Foorum
2009-01-27 21:25
miks siin pea eranditult kõik kes poseerivad elavad mingites kasimata urgastes. vaadake taustasid. väljaarvatud need kes pildid netist tõmbavad.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-28 06:36
Rikkad ja ilusad enda pilte tasuta ei näita
˅ näita rohkem ˅
2009-02-04 14:23
eranditult kõik? ärme nii extreemsustesse ka lasku.
˅ näita rohkem ˅
2009-02-04 17:27
Milline on kasimata urgas üldse?
˅ näita rohkem ˅
2009-02-06 12:19
Kule onuuno, kuna sinul pilte pole, siis järelikult sina ei ela. Muide see kasimatta urgas on kellegi kodu ja inimesed elavad nii, kuidas võimalused on ja kui need tagasihoudlikud, siis vaevalt nad sellest vaimustatud on. Lisaks elan enne urkas mis enda oma, kui häärberis, mis panga oma. Ei ole harv, kui kukutakse sealt häärberist sinna urkasse ja seegi siis üüritud.
Tervitustega urkast
˅ näita rohkem ˅
2009-04-06 22:36
aga olgem siis loovad ... minge loodusesse ja tehke seal pilte palju kulub ... loodus ju tasuta aga see on küll eriti kole kui enam vähem välimusega naine poseerib vana auklikuks roostetanud opel calibra kapotil .
pigem olgu korralik siguli kui roostes opel ...
˅ näita rohkem ˅
2009-04-07 14:30
Lisaks võidunud tapeedile ja kooruva värviga HruÅ¡tÅ¡ovi aegsele uksepiidale käib tavaliselt ka rodu õigekirjavigu, kui mitte suisa mõttevigu nii tutvustavates tekstides kui foorumikirjutistes mis ma ise parem olen? Passin siin, et saaks mõnele totule pirukasse pista ja siis koju pesema? Kuigi, ka üüritud urka saab puhtaks küürida ja paari sajalise eest puhtama tapeedi panna. Kui lisaks osta uus lina voodisse ja võtta katkised sokid pildistamise ajaks ära saab juba päris viisaka komplekti
˅ näita rohkem ˅
2009-04-08 01:47
õige napunipu123,mis Sa ise parem oled?
˅ näita rohkem ˅
2009-04-12 21:15
nüüd lugedes tekib küll tunne ,et mõnel küll meeletu suurusehullustus..see lihtne kodu võib igati kodune tunduda ja inimene seal on sama soe ja siiras ,mitte selline kes istub oma mätta otsas ja krooksub ,et mul seitse suvilat ja viis bemmi...aga kõik muu kahvatub kui otsa vaadata
˅ näita rohkem ˅
2009-07-20 17:42
Olgu urgas või häärber, puhtus ja korrastatus saab valitseda igal pool, ja kui ei, siis on see inimese enda lohakuse süü.
˅ näita rohkem ˅