Foorum
2014-02-20 06:07
kallid eesti naised ja neiud kui keegi on nii hea sudamest siis palun annetage onnetule sukkasid ja sukpukse , monusaid ja kenasid , aga ikka mida on kantud ja pikald , ning pesemata olekus , kes toesti aitab saab ka ise midagi vastu , arge pellake ja abenege seda teha , ette sudamest tanades teid koiki koos pose musidega !!! mulle teatada sellest pakkumisest minu mobla numbrile 59150029 , posti kulud annetan tagasi kinndlasti !!!
˅ näita rohkem ˅
2014-02-20 09:32
pervoalert, hulluke haapsalust
˅ näita rohkem ˅
2014-02-20 14:18
VÕTA OMALE ÜKS VABA PÄEV JA MINE TUULA "SECOND HAND" POED LÄBI
˅ näita rohkem ˅
2014-02-20 18:25
üks tema kirjadest, tegin copy


TERE ARMAS EVAKENE NINNU NÄNNUKENE MAGUS MAMMU OLED SA !!! SA EI KUJUTA ETTE KUIDAS MA TAHAKS NEID SINU IMELISI TISSUKESI ÕRNALD MUDIDA JA NIBUSID KEELEGA SILITADA JA EGA ÜTLE ÄRA KA SUU SEXSIST SINU HEAS TUTIKESES JA SILITADA JA KAISUTADA SINU IMEILUSAID MÕNUSAID JALAKESI !!! EVAKE SA OLED NII NII MAGUS MUSIKE , SEDA TÕE POOLEST KALLIKENE !!! KAS SA MINULE OLED NEID SAANUD SUKKA PAARI JA TUGEVAS SINU IHU LÕHNAGA NEIS ??? KALEV.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-20 19:37
milliseid ajuhiiglasi meie seas liigub ...
˅ näita rohkem ˅
2014-02-21 08:55
TERE OHTUST PAIKSELINE ARMAS NAISUKE !!! VABANDA , AGA KAS SELLEL NAISEL ON KA HEA SUDA JA LAHKE HINNG , KUI SAADAKS MULLE UMMBRIKUS UHED JALAS OLNUD PESEMATA SUKKKA PAARI VOI UHED MONUSAD SUKAPUKSID , SEDA SELLEKS , ET OLEN NIIGI ONNETU JA KA MINA VAJAN KUIDAGI MOODI RAHULDUSI !!!??? KALEV. PARNUST.
Märgi kiri

Mulle ka 1 tema kirjadest--tegin ka copy...
˅ näita rohkem ˅
2014-02-21 10:39
see on õudne kui palju siin saidis on mees perverte,oleks siis noored aga 35 pluss,oma soovide ja probleemidega,kohutav milliseks on elu läinud
˅ näita rohkem ˅
2014-02-21 15:08
ka 35+ võivad olla omad soovid, ehk ka probleemid. alati ei pea ju selleks kohe pervert olema.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-21 15:22
AGA MIS SIIS.
Igal ühel on oma kiiks ja fantaasia kas kohe peab inimest perverdiks sõimama.
Mõnele meeldib sokolaad,mõnedele friikartulid
˅ näita rohkem ˅
2014-02-21 15:54
Sama tüüp on kuulutanud ka nightchatis ja seal on naised kommenteerinud, et ei maksa ta raha ei postikulu ega pesu eest vaid pigem pidavat helistama ja "sellest" rääkida tahtma, omal samal ajal naistepesu seljas- jalas ja kämmal kobara küljes. Väkk!
˅ näita rohkem ˅
2014-02-21 16:23
lendas mulle teises portaalis selga. pidin abi küsima, et see terror lõppeks, polnud üldse fun
˅ näita rohkem ˅