Foorum
2009-12-01 13:04
Inimestel on väga erinev arusaam sponsoreerimisest. Seepärast mõtlesingi küsida üldsuse käest, mida tähendab nende jaoks sponsoreerimine? Kust läheb sponsoreerimise, ahnuse ja väljapressimise piir? Osade jaoks on sponsoreerimine niiöelda ühekordne tasu, aga teiste jaoks jällegi tähendab üks kohtumine korduvat sponsoreerimist.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 14:05
aga ise vastasid oma küsimusele ära. igal inimesel on erinev arusaam ja seepärast käitubki erinevalt
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 14:08
Sponsorlus = nõustutakse maksma ühekordse seksi või perioodiliste kohtumiste eest. Kui sponsoreerija on liialt lahke (rumal) ja sponsoreeritav veetlev (osav manipuleerija), siis võidakse raha anda ka pelgalt koosolemise, mitte seksi eest.
Ahnus = sponsoreeritav on suutnud oma sponsori/sponsorid suutnud viia juba piisavalt kaugele, olles õnnestunud märkimisväärsed summad koguda. Ent mida rohkem sul on, seda enam sa soovid, seega on jõutud ahnuseni.
Väljapressimine = kehtib ennekõike, - kuid mitte alati - sponsoreerija kohta, kel on abikaasa/elukaaslane ning kui sponsoreeritav on sellest teadlik. Väljapressimine on siinkohal imelihtne - kui sa ei taha, et sinu pere või elukaaslane teada saaks sinu tegemistest, pead mulle tasuma kas ühekordse kõrge summa või toetama igakuuliselt kindla summa rahaga. See on pelgalt üks väljapressimise peamiseid näiteid, siia võivad veel lisanduda mitmed erinevaid skeemid.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-02 09:13
Nu mina näen sponsoreerimist sedas, et sponsoreeritav kulutab antud raha mis talle pakutakse kas siis kena ja seksika pesu peale, meigitarbed või mõne muu vajaliku asja peale millest saab ka sponsoreeriv isik järgmisel kohtumisel naudingut ja head meelt tunda, et raha läks õigesse kohta ... ma ei tea aga ma arvan, et see on nagu aus nii soponsorluse andja ja sponsoreeritava suhtes
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 16:47
Kui sponsoreerimine käib seksi ümber, siis on see minu arvates mõttetu prostitutsiooni pehmendamine. Igaüks lihtsalt ei suuda ennast müüdavaks tunnistada, kuid seksi eest ja niisama ilus olemise eest tahaks ju raha saada küll. Vale on arusaam, nagu prostituut peaks igaühega tegema ja sponsoreeritav vaid mõnega. Asja sisu on täpselt sama. Raha muudab seksi halvemaks!!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 20:10
Lihtsalt öeldes - sisu ja vorm on sama kuid nimetus erinev
˅ näita rohkem ˅
2010-01-07 18:54
Sponsorid on spordivõistlustel - sponsor remondib mootorratta ära ja paneb oma kleepsu peale, ostab tantsukingad või maksab hooaja võistlustel käimise kulud kinni ja paneb oma logo sulle seljale.

Siin taandage, liitke ja lahutage see sponsori nimi ära ja järgi jääb lihtsalt maakeeli kepp papi eest.

Kunagi huvipärast küsisin järjest mis see sponsorlus siis on - ja enamusel oli hind paigas, kes 500, kes 1000, kes 3000. Nii et nuts tasku ja kepile, kui muidu ei saa - ja ärge vaevake pead sponsorluse tähenduse otsimisega
˅ näita rohkem ˅
2010-04-28 23:07
No mehed kui teile ei meeldi lause otsin sponsorit, siis te ei pea ju neile naistele kirjutama. Ärge vaevake ennast selle teemaga................aga kas keegi on mõelnud ka sellele, et endaga hakkama saav naine tahab leida samaväärseet meest............ja siit ka see lause ja paljugi saab selgeks. Ma usun , et igaüks oskab ikka oma raha ära kulutada ise, et minu abi pole sinna vaja ................hahhahhahha.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-29 20:32
Nõustun Leanooraga. Juhul kui see endaga hakkama saav naine märgib et ta ei soovi sponsoreeringut ( milleks ei pea alati just sularaha olema vaid piisab ka niisama naisterahva eest hoolitsemisest mida iganes selle all ka ei mõeldaks ) siis on just tema see kelle õlule jäetakse mõnuga kandvad kulud Iseäranis tuleb seda ette noortega suhtlemises ( mõningate eranditega, on ka endaga hakkamasaavaid noori ), mõni ime siis et lõpuks see naine lihtsalt lööb käega ning ilmubki ankeeti et otsib sponsorit ( hea taktika peletada eemale muidusööjaid ).
˅ näita rohkem ˅
2010-04-29 21:28
imelik mõtlemine naistel
naistele peab väljategema ja see on normaalne, teeb naine välja, on tegu muidusööjast mehega

kuidas see eluloogika teil nii äraspidine on?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-29 22:00
Niipalju siis ongi järgi rüütellikkusest
˅ näita rohkem ˅
2010-04-29 22:16
jfjm sa oled ajast maas, meil juba ammu võrdõiguslikkus, vennalik võrdsus
˅ näita rohkem ˅
2010-04-29 23:12
Võrdõiguslikkus küll,aga alati on olnud neid,kes on teistest võrdsemad Igaks juhuks ära sellest liiga kõva häälega räägi,vaimu on lihtne pudelist väljalasta,aga proovi teda pärast sinna tagasi saada
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 01:18
OK Kommi postitades olin parasjagu pisut tujukam kui muidu Juba neljas noor inimene kellega siit ka reaalselt kohtunud arvas õigeks minult vähe laenu küsida. Esimene küsis 3000.-, teisel oli vaja kiirelt 200.- söögiraha, üks tahtis 200.- et ühest punktist teise tagasi saada ning just paar tundi tagasi oli vaja viimasel paariks päevaks 200.- laenu et parandada üks tehniline värk. Viskas üle Ei saa aru kuidas inimesed oma eludega küll hakkama ei saa et võetakse julgus tulla naisterahvalt laenusi küsima. OK, saan aru kui on mingi pikem, tõsisem suhe, teatakse teineteist kauem jne aga kui ollakse korra kohtutud ja teineteisest suurt midagi veel ei teata siis jääb küll arusaamatuks. Olen ikka ja jälle öelnud ning toonitan alati veelkord üle et ma ei anna mitte kunagi, mitte kellegile laenu v. a. oma emale
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 08:14
No peab ikka raha peale päris vihane olema kui niisugustele inimestele laenu anda
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 08:33
Barb kust sa küll leiad selliseid? Võibolla liigud vales seltskonnas?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 11:27
Usun,et oht selliste otsa sattuda,on kõigil,kes otsivad endast nooremaid.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 12:09
raha küsimine ihas on nii tavaline ju. kõige tegijamad iha mehed kuulevad/näevad seda esimest korda????????
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 12:16
ega ainult noored küsi, küsivad vanemad ka. noored on rohkem otseküsijad, vanemad mängivad pikemalt, söövad rohkem end sisse. seepärast see sponsori otsimine ankeedis on ka üks asi miks selle inimesega abs suhelda ei soovi. kõik taandub rahale, taandub isegi siis kui aluses suhtled nagu sõbraga. varem või hiljem tullakse raha küsima. muidugi kõik ei küsi, aga paljud küsivad, eks see jätab mingi oma jälje. kui raha ei anna siis tavaliselt suhtlus vaibub ära, siis ongi selge milleks sind tegelikult vaja oli
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 12:18
parmaleikin: Mitte mina ei leia selliseid vaid nemad leiavad mind Mõtlen et kas inimestel nagu häbi pole niimoodi naiselt raha laenutada Mina ise olen oma elu jooksul äärmiselt vähe laenanud, kui siis omaenda emalt kes ikka hädast välja aitab. Olen ka laenu andnud kuid kui isegi väga lähedased ja kallid inimesed seda ei hinda siis tekibki igasuguste laenutamiste vastu tõrge OK, võibolla isegi aitaks hädalist kuid kõik sõltub ju inimesest endast, kuidas ta minusse on suhtunud, kuidas on käitunud. Näitena võin tuua sellesama kes viimati laenu soovis. Küsisin inimeselt et millal siis kohtume, jättis vastuse võlgu, ometi küsiti poole tunni pärast et kle, ootamatu häda tekkis, saad sa raha laenata? Valus oli Kuna ma niikuinii selle inimese vastu austuse kaotanud siis arvata on et saab ta oma elust välja visatud...
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 12:20
jfjm: Paraku tuleb sellega nõustuda
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 12:31
Barb: Laena kolmekas hirrrrmus häda on
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 12:39
Paneb imestama,et mehed naistelt raha küsivad?
Naisi,kes raha ainult otsivad,midagi vastu andmata ei mõista ma samuti.Tasuline seks on alati olnud ja miks mitte maksta kui rahakott lubab seda
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 12:45
tasuline seks on midagi muud. siin on rohkem tegu niisama laenamisega ja see on hea vedamine kui tagasi oma raha saad. kindlasti ongi selliseid inimesi olemas kes jutukast või foorumist jutukasse käivad ainult selle easy money pärast. sellised "õngitsejad"
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 13:03
elmar59: Tundub juba nii. Ju siis need noored arvavad et kui loovad ( endast vanema ) naisterahvaga seksuaalsuhte siis sellega kaasneb ka õigus laenude küsimisele
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 13:55
BarbWire;Loo suhe minu ealisega siis see probleem jääks ära Ei tasu endast noorema mehega suhet luua aga sageli naised selle vastu eksivad.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 13:55
Noored lihtsalt arvavad,et vanad kiimakotid on nii näljas,et valmis ka raha maksma.Ja viisakam on küsida laenu,kui teenustasu.

Rahvatarkus ju ütleb,et kui tahad sõbrast lahti saada,siis laena talle raha
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 14:14
Reeglipärast suhet on üldse siin raske luua See materiaalne pool on nii tähtis,mis segab suhteid loomast
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 15:33
Elmar,milline on üldse üks reeglipärane suhe?
Suhe on üks andmise ja saamise kombinatsioon.On neid,kellel on anda vaid raha ja leidub ka neid,kes tahavad saada vaid raha.Probleemid tekivad nendega,kes ei raatsi isegi mitte raha anda,aga saada tahavad küll.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 16:11
...ju siis olen vanamoeline Omalajal kui tutvumisel oleks kellegile neiu või naisele raha pakkunud,oleks ta mu sinna paika jätnud Probleem polnud raatsimises vaid polnud seda kellegile pakkudagi ning ega raha küsijaid ka polnud.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 17:10
Ega see asi nüüdki nii hull pole,Ainult need 300-400 rahaküsijat ja kaks korda niipalju raha pakkujat oskavad endid nähtavaks teha.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 19:22
ühed ja samad naised panevad päevast päeva ühte ja sama pilti ülesse - oksendamiseni. palju neid reaalseid naisi siin pildiga ikka on. vähe ja enamus otsivad sponsorit.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 20:06
Uman,pildiga sponsoriotsijaid on veidi üle saja.Kas 10% on ikka enamus?
Aga see samade piltide uuesti riputamine tuleks küll äralõpetada
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 21:59
no kui nad koguaeg silmajäävad siis nii on. nii kaua kuni iha laseb 100x korduvad pildid üles, ei viitsi keegi uusi teha. iha laseb oma tiigi ise roiskuma.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 18:59
Kui uued pildid panna siis peab ju kõik pildid välja vahetama konto pealt ja vanuse ka vastavalt seadma
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 21:05
Küll sel umanil on ikka palju probleeme Üks ja sama piltide üle tuututamine, küll ühes küll teises teemas. Saa mees ükskord üle!
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 21:21
Milleks need pildid üldse vajalikud on saad naisega tuttavaks ja küll ta siis reaalis siis riista üle vaatab
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 21:35
Kah õige
˅ näita rohkem ˅