Foorum
2013-02-03 00:13
Ükspäev läksin vanni ja naine andis vana kohvipaksu (see kasutatud kohvipuru) mulle kaasa, ja ütles, et hõõru pärast sellega oma keha ja nahka, see koorib surnud naharakud ja teeb naha väga pehmeks jne...No ma muidugi olin suht skeptiline selle pläma suhtes ja siiski kasutan kohvi ainult joomise eesmärgil.
Ok, proovisin siis hõõruda oma keha sellega ülevalt ja alt, aga mul on selline nõme kiiks küljes, et igasugu silitused ja katsumised hullult erutavad mind ja panevad fantaasia tööle. Siis ma tabasingi ennast unistamast järsku sellest, kuidas mu naine mind silitab. Üle kogu keha tundsin naudinguvõdinaid ja kohviaroom suurendas veelgi minu erutust - hakkasin onaneerima. No jah, see oligi kogu selle asja juures üks suur viga. Kui ma olin üks 20 minutit oma peenist koos selle kohvipuruga poleerinud, tundsin järsku mõnu asemel valu. Jätsin kohe selle nn. pihkupanemise pooleli ja tulin vannist välja. Kuivatasin peenise ära ja avastasin, et see kuradi kohvi oli mu riista marraskile hõõrunud. Ma pole nüüd 3 päeva seksinud, valetan iga õhtu naisele, et mul on palavik ja gripp, et kondid valutavad. Millega võiks määrida peenist, et see paraneks? Naised? Võibolla kohvikoor aitaks, kuna see pehmendab ju ka kohvi maitset?
˅ näita rohkem ˅
2013-02-03 02:21
kas sul on tavaline vann või mullikas?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-30 19:39
Kohv oli presskannu oma või aparaadikohv?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-30 20:26
poolekslõigatud oad olid
˅ näita rohkem ˅
2013-06-01 07:33
Järgmisel korral võiks ju lahustuvat proovida......
˅ näita rohkem ˅
2013-06-05 14:28
Hõõrus riista katki................. kas pesid siis nii kiiresti või lihtsalt panid pihku?!?!?!?
˅ näita rohkem ˅
2013-06-06 12:31
ikka juhtub
siin aitab ainult Domestose kompress nüüd peenisele
˅ näita rohkem ˅
2013-06-06 12:35
ja naisele tänutäheks väga hea idee eest, viska enne magamajäämist üks "Anti Kalk" tablett vagiinasse ( vannitoas kindlasti leiad, see on see mida naine pesumasinasse viskab )

tutt on hommikul nii värske ja nagu UUS ( öösel natuke kihiseb sul kõrval, aga pole midagi )
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 10:00
Nüüdseks on ikka korras?
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 21:04
Hooru nyyd veel soojad ilmad, liivaga ja kasta siis merevette.
Tundub et vaga enesekindlad ja peegelilusad mehed on tavaliselt lollid nagu naised on ennast printsessiks arvavalt hullud
˅ näita rohkem ˅
2020-09-25 10:49
Eks mõistuse puudumine kompenseeritakse iluga ja vastupidi.
˅ näita rohkem ˅