Foorum
2009-02-25 00:18
Kas prostituudiga magamine on petmine?
Kas prostituudiga magamine oleks petmine juhul, kui prostitutsioon oleks legaalne?
Kas prostituudiga magamine on petmine, kui seda tehakse riigis, kus prostitutsioon on legaalne?
˅ näita rohkem ˅
2009-02-26 16:39
Kui ma olen kellegiga abielus, siis ma ei ole tema isiklik asi Petmine on see, kui ütled et armastan sind, tegelt armastad iseennast. Petmine on see, kui laenad raha õlle jaoks ja raiskad litsi peale. Kõik on illusioon ja kokkulepe. Arvan, et prostituudi juures käija on truum mees tunduvalt, kui see, kes ööklubis või iha.ee-s seksi varitseb. Arvan, et seksi ost on nagu massaazi ost, masseeritakse lihtsalt valest kohast. Partner teeb ju ka seda raha pärast, mitte et hoolib sinust meeletult. Ja seadused on vaid ühiskonna arengut näitav kokkulepe, milles suudetakse ja kuidas kokku leppida. Minu tõekspidamisi ei saa riigikogu ette kirjutada. Rahvas moodustab riigi, mitte vastupidi. Meil kipub see ununema ja kõlbelised küsimused lahendatakse seaduse, mitte sisemise tarkuse abil.
˅ näita rohkem ˅
2009-02-26 16:42
Oma küsimustele saad seega ise vastata. Unusta riik, unusta teised, sina oledki sinu elu ainuperemees. Seadusandlus on raamistik, milles püüame püsida, kuna siia sündisime. Kui ei saa, on kehv seadus
˅ näita rohkem ˅
2009-02-27 12:55
Petmine toimub peas, mitte püksis
˅ näita rohkem ˅
2021-03-08 13:30
Kui naine teenib prostituudina raha, kas siis see on petmine, kui mees saab ka osa sellest, aga ei näita suurt huvi, kuidas naine sellist palgalisa saab?
˅ näita rohkem ˅
2021-04-30 02:23
Mõni on nii tark siin😂😂
˅ näita rohkem ˅
2021-05-17 00:26
Targem ikka kui sitahark pedeBella.
˅ näita rohkem ˅
2021-07-15 18:21
Mis vahet seal on, kas prostituut või mitte? Partneri eest salaja asjatad, siis petmine ju.
Oled nõusoleku saanud pole probleemi.
˅ näita rohkem ˅