targutab näitab sinu kunstilise külje vaimupimedust. onjuu, ega kunst ei ole 200 000 kroonise komplektiga tehtud pilt. kunsti saab teha kasvõi smenaga, aga sina seda kunsti ei tunne nagunii ära. nii nagu ma kohe arvasin, siis sinu laeks jääb kommertslik aktikas mis on lihtsale tarbijale arusaadavaks muudetud.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 00:47
sa muidugi kõikse targem siin ja tead sedagi, mida teised teavad ja ei tea. ma nimelt tunnen natuke fotograafiat ja muud ka. olen fotograafidega suhelnud jne. muidu ma siin ei "ülbitseks" sinuga. ja kunstis olen ma sees mis sees
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 01:26
kõik fotod ei peagi olema kõigile meeldivad.Muidugi määravaks esitlus ja teostus, kvaliteet. Sellest ei saa põlema ka minna.Üldjoones ei ole midagi hullu ja kohutavat.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 10:58
Mind on siin mõned fotograafid, just nende n. ö. kunstiliste fotode tegemise eesmärgil pildistama kutsunud. Pole viitsimist ega tahtmist. Esiteks, mingi võõraga alasti pilte tegema ei hakkaks, teiseks ei näe hetkel vajadust möllata, mässata ilma mingitki tasu saamata selleks et oma pilte näitamiseks jätta. Ka üks niisama algaja fotograaf kelle töösi on ajakirjandus juba avaldanud, teinud korduvaid ettepanekuid stiilstete, erootiliste fotode tegemiseks. Mõtlesin ja vaagisin, lõpuks lõin käega ( kuna ta soovis oma tehtud töö kinnimaksmist ning kuulsin et eriti odav mees ta pole ).
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 11:10
Barb-sinu fotod siinses portaalis on tõesti kenad ja meeldivad. Kahtlemata kõigel on oma hind.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 10:35
Nojah, seda nad on Samas tahaks midagi meeldejäävamat teha, selleks aga kuluks minu jaoks põhjendamatult raha. Pildistaja ju leiaks, kasvõi parima sõbranna või tema hullust pildistaja maniakist teismelise tütre - viimane oleks kindlasti väikese meelehea eest nõus mind klõpsima Selleks aga et teha vähe stiilsemaid pilte on vaja ettevalmistust. koha leiab igaltpoolt kuid et teha soliidsemaid pilte on vaja näit. head pesu. Minusugune suur tüdruk ei saa minna kohe poodi ja osta, mul on vähe teistsugusemad mõõtmed. No leiaks ju küll kaubandusest kuid ma ei viitsiks möllata ja mässata ning põhjendamatult kulutada et kuskile portaali mingeid pilte teha, ilma midagit vastu saamata. Praegu ka vaatan et oleks kaks komplekti, millega saaks siia suurepärase fotoseeria teha kuid see läheks mulle reaalsed 1000.- kokku maksma. On siis mõistlik teha, pealegi praegu, kodusel oleval inimesel kel isegi iga kroon arvel, selliseid kulutusi? Kui näit. inimesed siin, need n. ö. fännid teeksid kingitusi, ütleme nii et mulle makstaks need pesukomplektid kinni, siis loomulikult ma võtaksin sellise asja ette et nende silmi siin rõõmustada kuid seniks kuniks kõik käib minu isikliku rahakoti arvelt, ma ei saa vastu tulla
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 12:50
pildi tegemine algab siiski ideest või siis juhusliku hetke jäävustamisest. inimesed arvavad tõsimeeli fotograafi juurde minekust nii nagu vaene fotograaf oleks mingi imemees ja teeb kohe mingi professionaalse pildi. selliseid pilte on terve ilm täis, sest sellist stiili viljeleda kõige mugavam. võtad paljaks ja kenitled mingit poosi ja siis natuke hämarat valgust ja ongi profipilt. aga mida selle pildiga kellelegi öelda tahetakse, ei tea pildi omanik ise kah. ühesõnaga on kunst näha pildis kunsti mitte vastupidi.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 13:10
Seda ka. Selleks et teha neid hästi kunstilisi pilte on vaja muud lisaks. Mida ma sellega ikka ütlenuks, võtmaks vastu tolle fotograafi pakkumise, taielda mingi lina ümber, tegemaks tema sõnul stiilseid fotosi? Oleks siis mingi erilisem keskkond, minu jaoks uudne, stuudios või mida iganes, aga nii, suvalise nelja seina vahel, suvalises igavas kohas - selliste piltidega saan ise ka hakkama.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 15:08
uman, kas mulle tundub vs püüad sa jällegi midagi tõestada?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-13 18:55
mida sina juuksur siin tõestada püüad, et oled kihvt muti
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 12:31
Jah eks need meheuhkuse pildid ole ka üks liigitamise vahend, kas te ei leia?
Kellele meeldib kunstipärane aktifoto ja kellele meeldib, kui rekkajuht on oma püksid rebadele lasknud ... igale oma.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 12:59
pole neil fotodel häda midagi
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 13:12
emaTheresa - kuidas sa selle paari päevaga, mis sa siin oled olnud, nii targaks saanud oled?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 20:57
Ja RedLight ... lõpeta see "munnutamine", süda läheb pahaks ... otsid siit seksi või kedagi, keda põlvel kiigutada?
˅ näita rohkem ˅