Foorum
2012-04-09 00:20
Selline kuuluts siis ühelt naisterahvalt:

2012-04-08 20:41:27
Kes tahavad homme tõesti masaazi saada
teen erootilist masaazi ja on õnneliku lõppuga ikka ja klassikalist masaazi ja body body masaazi
ja hinnad on homme kokkuleppel
Asun tartus homme
ja pind on annnelinnas
minu nr on 56********
ei pakku seksi ega intiimteenuseid




Õnneliku lõpuga massaaž on intiimteenus minu arvates.. või ma eksin?
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 00:52
Noh õnnelik lõpp võib ju ka olla see, kui ei PEA ilmtingimatta seda masseerijat keppima!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 01:00
no ma sain aru ala et ta masseerib käega kuni siis masseeritav saab orgasmi ? et see siiski ju intiimteenus vms...
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 01:11
Oki, ei nori siis. Kui masseeritav saab orgasmi, siis mõistagi intiimteenus. Aga eks nad koerad(masseerijad siis) poe siin muude väljendite taha, et end päris prostina ei tunneks!!!!
--------aga mõte on ju selgelt sama!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 11:24
Kuulutuste rubriigis vist pole piiranguid? Olgu intiimteenuse kuulutus või mistahes muu teenus...
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 12:52
piirang piiranguks aga selle neiu kuulutus on ta oma tekstiga vastuolus pakub õnneliku lõpuga massaaži aga samas ei paku intiimteenust
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 13:31
Tema jaoks polegi see võibolla intiimne.....
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 13:48
ma ei saa aru miks tee nii alatud olede ja see on nii solvav
ma nagu ütlesin et ma seksi ei pakku ma ei seksi
ja kellegagi ei tee pilte lihtsalt üks inimene tunneb ennast siin ära ja see on teema algataja siin
tee ainult oledade siin neid asju
inimeste ei tea ei tunne
mis siin toimub
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 14:00
Parandan eelpool kirjutatut või siis sõnastan ümber.
Intiimteenust pakuvad üldjuhul prostituudid kes pakuvad seksteenust selle kõigi võimalike variatsioonidega..
Minu ja julgen arvata, et tõenäoliselt veel paljude arvates pole erootiline massazh intiimteenus kuna teenuse pakkujaga ei astuta seksuaalvehekorda ja see võimalus puudub ka pakutavate teenuste hulgast.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 14:07
katukas ega ainult seks pole intiimteenus... see et kellelgi lahti toksid on ka suht intiimteenus sest üks pool saab rahulduse ja teine pool saab raha.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 14:15
Mis vahe on mashaazil "õnneliku lõpuga" ja nn. käega lahti löömisel?!??!?!!?!?
Küsin siis, kui meesmassöör viib masseeritava naise näpuga(keelega) orgasmini, siis kas endiselt osad arvavad, et see pole mingi intiimteenus?!?!?!?
Kui nii, siis kas needsamad arvajad julgeks kodus abikaasale seda saadud teenust detailselt ka kirjeldada?!??!?!? ----mis seal häbeneda, polnud ju miskit intiimset!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 14:15
Kui meees läheb juuksurisse... Juuksuriks on kena, noor, rinnakas, abara dekoltee ja lühikest töövormi kandev, hästilõhnav naisterahvas. Juuksuriteenuse hulka kuulub samuti peamassazh mis on .. mis seal salata vägagi mõnus protseduur. Tahes tahtmata tekib ihuline kontakt kui juuksuriproua ühelt või teiselt küljelt riivamisi kundet puudutab mille käigus härral võib tekida erektsioon ja nõrgema pidamisega mehel koguni ejakulatsioon.

Kas see lahterdub ka intiimteenuse valdkonda? Pealekauba saab härra veel oma kaalikagi pügatud ning nina- ja kõrvakarvadest lahti...
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 14:18
Nõrk argument. Nii võib ju mõnel ettekandja peale ka lahti minna(või posiljoni) ----Usun, et mõtlevad inimesed saavad ikka asjast õigesti aru!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 14:22
senta see juuksuri ja lahtiminemise värk on mitte tahtlik.. aga see õnneliku lõpuga massaaž on tahtlik tegevus... ehk siis kas muditakse riista või tehakse näpukat... igastahes see on intiimteenus minu arvates!
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 14:25
Mul on tegelikult ükskõik.. mõni mees peab igat naist litsiks.... Teine kohtleb ka viimast litsi nagu daami.
Kirjutasingi. Mõne jaoks on erootiline massazh intiimteenus, teine suhtub sellesse nagu üle keskmise lõõgastavasse maassazhi kuna muditud saab terve keha.
Härrade suhtumise küsimus. Antud teemas tundis erootilise massazhi teenust pakkuv neiu solvatuna. Tõeline härrasmees ei solva kunagi naist.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 14:55
ma ei solvagi kedagi siin.. aga lihtsalt kuulutuses õnnelik lõpp ja kuulute lõpus ei pakku seksi ega intiimteenust... hm et see nagu siin on mitte talutav...


Lisaks katukas sa tunned end liiga puudutatuna et pead mulle kohe kirja ka saatma postkasti?
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 15:01
Teema oleks viisakas olnud kui küsimus oleks üleüldine mitte isikustatud.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 15:42
Kas raha eest pakutav blowjob ja handjob on intiim teenused? Kahtlemata on. Kuna kuulutuses oli pakutava teenuse hulgas ka "õnnelik lõpp", siis on tegemist intiim teenusega.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 15:47
ma ei tunne ennast ültse puudutanuna
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 16:01
...
pole just keeruline see kuulutus kuulutuste rubriigist üles leida... ja igal oma arvamus....
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 18:27
Eelduseks on.. kusjuures kuskilt jäi silma, et 2005a. alates ei tohi ilma kutsetunnistuseta massöörina töötada...

Leidsin ka ühest teisest alateemast ühe härra postituse:

Ma liigitan handjob'i pettingu alla ja päris seksiks ei pea. Järelikult sellise teenuse pakkuja ei ole minu silmis ka prostituut. Sarnast teemat käsitleti muide filmis "Irina Palm", kus peaosas Marianne Faithfull
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 20:33
Oki, veensite mind ümber. ---see pole mingi intiimteenus ja sellest võib vabalt oma armukadedale elukaaslasele rääkida, et oi kui äge mashaaz täna oli, löödi lahti(tehti näpukat lõpuni) ja puha!!!!!
----aga kallis ära muretse, ma sel ajal mõtlesin vaid Sulle!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-08-03 12:38
Masendav! Õpetajatele palgatõus.......mille eest????? Juhul muidugi kui mõned eelpool sõnavõtnud oma kallist aega üldse sellise jama peale nagu kool on raisanud. Kui ei tea, kui on vaieldav......küsi targematelt ntx. Või loe ntx seadusi-seal on VÄGA täpselt ära toodud mis on mis ja mis ei ole seda teps mitte! A kui mõnel läheb lahti aiaposti peale vaadates.......siis post seksikas we? Hale argument-oled prost siis ole, tee oma tööd hästi ja keegi ei halvusta Sind. Igati vajalik amet kusjuures-amet mis oli, on ja jääbki olema. A pugeda mingi x nimetuse taha ja mängida lolli-ise ka usute seda jura mis suust välja ajate? No ei ole laadija ja transahunt, ei ole.....koormakujundusINSENER!!!! olen, vohh! Ja naine on ka juhtival tööl-tema on luuaOPERAATOR!
˅ näita rohkem ˅
2012-08-03 13:06
Kui Krõlovil rebane läks kättesaamatute viinamarjade juurest ära, lohutades end, et niikuinii on hapud, siis siinsed rebased istuvad maha ja kukuvad sõimama, et miks te nii hapud olete.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-03 14:06
jfjm, igati sobiv ütlemine
˅ näita rohkem ˅
2012-08-16 14:56
teise inimese poolt tehtav masturbatsioon ja kui ta selle eest tasu nõuab on seks teenus !
üksi ennast masturbeerides on eneserahuldus
˅ näita rohkem ˅
2012-08-16 17:30
aga tegelikult-- kelle asi, on see intiimteenus või mitte
IHA ei võta seda kuulutust maha, siis tähendab on õiges kohas
ja kui ta ennast ISE intiimselt müüb, siis seadusega on k6ik korras
Tahate Eestit paremaks muuta, siis alustage Toompealt
˅ näita rohkem ˅
2012-08-17 10:13
katukas20 ei tundu just olevat kõrgelt haritud naisterahvas. väga palju kirjavigu esines nii kuulutuses kui ja postitustes.
sellest lähtuvalt peaks nagu selge olema, miks ta intiimteenuse osutamist ja pakutavat massaazhiteenust omavahel seostada ei osatud. võib-olla üritati ka lihtsalt nähtamatuks jääda selle kuulutusega. ütled, et ei paku ja keegi ei võta vahele.
˅ näita rohkem ˅