Foorum
2014-01-20 19:41
Tule Taara appi, mis sunnib selliseid kuulutusi avaldama?
Peab ikka vaev olema....
No aga kui paneks ikka profiili, et ''mul on puujalg, klaassilm ja kuramuse kõva kõrvakuulmine'', siis huvitav, mitu sellist kirja saaks, mille avasõnad on ''tere kaunitar!''
˅ näita rohkem ˅
2014-01-20 20:05
Mis sa teed, kui lapsepõlves on hirmutatud, et pihkulöömise tõttu võib till otsast ää kukkuda
˅ näita rohkem ˅
2014-01-20 20:09
no päris normaalne pole ka "...vanuses 20 - 60...."
˅ näita rohkem ˅
2014-01-20 20:12
Ma usun et sellise kuulutusega on võimalus suurem, et keegigi vastab kuulutusele ja siis nopitakse nnendest vanadest ja santidest välja vähem vanemad ja vähem sandimad
˅ näita rohkem ˅
2014-01-20 20:15
Jah, usun ma küll, et sellise kuulutuse peale vennikese postkast robinal kirju täis pudiseb. Ta pistab ju viimasedki sillad naisteni põlema ja tulevikus läheb zilette vaja kõige rohkem pihupesade raseerimiseks...
˅ näita rohkem ˅
2014-01-20 20:22
Ega ei vastatagi neile--aga no nad loodavad oma hinges Ma ka ei vastaks sellisele kuulutusele
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 10:02
Aga kust te teate, et kutt pole Robinson Crusoe?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 12:09
Sest Crusoel oli kits..?
Kui juba nii vähenõudlik ollakse, siis pole selline pisiasi enam oluline....
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 12:12
Vahel ei ole välimusel erilist tähtsust.
Näiteks mida ma teen meritähest kaunitariga? Lihtsalt vaatan teda või? No mõte on hea, kui tahad vaadata
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 19:12
Miks ma küll arvan, et meritähest baaba-jagaa pole tolligi erutavam? Ja kui ikka riski peale välja minna (no ei tea, kas on meritäht või huur islami paradiisist), siis valid igaks juhuks vähemalt sellise, keda ilusam vaadata oleks
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 19:31
nu aga nagu maitsed nii on ka iluideaal erinev eksole. kellele ema, kellele tütar, kellele mõlemad kellele riidepuu, kellele tankiaku
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 19:53
aga muidu - sellistest kuulutustest kumab läbi kõige ehedam meeleheide. saaks kedagigi kuidagigi. nendele reageerimine omakorda on teise poole meeleheide, ehk siis kokku saab kaks meeleheitlikku
p.s. palju su klaassilma ja puujala peale valgeid hobuseid muidu registreerus?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 20:02
Puujalaga printsessi ei tahtnud ükski hobune
Mis tähendab, et siinsed mehed pole siiski nii segased kui ma alguses kartsin ja see on puhas pluss.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 20:08
tead,kui ma ei oleks enne foorumit lugenud eksole, ma oleks kohe tahtnud noh, puujalg kenaste kepi eest, hea tomatitaime siduda, klaassilmaga saaks igasugu pulli teha ning kõva kõrvakuulmine ainult lisaboonuseks
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 20:27
Näh, ma tean juba ammu, et liigne lobisemine pahandusi kaasa toob - jälle ilma nagu peni pehmest leivast!
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 20:37
pole ma nii pehme midagi vanem peni võib hambad murda
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 20:48
Kusagil sai juba mainitud, et asi see pühapäevaproteesid teravaks ihuda on!
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 21:06
Ega sul vaba ometi puujalg pole
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 21:07
Ma küll ei tahtnud aga ajame asja natuke teravamaks.

Niisiis. Ütelme, et suht paljudel naistel on see välimuse enesehinangu probleem mida määritakse mehele pähe.
Näiteks. Panen kuulutuse, et tahan rinnakat piitspeenikest blondi tibinat. Siis mis te arvate, mis alaväärsus käima läheb? Oh vaata kus tahab lolli blondi bimbot ega ta ise ka suurem asi mees ei ole ju kindlasti ja blaa lbaa. Tuleb tuttav?
Või et tahan paksu! Naine kohe, et mina paks ei ole ma ei vasta kuulutusele.

Palju solidaarsem ja isegi ilusam ning nunnum on panna kuulutus, et ole kes sa oled ja välimusel ei ole tähtsust.

Jälle jama majas. Ah et nii nikunälgas oled et välimusel ka ei ole tähtsust

turdom?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 21:19
kui naine otsib kuulutuste kaudu meest, siis ta ilmselt heidab kohe kõrvale need, kes talle ei sobi ja need, kellele tema ei sobi. ülejäänute hulgast hakkab valima. kui ta on piitspeenike ja rinnakas blond, siis ta ju ei vasta kuulutusele, kus otsitakse poisilikku brünetti. ja kui ta on paks, siis ta teab ise ka väga hästi, et on paks. temal pole ju mõtet vastata kuulutusele, kus saledat otsitakse.

nii tundub mulle loogiline olevat. kui keegi paneb kuulutuse, siis vaevalt ta mõtleb sellele, et kirjutavad need, kes selgelt väljaöeldud eelistustele ei vasta....no ja kui kirjutavadki, siis on see nende endi probleem...
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 21:22
Jep, kui võtta nüüd kitsalt konkreetselt kuulutusele vastamist, siis see pelab. Aga suhtumine on kuidas?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 21:22
Turdom.
Aga ma pidasin siiski silmas kuulutusi, millest paistab soov ükskõik kellelt, kama kaks kustkohast ja mis täiesti poogen mis hinnaga keppi saada.
Kompleksides naise enesehinnangut ei tõsta ükskõik millise kuulutusega, nemad ei ole mingil juhul isegi kuulutuste rubriigi sihtgrupp.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 21:25
suhtumine? eks see sõltu tolerantsist...ma arvan
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 21:25
Turdom neh.
mina arvan, et see ei ole nikunälgas tegelaste mõtteviis. Pigem ikka see, et aeatakse taga seda "midagi muud", mitte ainult pelgat välimust. Naised seda tegelikult tahavadki, et neid ainult välimuse pärast ei taheta. Aga vaat kuidas seda tõlgendatakse
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 21:36
Kunagi vastasin meesterahva kuulutusele, kus otsiti naist, keda huvitavadka muud teemad kui meik ja shoping.
Pakkusin välja võimaluse koos teatrisse minna. Vastuseks sain teada, et teater on madala haridustasemega seksihullude ajaviide.
Möh? No tõesti ei oska sellist asja enamaga kommenteerida
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 21:37
Sajaprotsendiliselt su teooria tõele ei vasta.
Võimalik, et on erandeid, kuid sõnakunstnikud nad pole ja kohmakus ei köida naisi.
Ma ei hakka oma kirjakastist sõna-sõnalisi tsitaate tooma, see poleks viisakas, aga on olnud sellise sisuga asju:'' seks, nüüd ja kohe, sinu vanus ja paksus mind täna ei sega!'' - kasinasti lapseeast väljas nagad, ju ikka juba valutas hirmsasti.
Mõnelt neist kirjutajaist oli ka eespoolkirjeldatud vormis kuulutusi . Ära tule nüüd ütlema, et vaata kui toredad noormehed, tahavad vanaimesele korraliku kepiga rõõmu teha!
Mõnikord on tõesti näha, et peenisesse kogunenud veri jätab aju lihtsalt kuivale.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 21:48
Mind ka välimus väga ei huvita. Mind huvitab julge pealehakkamine ja et tehakse mis pähe tuleb ja kus tuleb. Need on palju ägedamad omadused, kui hea väljanägemine. (no balta piigasi ikka ei põruta).

Aga njah, kui ikka sõnaosavust ei ole, siis olen sinu mõtetega nõus.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-22 10:57
Tegelane on ilmselt ilma, teiseks kui ta paneb kuulutuse, et talle sobib kõik, siis ka see, kes kohale lohiseb, ei tohiks vastutasuks ka teda ennast arvustada. Et ta on paks, kole ja vana, sest ilmselt ta seda on
˅ näita rohkem ˅
2014-01-22 11:39
kas selle peale pole tulnud, et mõnel inimesel on elus teistsugusemad väärtused kui vaid väline kest?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-22 12:41
Ma usun, et inimeste väärtushinnangud on kindlasti erinevad, kuid need inimesed ei ole siin ilmselt selle küsimuse põhjustajad.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-22 15:26
Tegu teie kuulutusega? Sellisel juhul on isiklik solvumine mõistetav. Võib-olla te ei olegi vanad ja koledad, ma tõesti ei tea. Sorry.
˅ näita rohkem ˅