Foorum
1
2
2011-08-07 18:08
oleme iha-s uued, ja tekkis küsimus, mida tähendab andmete muutmine/seksuaalsus/ mind erutab/ all meritäht
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 18:04
see peaks olema see, kus naine on selili pikali ja ei tee mitte muffigi
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 20:56
meritäht on jah liikumatu naine kes mitte midagi teha ei julge, seksitakse misjonäri asendis
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 15:57
pigem on ikka meritäht mees, kes viskab selili jalad laiali ja ootab, et teda teenindataks
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 16:14
pigem ikka meritäht naine foxykene,rumal oled
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 20:36
vaidlusest peaks tekkima tõde või?
ajast aega on peetud meritäheks naist,kuigi jah mõne mehe kohta peaks ka väide paika.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 20:59
ma naistega ei seksi, seega pole ühtki meritähest naist kohanud. seevastu mehi-meritähti on küll ette tulnud
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 21:22
Meritähed on ilusad.Need päris-meritähed.
Mina rumal arvasin,et miski kole nimetus ikka laibastunud meestele pandud.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 21:40
foxy-kunagi ei tea ette mis elu tuua võib
˅ näita rohkem ˅
2011-08-29 13:31
JLo nu aga sinu seksiasendi nimetuseks peaks see sobima ju?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-29 19:12
Loomulikult sobib.Ma ikka kärnkonna hüppeid tegema ei hakka ja krooksuma ka mitte.Pole vajadust.
Korralda küsitlus-suurem osa hääli läheks imekaunile nurruvale meritähele kui krooksu tegevale kärnkonnale.Isegi,kui see konn oskaks pea peal seista.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-29 21:07
noh kärnkonna hüpetest ei tea, üksi mees neid vist ka ei ootaks, aga jLO, milleks sind üldse mehele vaja oleks? sul on nii suured nõudmised, aga nagu tundub et sul pole mehele õigupoolest mitte midagi pakkuda. tuima seksiga sa küll ühtegi meest ei püüa, milleks siis üldse sedaviisi taielda?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-29 22:38
Kuidas on tekkinud arusaam,et mina seksis täielik võhik ja tuim?Huvitav
Kvantiteeti tõesti ei paku,ainult pure quality
Muide,ma ei tea mitte ühtki meest,keda saaks püüda seksiga.See mees peaks ikka väga tahumatu tüüp olema.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-29 22:41
mul on küll selline tunne juba tükkaega olnud. aga hetkel on teema seksist nagu sa isegi loed. seksiga sa ei püüa kuid kehva seksiga ka ei hoia, mis teeb nagu sama välja - pole meest
˅ näita rohkem ˅
2011-08-29 23:35
mõtlesin tükkaega seda asja, tead on ikka küll nii jah. kui naisel nii palju kriteeriumeid mida eeldab mehelt ja ise kunagi ei räägi mida ta ise seksis tahab pakkuda, siis ta ei pakugi midagi. tema ainult võtab ja hindab. tulemuseks see naine jääbki meestest rääkima.
ei ole ju keeruline ära arvata selle naise tegelikku olemust
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 07:30
Teema on tõesti seksist.Kui naisele mingil põhjusel on anaalseks vastuvõetamatu,kas see teeb siis sellest naisest meritähe?
Marxxs arvamus.Huvitav,kas see mister laseb regulaarselt mingil mehel endale kanni keerata?Kui ei,siis miks keegi naine peaks seda tegema?
Abielus/kooselus on teised kriteeriumid.Seksiga ei püüa ega hoia.Mingi suvaline armuke või sekspartner ei lähe üldse arvesse.Mõtetud tegelased need sekspartnerid.Keda huvitab nende arvamus?
Härra Marxxs otsib ka siin lehel midagi-abielus mees,isa jne.Abiellus vist meritähega?Tundub nii.Meritähed ongi sobivad abieluks.
Litsiga ei abiellu keegi.Trikinaised vahetuvad 3-4 korda aastas.Keegi ei võta neid tõsiselt.Miks peakski,kui naine laseb endaga seksis teha ,mida mees soovib.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 08:44
Mis jutt! Naine laseb mehel endaga seksis teha täpselt seda, mis talle endale meeldib. Kui meeldib anaalseks, siis ka seda.
Ilma seksita kah paraku ei püüa ega hoia.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 08:53
JLo: sinu kommentaaris on kuidagi nii palju pettumust. sinust on üldse väga raske arusaada. kord sa oled nagu naisõiguslane ja siis nagu jalamatt. kas sa tõesti siis ise seksi ei vajagi ja tõesti ei ole grammigi huvitatud seksimisest enda jaoks? kui see ongi nii, siis milleks üldse meestest nii palju rääkida?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 08:55
JLo kas vein mõjub na kehvasti et ei suuda kasutajanimegi välja kirjutada. Rääkimata siis teemas püsimisest. Mis mõte on nime vahetada kui tuled ikka sama jutuga mis varem, aga Sinu jutust on jäänud tõesti mulje et seks on sinu jaoks vaid saamine asendis selili voodis jalad laiali . Ok anaalseks ei kuulu loomulikult meritähe repertuaari ärme seda siia nüüd hakka segama , samuti mitte oraalseks. Kuna maailmas on palju naisi ja mehi kes naudivad enamat kui vaid misjonäri asend (halvim variant sellest meritäht)3 , Sina nende hulka ei tundu kuuluvat seega ära tee neid maha ja ära räägi teemadel millest sa ei suuda aru saada, mine räägi riietest ja lõhnadest mine räägi nendest need on Sinu elus tähtsamad ja neist Sa vist ka üht kui teist tead.
Mis veel meritähte puutub siis on ju sellest tegelikult mitu versiooni , loomuomane, ehk siis inimene ei oskagi miskit muud ja sunnitud ehk siis kui partner on aheldatud ja ei saa aktis vabalt osaleda ja on vaid saaja rollis vastastikusel kokkuleppel
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 09:02
aga mulle meeldib selline poos - http://gallery.captivemale.com/promo/279_Vin-Deacon-Mika-Tan/pics/06.jpg
http://gallery.captivemale.com/promo/279_Vin-Deacon-Mika-Tan/pics/08.jpg

nunnu ju
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 09:03
ma arvan, et nii Markxs-ile kui kiremorvalile meeldiks
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 09:04
noh selline asi vajab juba väga vabameelset naist
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 09:16
tegelikult selline seks on suhtes olevale paarile natuke liiga suur ülesanne. selliseid asju tehaks nagunii rohkem poolvõõrastega ja kodus tehakse tavalisi asju. kui koguaeg elada fetishis, siis peaks see väga ruttu end ammendama.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 09:20
ja näitamaks seda, et mitte ainult mehed ei tegutse ja seksi, siis paar näidet ka naistest ka. mängud on muidugi veidi teised ja karmimad, aga nihutame neid turvalisuse piire natuke.

http://xcabin.net/g/bp/house-of-taboo/16/pics/002.jpg
http://xcabin.net/g/bp/house-of-taboo/16/pics/005.jpg

ja kes veel karmimaks tahab minna, siis -
http://bitcast-a-sm.bitgravity.com/intersec/promo/promo.kinksterbdsm.com/promo/hardtied/0061_episode/fhg_photo1/07.jpg
lamad jalad harkis mudases kraavis, vaiadega maa külge kinni lööduna. pärast lastakse sulle vesi ka peale

nii et äkki on teil lihtsalt väga kitsas nägemus asjast?
ja ma ei saa aru probleemist. mis selles poosis korraga nii taunitavat siis on. mis hirmu te selle ees tunnete, et seda kohe põlgama peaks. see tekitab küsimusi ja paneb arvama, et keegi on väga fantaasiavaene või piirdubki kellegi seksuaalelu ainult koerapoosiga.
kui teatud poosidega piirduda, siis muutubki seks igavaks ja tavaliseks. tehke kogu elu seksi ainult koerapoosis ja ma tahaks teada, mis nägu te olete.
ega poos pole süüdi, inimesed peaksid ise edasi arenema
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 09:29
sedaviisi ei seksi keegi oma mehega see kõik on show, müügiks tehtud.

sa oled teemast valesti arusaanud, teema pole poosidest vaid teema on sõnademängust kus on tõesti sõna "poos" sees, aga see tähendab hoopis muud. meritäht on see kes on seksis äärmiselt passiivne ja mitte passiivne taotluslikult vaid tegu ongi äärmiselt passiivse ja huvitu inimesega. kuna paljude naiste jaoks on seks kohustuseks ja kui mehega ei seksita siis mees läheb kas minema või vaatab teisi, siis kannatavad naised selle seksi ära ja kasutavad selleks meritähe asendit ehk võtet.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 09:54
Utha seks on kahepoolne tegevus, nendel piltidel kujutatu on seda ka , seal kokkulepped kes mida ja kui kaugele , aegajalt kindlasti huvitav ja mõnus olla ühel poolel abitu ja teisest sõltuv oma naudingu saamises. Seega mina ei ei ütle, ei üht ega teistpidisele variandile.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 11:01
Trikiseksiga on sama nagu kalamarjaga, vahel harva hea...
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 17:51
Sellepärast peabki mitu naist olema. Iga poosi tarbeks.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 18:16
räägitakse, et kuskil seitsme maa ja mere taga elab naine, kes oskab mitut poosi. kuulu järgi vähemalt nelja
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 18:25
Teate mis on trikiseks.
Seksitakse ja hommikuks ollakse kadunud
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 22:12
naine võiks hoopis mehelt küsida: Ma olen võimeline saama mitu orgasmi korraga. Tahad näha, kuidas see juhtub?
kohe oleks naine nii huvitav
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 00:48
Markxs, Sa teed mind oma juttudega uudishimulikuks
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 07:53
See meritähe teema...huvitav,millest selline nimetus?Mina arvan ,et meritähti pole olemas,on ainult kehvad ja mitteerutavad mehed.
Tean üht meest(47),kes ütleb pühapäeva hommikuti oma naisele"keera taguots ette,ma väheke toksiks".
Kas keegi saaks süüdistada seda naist meritäheks olemises?Vist mitte.Naine ise annab väljanägemiselt ideaalse meritähe mõõdu välja küll.Seljataga 20 aastat abielu selle mehega ja 3 last."sõbrannad "on sel mehel tulnud ja läinud,meritäheke särab endiselt ereda leegina,juba 20 aastat.
Miks arvab mister Markxs,et näiteks minu jaoks on koerapoos mingi tabu?Mis selles siis nii erilist on.
Mina naudin (ja iga naine naudib)seksi väga,aga selleks peab olema õige partner.
Minu arvates on seks tunnete ja emotsioonide väljendus,iha konkreetse mehe järele.Misjonäriasendi plussiks on kindlasti suudlemine.Mehed tahavad näha ilu ja misjonäriasend võimaldab ka seda.Ok,tagumik võib olla ükskõik,kui ilus,aga kahjuks emotsioonitu.Nägu väljendab emotsioone.Mees tahab näha emotsioone ja naise iha just tema järele.
Mina olen ka naine ja mina ei hakka seksima selleks,et "ihu tundub imelik".Eks igal naisel see vähemalt kord kuus juhtub.
Seksitakse ikka siis,kui on leitud mees,kes tõesti väga meeldib ja kellega seda suurepärast emotsiooni jagada.
Mees,kes on füüsiliselt Sinu jaoks atraktiivne,naine tunneb,et see mees tahab just Seda naist.Mitte lihtsalt "toksida"
Kahjuks jah,abielus mees mõjub külma veena..algne erutus taandub sekundiga,seda teada saades.
Ihas on väga suur osakaal abielus/suhtes meestel,kes juba teises kirjas hakkavad lunima anaalseksi,kasutades alati emokoni ...see on lame.Miks nad seda teevad?Oma naine ei ole nõus ja otsitakse naist,kes oleks.
On saadaval palju uuringuid,mis kahjuks väidavad,et anaalseksiga on nõus~20%,nemad on nõus,mingitel tingimustel.~5%naudivad seda.Otsitaksegi seda viit protsenti,Ihas see konsntratsioon kindlasti kõrgem...aga ei leita.
Neid naisi on liiga vähe-ei jätku kõigile.
Miks peaks vaba naine,kes isegi naudib anaalseksi pakkuma seda heast tahtest abielus mehele?Kust leida selline rumal naine?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 08:26
jälle sai tõestatud: maailm püsib ainult meeste najal
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 11:05
demi, sul on ikka nii palju probeeme ma vaatan. mina tahaks küll sellist naist kes lihtsalt ON, kes ei juurdle hommikust õhtuni mida ta saab ja kui vähe ta vastu peaks andma. Kui sa ennast korragi kõrvalt vaatad, kas sulle su enda jutt õudne ei tundu või noh kuidas sa reageeriks kui sellist juttu ajaks mõni mees, sa tunneksid sellise mehega mingit sidet?

abielumehed meeldivad naistele. hästi on näha kuhu on mees jõudnud, milline on tema naine, lapsed, kodu, auto. vallaline mees on tundmatus ja naistele tundmatus ei meeldi. vallaline mees on alati ootel, sest ta on vallaline

Sa ka ise vaatad abielumehi, sa oled ju varematel aastatel koguaeg sõbrannade mehi kadetsenud.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 11:11
siit tuleb ka see hästi välja miks valida noorem naine - nendega on lihtsam elus edasi minna. okei siin kindlasti vanema naised tulevad rääkima kuidas nooremaid ära kasutatakse, aga kes tahab suhtesse katkist teistpoolt? naine kes hommikust õhtuni juurdleb kas ta ikka tegi hea valiku, koguaeg võrdleb ja kõrvutab meest teiste meestega, kas sellise naisega on üldse normaalne suhe võimalik.

ma küll ei usu.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 11:39
Kahe tuhande vastajaga küsitlus näitas, et suurema tõenäosusega (42 protsendil juhtudel) petsid need, kel suurem sissetulek, samas kui väiksema sissetulekuga inimesed olid oma partnerile palju rohkem truud, tõestades omakorda, et raha polegi suhtes kõige olulisem, vahendas Female First.

Neljandik naistest tunnistas, et on olnud armunud korraga kahte inimesse, samas kui meestest tunnistas seda 15 protsenti vastanuist. Armukolmnurkades oli küsitluse järgi 35 protsendil juhtudest tegemist kahe naise ja ühe mehega ning 53 protsendil kordadest vastupidi kahe mehe ja ühe naisega.

«Uuring näitas, et kuigi mehed võivad olla tõesti suuremad petjad, ajendatuna lõbujanust, võimalustest ja kergekäelisemast suhtumisest truudusesse, siis on hoopis naised need, kel kipub olema keerukam arusaam suhetest ja keda võib enim tabada armukolmnurgast kahe mehe vahel,» kommenteeris psühholoog Jo Hemming küsitluse tulemusi.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 12:31
Olen ILo-ga nõus, et meritähti pole olemas, on ainult kehvad ja mitteerutavad mehed.
Või õigem oleks öelda, et kui inimesed ei sobi seksuaalselt, siis pole mõtet teineteise aega raisata ja teist poolt süüdistada. Tuleb leida julgus otsus vastu võtta ja lahku minna ja leida see õige!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 13:36
aga miks te ei leia? ILo kräunub ju mitu aastat siin juba ja ta ei leia ega leiagi, sest ega mehed pole üldse lollid. meeste õlul seisab terve maailm võite ju mehi äpudeks pidades parastada, aga keegi teid endale nagu kah ei taha.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 18:02
Kirekas,mina ei kräunu siin mitu aastat.Nüüd lõpuks mõistan sind-sa samastad mehi naistega.Naised peaksid olema täpselt sellised nagu mehed.Aga ei ole.Ei saagi olla.Ma ei otsigi,ma lihtsalt olen.Sinu rahustuseks võin öelda niipalju,et minu puhul on leidmine keerulisem.Ma näen potentsiaalse kaaslasena ainult meest,keda eesti ühiskonnas on alla 10%.i.Tuleb oodata järjekorras ja võib ootama jäädagi.Õnneks olen ma suutnud end kindlustada poja ja tema isa näol.Igati soliidne seisus.
Statistika oled ilusti üles leidnud....aga sa oled sellest valesti aru saanud.Suure sissetulekuga mehed meeldivad lihtsalt naistele rohkem ja see avab neile tunduvalt rohkem võimalusi.Seepärast on nad ka truudusetud.Keegi ei pane pahaks.
Vaene mees ei saa endale armukest lubada,selle hind käib üle jõu.Naine ei soovi ka vaese mehe armuke olla,sest armukeseks olemisega peavad kaasnema lisahüved.Vastasel korral ei ole ju sellel mingit mõtet.Saab valida vaba inimese või üldse valimata jätta.
Tunnistan,et ma ei suuda ette kujutada suhet mehega,kes teenib näiteteks eesti keskmist palka,suurt midagi ei oma ja vingub pidevalt,et raha ei ole.Ma ei lähe alla oma taseme.Üksindus on soliidne.
Keegi noor armuke võib aeg-ajalt olla,aga suhet arendama küll ei hakkaks.Koormav.
Kiremõrvar,mind tahetud.Ma olen siiani abielus,mul on lapse isa ja lisaks on olnud veel kolm elukaaslast.Kõiki neid mehi saab lugeda selle 5% hulka,keda enamus naistest tahavad(mat.väga hästi kindlustatud).Selge,et alla selle taseme ma ei lähe.Mugavusharjumus.Naised tahavad hellust ja hoolt,mitte võrdõiguslikkust.
Kirjutad,et tahad,et naine lihtsalt ON.Ok,ilus soov....aga kes selle olemise kinni maksab?naine ise?Ta ei viitsi,esimesel võimalusel ta valib mugavama võimaluse.Ehk on üksikuid erandeid.
Kasutaja Kaunitar30...me oleme avaldanud arvamust,et tegemist äärmiselt sümpaatse naisega.Miks vaba?Ta ei taha poolmeest,ta tahab ka MEEST,kes hoolitseks tema eest.Mida ta arvab abielus meestest,seda võime kõik lugeda tema ankeedilt.
Pole mõtet kireda.Sa ei tunne naisi ja kujutad ette,et naised on mingid boheemid.Ei ole,naised ongi kahepalgelised ussid,aga ilusad ussid ja millegipärast mehed ajavad neid usse taga.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 18:19
mehe seisukohast- mul küll statistika puudub, palju on neid naisi, kes seda 10% mehi taga ajab, aga tegelikult need naised pole meeste seas eriti nõutud kaup, enamus mehi on oma sissetulekust hoolimata tegusad ja muidugi peavad ka oma naisi ka üleval võimaluse piires, kui see vajalik peaks olema, jaon ka muidu tegusad, vähesed tegelikult vinguvad raha vähesuse üle, see lihtsalt tuleb ja läheb ja mehed on oma olemuselt muretud. Ettekujutus et armukese pidamiseks jubedalt raha vaja läheb, on ka täiesti ekslik, kui seda armukest vaja peaks minema, siis suudab seda iga mees, küsimus on selles, et mida sel armukesel pakkuda on, harva kui on ja kui on siis see on miskit sellist, kus raha pole teema.
Kardan et kaunitari suhtes väljendud äärmiselt vääralt, ta on tõepoolest sümpaatne tüdruk, aga su mõtteavaldus on kuidagi lame, ära räägi teise eest, võid niiviisi hingepõhjani teist solvata, isegi kui midagi paha ei mõelnud
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 18:30
JLo: sa ju otsid aga sa ei tunnista seda ja naised ei pea olema nagu mehed, juhul kui pidevalt meeste üle virisev naine ennast kõige naisemaks ei pea

ma suhtlen koguaeg nii paljude naistega ja sina oled suhteliselt ainus kes koguaeg vigu ainult meestes näeb. sellest ma ka räägin sulle koguaeg et tahtmine on taevariik, aga saamine iseasi. sina ei saa ja tundub et ei hakkagi saama, miks sa siis ikkagi kräunud

löö parem käega, sul pole meestele mitte midagi pakkuda peale mõttetu jorisemise. elu ongi siiski sulle mulle tehing, kui sa ise pole võimeline midagi pakkuma, siis ei taheta ka sind - ENDALE PÄRISEKS.

oehhhhhh jälle see raha teema, tõesti usud et kuidas hommikust õhtuni rahast jahvatad siis oled tegija naine või? rahast räägivad ainult üdini vaesed ja rumalad inimesed, neile olngi ülioluline leida raha sest muidu nad pole täisväärtuslikud inimesed. kellel on juba raha, neid huvitab kõik muu.

kaunitari kohta ma ei oska midagi arvata, miks teda üldse siia teemasse siduda, räägime iseenda seisukohtadest.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 21:42
Ehk on teil mingis dimensioonis isegi õigus.Asetage end korraks naisisiku seisu...naisisiku kõik arved ja mitteodava autoliisingu maksab meesisik,kes seotud naisisikuga sugulussidemete kaudu.Lisaks kopsakad kingitused ja taskuraha.Naisisik teenib loomulikult ka ise,aga arvestades ,et üks korralik shopping maksab min.5000 euri,siis pole seda mõtet isegi mainida.
Juhul,kui naisisik asub püsisuhtesse meesisikuga,siis see eelpool mainitud meesisik ei pea maksama eelpool mainitud arveid.
Seda peaks tegema meesisik,kellega naisisik on asunud püsisuhtesse.Mis juhtub,kui sel meesisikul puuduvad selleks võimalused?
Naisisik satub ebameeldivasse olukorda.Naisisik ei soovi loobuda oma senisest elustiilist ja natuke järele mõeldes loobub meesisikust.Naisisiku elu läheb edasi,ilma suurema psüühilise traumata,mille põhjustaks äraviidud auto ja muud hüved.
Naisisik läheb hoopis puhkama.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 21:52
okei, ütleme et leidsime sellise mehe, edasi, mida pakud sina sellele mehele? miks ta peaks olema just sinust huvitatud?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 22:02
Kummast meesisikust me räägime?Kas esimesest või teisest...teisega saab olla ainult sõbrasuhe,sest naisisiku elu läheks vastasel korral väga keeruliseks.Mida pakub naisisik?Naisisik pakub meesisikule sõprust,lojaalsust,tunnet,et alati on olemas inimene,keda usaldada,kellega arendada vestlusi filosoofiast,spordist,poliitikast jne.Teemade ring lõputu.Kellega minna seenele,mereranda.
Naisisik pakkub ka glamuurset seltskonda avalikel üritustel ja kirglikku seksi kodus.Naisisik hoolitseb igati meesisiku heaolu eest.
Eelkõige on naisisik meesisiku parim sõber.Naisisik pakub armastust,mitte odavat meelelahutust.
Teatud meesisikud eelistavad oma seltskonnas näha naisisikuid,kes ei ole lävinud ebasoovitavate meesisikutega,suures koguses meesisikutega üldiselt ja kelle reputatsioon on laitmatu,kel on haridus ja välimus.Naisisikul peavad olema ka kombed,stiil ja sära.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 22:23
mida sina pakud, miks sa nüüd räägid mingist ulmelisest naisisikust, räägime sinust, kardad rääkida?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-04 14:02
hop, tuleks tagasi algse teema juurde.
ma ei hakanud tagantpoolt kommentaare lugema, seega vabandan ette, kui see oluline oli. vastan ainult sulle, kiremorvar.

mul oli pandud siia paar linki „meritähele“ sarnaste asendite kohta (puhtalt sarnasuse pärast), mille peale sa teatasid, et see on ainult show ja keegi sellises poosis oma mehega ei seksi.
miks siis ei seksi, ma tahaks teada? ja mida tähendab „tegelikult selline seks on suhtes olevale paarile natuke liiga suur ülesanne“?
mis selle nii suureks siis teeb?
oleneb ju asja mastaapidest ja paarilistest, nende eelistustest. vaja on ainult omavahel sobivaid inimesi ja midagi, millega teine kinni siduda, veidi oskust seda teha, tahtmist ja fantaasiat. ja ma räägin praegu neist, kellel on oma partneriga sarnased huvid. nende vahel see toimibki koos ja normaalselt, teistega mitte. need, kes ei saa, peavad alternatiive otsima
internetist sa vaatadki seda vaid show´na, aga kodudes vahel seksitakse ka ja ei ole nii, et on ainult „tuim seks“ peale kella üheksaseid uudiseid ja teised „tavalised asjad“.
pole see kodu midagi nii puutumatu ja turvaline, fetishiteta ilus territoorium, nagu vahel arvatakse.
ärme räägi ainult sellest, mida sa oma tuttavatelt või telekast kuuled või loed. kui ma ise pole saanud veenduda selles, et nii keegi ei ole teinud, siis ma ka ei kipu seda arvama.

see oht, et midagi ennast ammendab, on alati olemas ja iga tegevuse juures, mida tehakse, juhul, kui pole midagi seda vahel tasakaalustamas. vastutegevust on vaja. need, kes kodus kogu aeg nn tavalist seksi samades poosides on pidanud tegema, leiaksid ka ennast varsti igavlemas ja hakkavad mujalt otsima.
nii et mis on vahet fetishiga seksil ja tavalisel seksil? sisuline erinevus ainult ja teine on ehk natuke levinum. muud midagi.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-04 14:18
ma mõtlesin siiski elukaaslaseid, suhtepaare võib igasuguseid olla. nii palju kui ma suhelnud või lugenud olen, siis selliste huvidega inimesed on oma huvides pigem üksikud ja teevad neid asju teiste inimestega. üldse on parem kodusest elust selliseid asju lahushoida, ega see alandamine võib seksipinnalt ka mujale levida ja siis läheb suhe tuksi.

fetisheid on palju jah, ei tea kas sulle meeldiks elada koos mehega kes õhtul koos sinuga vaatab telekat naistepesus või sina oled kuhugi nurka kinniseotud ja vaatate koos telekat
˅ näita rohkem ˅
2011-09-04 14:31
ja see teine asi ka - „meritähe“ tähendus.

sai natuke arutatud ja tehti selgeks, et see on naiste kavalus hoopis, mitte poos. ja mina loll arvasin, et siin ei tehta misjonäri asendil ja „meritähe“asendil vahet. ma ei tea, kuidas teie vahet teete, aga sain aru, et see vahe on sees
muide, kiremorvar, sa ise kirjutasid enne „meritähest“ veidi teistmoodi ja seostasid ka selle misjonäri asendiga.
nii et kui praegu natuke norida sinuga, siis ei ole siin midagi tegu ainult kavalusega. see on ka poos!
huvitav on ainult see, millal siis meritäht ollakse? kas see on nii, et enne on naine natuke meritäht, siis minnakse misjonäri asendisse ja peale seda muundutakse tagasi meritäheks. sedasi? justkui lähteasend ju? ja seksidagi saab oma naisega.
mis siis „meritähel“ viga, ma ei saa aru?
kui asi oleks ainult naistes ja nende huvipuuduses seksi vastu, nagu enamik siin targana oletab, siis kust tulevad need arvukad mehed, kedas see erutab? ei ole justkui loogiline.
kui kiremorvar näiteks sinu enda vastuseid siit lugeda, siis tekib tunne, et pole olemas mehi, kellele meeldiksid kannatvad, mitteseksivad naised ehk meritähed. ennemini oled sina valmis uskuma seda, et mehed kannatavad naiste passiivsuse all, mitte vastupidi
ja ometi on keegi siit (enamuse arvamuse kiuste) otsustanud „meritähe“ seksis erutavate tegevuste nimekirja panna. ja nii erandlikult? ma ei tea, mis oli arus sellel mehel, kes sellise kirje sinna tekitas, aga kui nii tehti, ju siis on seal kusagil olemas keegi, kes arvab, et seda on kellelegi vaja ja et kedagi see asend erutab.
ja siinkohal segasingi mina arutlusele vahele oma linkidega.
kui nii on, siis need samad mehed otsivadki endale midagi/kedagi passiivset. minu nägemuses (tuginedes oma linkides toodud näidetele) saab "meritäht" erutada ainult neid isikuid, kes ise naudivad veidi alluvaks pooleks olemist jms.
pole vahet, kas alluv on siis mees või naine. ehk siis oma näidete varal ma andisin teie „meritähele“ teise tähenduse - passiivset seksi nautiv naine või mees.
pole olemas mingit ainult naiste poosi või asendit. unustage see ära
naised ehk kasutavad passiivsust meeste vastu teistmoodi, aga see on kahepoolselt olemas.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-04 15:14
ehk siis kordan (neile, kes veel aru ei saanud): kui jutt on erutumisest, siis peab olema keegi, kes seda tegevust ("meritähte" siis) naudb -kas mees või naine. kui tegu oleks ainult nn võttega, siis kaotaks "meritäht" erutajate nimekirjas kohe oma koha ja muutuks tähtsusetuks ning olekski vaid "naiste ala". nii et mina arvan, et sellega peeti tegelikult midagi muud silmas ja see muu oli misjonäri poos või passiivne seks, allumine vms, aga mitte seksita olek või huvipuudus. "meritäht" kui selline pole ju seks veel.
või kurat teab, ehk tegigi keegi ainult nalja ja sellel pole mingit tähtsust. ongi ainult kellegi rumalus
˅ näita rohkem ˅
1
2