Foorum
2018-03-25 00:14
Mul selline küsimus, et kui transvestiit on hetero, siis kuidas seda mõista? Näiteks mees riietab ennast naiseks siis ta on naine ja talle peaksid mehed meeldima?

Ahjaa, paljud siinsed transad ajavad sassi oma tüübi. Kui paned omale naiste riided selga pildistamiseks ja onaneerimiseks, siis ta pole veel transvestiit, vaid crossdresser.
Kui sul on soovahetus operatsioon läbitud ja süstid hormoone oled sa transvestiit. Või saan ma valesti aru?
˅ näita rohkem ˅
2018-03-25 00:45
Sa tee endale kõigepealt mõisted selgeks. See kes sugu on vahetanud, see on transseksuaal aga kes kannab vaid vastassoo riideid, see on transvestiit ehk crossdresser.
Kui mees kannab naise riideid, siis see on vaid mäng ja ta võib olla täiesti hetero. Ta kujutab vaid ette kuidas oleks elu naisena ja kuidas mehed teda tahavad. Samas mehena pole tal mitte mingeid tundeid teiste meeste vastu.
Muidugi võib transvestiit olla ka homoseksuaal või Transseksuaal, kes on alles soovahetuse teekonna alguses.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-10 13:49
Mida see härra kyll sööb, et nii tark on? Vaatan iga postitusele on sul vastus olemas
˅ näita rohkem ˅
2018-04-10 17:08
aga see mees räägib selle teema kohta väga õiget juttu
˅ näita rohkem ˅
2018-04-10 17:28
Myrmidon, öeldakse ju, et inimene õpib kogu elu, aga sureb ikka lollina ja pole mina süüdi, kui mõned eriti praktilise meelega kodanikud aega säästavad.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-17 23:41
Google aitab
˅ näita rohkem ˅