Foorum
2009-01-10 13:06
Ma ei saa aru miks kirjutavad mulle peaaegu 100% vaid paksukesed kui mul on ankeedis selgelt kirjas et SALEDAID!!!! tahan?????Minu jaoks on sale naine see kelle kehakaal võrdub enda pikkus miinus 115 kuni120 ehk siis näiteks-kui su pikkus on 170cm siis minu mõistes on sale see naine kes kaalub u.50-55kg.Need,kelle kaal on juba üle 60-ne või isegi 70kg ringis,need on juba paksukesed!!!!!!!Vat nii....
˅ näita rohkem ˅
2009-01-12 21:55
njaa siis ma ikka jube paks 60 kg pekid lödisevad igalt poolt
ja nüüd ausalt olen oma kehakaaluga täiesti rahul ei taha mida juurde ja vähemaks ka mitte
˅ näita rohkem ˅
2009-01-13 08:54
no oleneb ikka suuresti sinu pikkusest ka.Aga ma ei tahtnud kedagi nüüd maha teha,tahtsin vaid seletada kes on minu mõistes paks või sale ja et ma ei taha üldsegi paksukeste kirju saada.,muud ei kedagi.Kes on oma kehaga rahul siis no jumal teiega,olge.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-13 14:17
oi mina 64kg,ma puhta lihamägi siis
˅ näita rohkem ˅
2009-01-13 14:26
Mõnele mehele meeldivad toitumishäiretega naised
˅ näita rohkem ˅
2009-01-15 16:15
Küll sellel ullmehel alles pretensioone, kurat tahaks nähe milline ta ise välja näed, muudkui kritiseerib. Pane ükskord oma pilt ülesse.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-15 20:37
Esiteks-küll on ikka mõni nii-nii õrnake et üldse kriitikat ei kannata!!!Teiseks-ma ei pane iial kuhugi oma pilte üles,kui keegi on minust tõsiselt huvitatud,küll siis see ka pildi saab ja mõni on ka saanud selle.Aga loogiline on see et kõigile meeldida ei saa ega jõua ega tahagi!!!!!!!Ja pole mina veel kellegi peale solvunud kui mind kritiseerinud on ja eriti veel kui see on ka nii nagu on.Minu valulävi küll nii õrnake pole kui mõnel siin....sry kui haiget tegin,ärge nutke.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-15 20:59
ei,mina kyll sellepärast nutma ei hakka ,ma ei peagi sulle meeldima!
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 14:59
minu arvamus on selline ,et kritiseerida teisi võib ainult pildiga kasutaja ja mitte riista pildiga vaid inimene kellel on kohe näo pilt !!! need pildita kontod ja salaja susijad on number null . nendel pole mingit õigust esineda üldse. hoidku oma arvamus endale
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 17:14
hoia siis endale oma arvamus !!!
sa ju ka pilditu või mis !?
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 17:17
Kle hannibal,sina arva mida sina tahad,mina arvan mida mina tahan eksju.Ja kes sina selline oled et tuled siia reegleid kehtestama???Sama võib ka sulle öelda-arvad et sinul on siin suurem õigus esineda kui mul we?????Ja oma arvamust avaldan siis kui tahan ja sinu käest ei tule iial luba paluma.Kas sai selgelt öeldud????Kas panen siia oma pildi üles või ei-see on minu valik ja minu teha ja ei sina ega keegi teine ei tule mulle seda ütlema mida tegema peaksin!!!!!!!!!!!Kurat,mai saa aru mis teil sisse on läinud,üks kuradima jagamine käib siin viimasel ajal,küll selle kohta kes mida ütles,küll mingite nõmedate numbrite pärast,no tule ansip appi...Targem annab järele,kes ennast lollina tunneb-eks lahmigu edasi...mina olen lõpetanud.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 17:19
Blacksun-väga õige soovitus talle!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 17:23
esiteks ma võin olla siin pildita ,sest ma ei käi inimesi kritiseerimas siin ja teiseks kasutan seda saidi suht harva . kui hakkan tihedamini kasutama ja teisi kritiseerima panen ka pildid
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 21:13
ullmees kle kui see nüüd minu pihta käis siis sa ei solvanud otseselt mind sellega
aga jah ehk on mõnele see kaalu teema väga valus
ja miks mu vaist ütleb et oled ise ka sellinne paras paksuke kes soovib kondikubu
edu sulle
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 21:34
ei see ei käinud sinu pihta,ole rahulik.Ja sinu vaist valetab sulle!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-01-26 00:20
Ega mina ka ennast puudutatuna ei tundnud, lihtsalt mul viskab üje, kui keegi võtab teisi kritiseerida ja eriti teevad seda pilditud. See ei käi ainult sinu pihta ull. Muide vaata oma komentarid piltide all kriitiliselt üle.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-26 11:02
miks ma neid üle peaks vaatama??????Kommenteerin just nii nagu arvan ja kui kellegi valulävi seda välja ei kannata siis pole see minu probleem.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-27 07:46
ullmees Sinu probleem on et jahid naisi keda sa ei huvita.Valiv pool on ju naine.Kui tahad ise valida,peab ankeedis seisma,et soovid olla sponsor.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-27 10:05
litse,kes raha eest kõike teevad,saab mujaltki.Mina ei hakka iialgi kellelegi midagi maksma ja selliste naistega,kes raha tahavad/sponsorit otsivad,ma ei sehkenda.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-27 10:32
Siis ole rahul nendega kes sind valivad
˅ näita rohkem ˅
2009-01-27 11:59
"Kommenteerin just nii nagu arvan ja kui kellegi valulävi seda välja ei kannata siis pole see minu probleem."
Kas kellelgi valulävi suurem/väiksem selles pole küsimus, jätad lihtsalt endast ise "vinge" kommijana mölaka mulje. See, kui keegi pole Sinu maitse ei saa olla põhjenduseks rõvetseda või sitasti öelda! Eks see teema kaldu lastetoale.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-27 13:14
olen rahul või mitte,see on minu probleem.Eufooriale-täpselt teen nii nagu ütlesin ja mis mulju ma kellelegi jätan,no absoluutselt ei koti.Ja ütlen täpselt nii nagu arvan ka edaspidi.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-27 18:43
Siis ära nuta ka,et naised ei vasta
˅ näita rohkem ˅
2009-01-31 16:55
To:ullmees
Selle sinu teooria/matemaatika järgi oled ju ka sina ise paks
˅ näita rohkem ˅
2009-02-24 09:57
to: ullmees mis kurdad siis siin et sulle paksukesed kirjutavad kui see on sinu probleem ? ja annan sulle soovituse ,et pane siia oma lõusta pilt siis sa kommid teisi hoopis vähem ja viisakamalt ..
˅ näita rohkem ˅