Foorum
2014-02-21 22:11
Just äsja selgitati mulle postkastis, et olen tegelikult soomlasest mees.. ja enam ei oska kuidagi olla..
Kas mõni mees võtaks vaevaks selgitada, kuidas ma nüüd oma uue alter egoga ringi käima peaks, et mehine ja isane välja näha?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-21 23:20
Pane kuulutus ja luba 1000€ tibile kes....
˅ näita rohkem ˅
2014-02-22 05:31
Kui ma nüüd õigesti aru saan, on olulisim tegusõna su soovituses ''luba''?
Selge.. lubadusi jagada ma mõistan, seega mees mis mees....
˅ näita rohkem ˅
2014-02-22 08:40
Vähesest seksist võib tekkida halba kolesterooli , mitte soome mees. Ma arvan, et Sul läks hästi, siin sõimatakse ühte kasutajat kogu aeg kraanaks ja lambivarjuks.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-22 08:54
Ah, see oli lihtsalt uskumatult naljakas, ei mingit draamat. Siiani.... tuleb aga meelde ja ajab aga naerma....
˅ näita rohkem ˅
2014-02-22 10:39
Küberruumi lõksu jäänud inimesed muutuvad sageli paranoiliseks. Anonüümsus annab rohkem julgust, aga see julgus on argpüksi julgus, kes endale supermani omadusi kujutledes vaenlasele kusagilt selja tagant või nähtamatuna kallale sööstab. Vaenlasi on aga palju, sest reaalses elus kättemaksukartuses iseloomulik tagasihoidlikkus küberruumis väheneb ja konfliktid on palju kergemad tekkima.

Kuna ise kasutatakse mitmesuguseid supermani-trikke, sealhulgas siis mitme kasutajakontoga opereerimist (vaenlasega võitleb viis mind, mitte ainult üks), siis kahtlustatakse loomulikult selles ka teisi. Kuna ise muudetakse anonüümselt end nooreks või vanaks, meheks või naiseks, saledaks või paksukseseks vastavalt vajadusele, siis kahtlustatakse ka selles loomulikult teisi.

Ehk siis kokkuvõtteks - need küberruumi lõksu jäänud inimesed on reaalsusekesksete jaoks psüühiliselt omapärased ja nende tegevust ei maksa väga tõsiselt võtta. See on omaette kummaline maailm lihtsalt.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-22 13:42
Aitüma vanainimesele seletamast, aga ma olen ''netianonüümsusega'' üsna kursis ja ka ise sellega teinekord vastu näppe saanud, ei salga. Iga kord õpin jälle midagi uut
Seekord oli olukord mu jaoks nii koomiline, et pean ausalt tunnistama: varahommikul on nii suur naerudoos tervistkahjustav.
Kus mu pool liitrit piima on?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-22 14:07
Vahest on hea neid trikitajaid torkida. Reeglina on nad kergesti ärrituvad ja siis reedavad nad enda varikad.
Mina ise küll ei viitsi varikatega jamada. Selleks peab olema ideaalne grammatika ja väga suur tähelepanelikkus. Kõige lihtsam moodus vahelejäämiseks on, et lähed hoogu ja unustad ära, millisel kontol oled. Noh ja tüüpilisi kirjavigu annab tekstile juurde pookida, aga neid ärahoida on suht võimatu.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-22 14:31
Soomlasest mees võib ju mõne jaoks kompliment ka olla
Piima anti tervistkahjustava TÖÖ eest, sa Lytta ei saa ju ometi siit palka?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-22 14:42
Irw.. see läks nüüd tiba viltu jah, hoidku selle eest, kui ma siin palgal oleksin (Piim lehma sisse tagasi, ei taha, ei taha...)
˅ näita rohkem ˅
2014-02-22 14:45
Jah... lobisemise eest siin palka ei maksta
˅ näita rohkem ˅
2014-02-22 15:04
See, millega siin raha keerutatakse... Siis jääks poolest liitrist piimast väheks.
Olgu see pigem hobi......
˅ näita rohkem ˅
2014-02-22 16:28
Ma vaatan, et mõnel on siin päris kallis hobi
˅ näita rohkem ˅
2014-02-22 18:14
Sõltub, mida sa silmas pead... aga odavad pole isegi ei margikogumine ega kepikõnd
˅ näita rohkem ˅
2014-02-22 22:16
siin ellujäämiseks tueb poole liitri piima asemel liiter viina manustada
˅ näita rohkem ˅
2014-02-22 22:46
Minu margikogumisele tuli lõpp, kui naise võtsin
˅ näita rohkem ˅
2014-02-22 22:52
Naine kleepis su kollektsiooni postkaartidele ja saatis sugulastele lihavõttetervitusteks?
Karm....
˅ näita rohkem ˅
2014-02-23 00:06
Tal polnud nii palju sugulasi
Aga kogu on täitsa alles, ainult juba üle kolmekümne viie aasta pole täienenud.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-23 00:13
Auto oleks selle aja peale juba varsti uunikum.
Eks margikogu ja vein peaksid ka sama masti asjad olema - mida vanem, seda etem.
˅ näita rohkem ˅