Foorum
2009-11-30 15:46
Mis oleks kõige paem viis munadelt karvade eemaldamiseks ja et need karvad enam nii kiiresti tagasi ei kasvaks?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-30 16:21
Munad maha
Sry...see oli nali
˅ näita rohkem ˅
2009-11-30 17:00
Kõige parem ja kiirem viis on ikka karvade mahapõletamine või kui tehnikat majas rohkem, siis saab kasutada ka murutrimmerit...paraku ei garanteeri keegi sulle munade allesjäämist, ent võtan sind sõnast - ega munadest ju sa juttu ei teinudki, ainult karvadest
Kerge ning sarkastiline nali, ärge pange nüüd pahaks
˅ näita rohkem ˅
2009-11-30 19:21
kuum vaha
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 08:40
Jaa jaa, kui küsija pilti vaadata, siis kui natuke veel toksida, pole kohtagi, kuhu need karvad kasvaksid!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 20:41
Igapäevane hooldus, mis muud. Kui pesed hambaid, siis käida munad kiirelt üle.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 11:27
Hinna suuruse ja tulemuslikkuse järjekorras on 3 varianti:

- Laserepilatsioon (ilgelt kallis, aga valutu ja parim tulemus)
- Suhkruvaha (on valutum, sest suhkur ei jää nii naha külge kui tavaline vaha. Olen kuulnud, et seda võib ka kodus teha, ehk siis üsna soodsalt. Peab ainult proffidelt nõu küsima)
- The best the man can get ehk siis raseerimine (Gillettede kohta olen kuulnud, et spec naiste ziletid on paremad kubeme jaoks, kuna habemeajamise ziletid on liiga teravad, mis vigastavad nahka rohkem.)

Igapäev kotte ülekäies on suur võimalus igasuguste karvanääpsu ja nahapõletike ning sissekasvanud karvade tekkimiseks, lisaks hakkavad karvad kõvemini kasvama.

Ja eks see kõik sõltub karvakasvust ja paljudest muudest asjadest, mis sulle sobib. Ma konsulteeriks spetsialistidega isiklikult ja siis vaataks mis on kõige mõistlikum lahendus.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 08:28
Meestele tehakse ka nn brasiiliat hind kummaline küll aga kallim kui naistele sama asi, ise proovinud pole , kasutan nn naiste zilette.
˅ näita rohkem ˅