Foorum
2011-09-09 14:29
sõdimise teema
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 14:30
nsm: Kordan. Meheks ei sünnita, vaid saadakse. Ja see on FAKT. Toetu faktidele.

okei sellisel juhul ma saan sama väita, naiseks ei sünnita, naiseks saadakse ja tädiks muututakse. see on samamoodi FAKT.
milleks siis heita mulle ette kui sa ise pole ka Naine vaid lihtlabane riiakas tädi.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 14:51
Tädiks ei muututa, vaid saadakse, kui õel või vennal sünnib laps Ja tädi on tore olla
Sul kiremõrvar vist ei ole toredat tädi???
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 14:51
huvitav miks peaks üldse üks mees tädikestele meeldima, mida tädid üldse väärt on? ma ise väga väärtust neis ei näe.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 14:53
siin on definitsioonide vahe. see tädi kes on sugulussidemete järgi tädi ei ole hetkel üldse teemaks vaid just need keskealised nn tädikesed on teemaks. kes on kortsus, ülekaalus, keegi neid ei taha jne.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 16:45
ei ole täpselt aru saanud, kellest kiremorvar siin juttu teha tahab. mul endal pole ei õdesid-vendi, kes tädiks teeks, ega ka kortse, ülekaalu jne. ja ka needsamused, kes ei taha puuduvad
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 17:04
foxy, sa oled ehtne tädi. välimust ei tea, sul pilti pole, aga ju siis pole midagi näidata.

--------------
kiremorvar, sinu arvamusega ei saagi keegi nõustuda, sest enamasti on see lapsik jama, mis sa kirja paned. sinu vihatud "tädidel" on seevastu teatav elukogemus ja sellest tingitud laiem silmaring nii seksi, kui muid teemasid puudutavas. seda sa aga kuidagist aktsepteerida ei suuda. ikka kired oma kiremist edasi ja taod vastu rinda, et MINA olen õige mees, teised kõik on lollid, või äärmisel juhul tädid.
--------------
milles sinu elukogemus siis väljendub, selliste kommentaaride kirjutamises või. seksist ei kirjuta sa siin ju ammugi mitte midagi.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 17:56
Tädid ei räägi-kirjuta seksist, mitte selle puudumise pärast, vaid see on kahe inimese omavaheline asi ja sellest ei pea maailmale pasundama.
Kiremõrvar, Sulle on siin ilmselt ka uus mõttekaaslane tekkimas, kui ta siia ülespoole teemadesse jõuab.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 17:59
nende inimeste arvamused, kellest ma keda ma inimesena ei hinda ja kellest lugu ei pea, jätavad täiega külmaks. kireda ja kraaksuda võib ju edasi siin kui see lõbu pakub, midagi konstruktiivselt sul kiremorvar enivei öelda ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 18:03
veelturul: aga miks seksisaidil siis olla ja veel foorumis? midagi rääkida ei ole, siis jääbki üle ainult sõimelda, kas pole nii

tädi foxy, ja sinul siis on midagi öelda või, peale minu sõimamise ei tule ka sinult midagi huvitavat, abs tühjus aga kui ma teen mõne teema, siis on tädi foxy kohe kohal õiendamas ja targutamas, teeks ise mingi teema - pole ajusid
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 18:37
kiremõrvar, nüüd lõpuks leiad ka postituse, kus ma sõimlen. Seni Sul seda võimalust pole olnud. Mul ei kombeks sõimelda, ma laskun selleni üliharva.
Ma pole siit lahkunud veel ainult seepärast, et siin on väga toredaid inimesi.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 18:39
aga miks sa sõimled? miks sa ei võiks argumenteerida või rääkida miks sulle midagi vastukarva on? lihtsam on sõimata

ikkagi probleem on naistes, mitte meestes
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 18:44
tegelikult üks mutt siin kunagi ütles ju ära, kui naine saab 40nd siis on BBF möödas ja pole vajadust oma rämedust varjata, pole kedagi enam sellega eemale ehmatada, naine võib olla ütlemistes vaba iseenesest lahe, aga kas see näitabki siis elutarkust vms millega need tädid just kiitlema kipuvad.

üldse tädid väidavad nagu nad oleks seksis jõle kogenud, aga teada ju on, et naised saavutavad seksis küpsuse alles 30+, aga mina seksisin juba 16 aastaselt
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 20:27
kiremorvar, kui sa 16-selt oma tilli näppima hakkasid ja arvasid, et see ongi seks, siis oled ikka tegija mees küll
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 20:39
oh sind, kas tõesti keskealisele naisele sobib sedaviisi meest alavääristada? tilli ma näppisin palju varem kui 16
˅ näita rohkem ˅
2011-09-10 01:09
keskeani on mul 10 aastat aega veel, seni võib teha mida heaks arvan
˅ näita rohkem ˅
2011-09-10 15:59
misasja, sa oledki keskealine juba
˅ näita rohkem ˅
2011-09-10 17:04
kiremorvar, aga sina oled ju puberteediealine kas habe kasvab juba? vinnidest oled lahti saanud?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-10 17:17
kiremorvar, aga miks sulle sporditegemine ei mõju? teed küll sporti, aga ikka oled närviline ja negatiivne ja sõimled tädidega?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-10 19:06
vastupidi, sina sõimled ju koguaeg minuga, imestangi kas sul endal pole imelik selline tropp olla, aga noh kuna enne tädike endasuhtes kriitiline on olnud
˅ näita rohkem ˅
2011-09-10 19:56
foxy kas sa oled see kitarriga tädi?

hahaaa

hahahaaaaaaaaa

hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

tädi mis tädi
˅ näita rohkem ˅
2011-09-10 20:34
kitarridest ma ei tea midagi, sorry
˅ näita rohkem ˅
2011-09-10 20:36
aga ankeet klapib ja loen su postitusi foorumis, sellise ülbe tädikese jutt 1:1
oled ikka sina, oled arg ja ei julge tunnistada
˅ näita rohkem ˅
2011-09-10 21:52
huvitav, siin portaalis oled 38 ja seal 40nd. hahahaaaaaaaaaaaa
˅ näita rohkem ˅
2011-09-21 18:43
Vist sai sõjas haavata ja läks magama
˅ näita rohkem ˅
2011-09-21 20:38
Väga originaalne on teha teema, mille ainus eesmärk on verbaalne lahing anda. Iseküsimus, kas see on ka hea eesmärk, eriti kui strateegia asemel frontaalrünnakutele panustatakse.
Mis tädidesse puutub, siis kardetavasti oleme me kõik ühel päeval mitte ainult tädid-onud, vaid lausa pensionärid. Ja võibolla tahaks siis ka veel inimene olla, nii et ei maksaks nooremana usinalt sildu põletama hakata - neid võib mõnekümne aasta pärast vaja minna.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-21 21:17
JOG
˅ näita rohkem ˅