Foorum
2009-11-02 15:30
Väidab et on korra petta saanud ja mida veel. Et raha arvele ja alles siis. Sooviks asjaosaliste kuulmisi, nägemisi reaalselt sellest neiust. Kas on keegi näind teda, või tegu tüüpilise teismelisega, kes siin lollitab
˅ näita rohkem ˅
2009-11-04 17:00
kelle kontole raha tahab?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-07 00:31
ma ei tea, me pole nii kaugele jõudnud. Lootisn siit saada kellegilt mingit inffi, et kas keegi on teda konkreetselt ka kohanud.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-19 10:02
Pangakonto kohta väittis et enda kontole.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-19 14:35
miks te annate raha? peast päris segi olete läinud?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-19 14:36
see Swed on 100% fake konto
˅ näita rohkem ˅
2009-11-20 10:33
Raha ma polegi kuskile kandnud, ega kavatse ka kanda. Lihtsalt kasutan selle foorumi mõtet, et siit küsida ja teha taustauuringut. See ju selle foorumi üks mõte ongi
˅ näita rohkem ˅
2009-11-20 10:48
Mida sa ültse seda tausta uurid tegu on 100% petturiga, kes otsib madalaenese hinnanguga pihkareid siit kellelt raha välja meelitada.
Kõik variandid, et tulen kohale, maksan kohtumisel alguses sulas... teen panga ülekande kui sinu koos olen - korrutan summa kolmega jms ei sobi talle. Nüüd järelduste tegemiseks, et tegu on petturiga ilmselt saab ka aru inimene kellel on miinus iq
˅ näita rohkem ˅
2009-11-27 21:16
Tundub et kellegil selle tegelasega kokkupuuteid pole. Seda arvasin ka ise, et ta seda on. Kuid see selleks.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-12 10:26
ma olen temaga isegi kokku saanud.... jah on ikka midagi muud kui pildil! nime enam ei mäleta kelle kontole raha soovis ... mäletan et google andis isegi mingi tulemuse ... ma ei suutnud vastu panna huvile ja leppisin kokku kohtingu tingimusel et annan kohe sulas raha üle. välja pakkus 2 kohta kas kristiine või siis viru keskus (mis ka mõistetav mõlemas kohas on hea vehkat teha) kohting ise oli päris põnev tuli ilusti ja täpselt kohale ja lasi endale kenasti kohvi välja teha .... aga muutus kole närviliseks kui kohe raha ei andnud. kutsusin et tule lähme võtame koos automaadist ja siis saad aga lõi teine siis verest välja ja oli vaja kiirelt wc joosta kus ilmselt läks koos veega alla!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-12 10:27
ma olen temaga isegi kokku saanud.... jah on ikka midagi muud kui pildil! nime enam ei mäleta kelle kontole raha soovis ... mäletan et google andis isegi mingi tulemuse ... ma ei suutnud vastu panna huvile ja leppisin kokku kohtingu tingimusel et annan kohe sulas raha üle. välja pakkus 2 kohta kas kristiine või siis viru keskus (mis ka mõistetav mõlemas kohas on hea vehkat teha) kohting ise oli päris põnev tuli ilusti ja täpselt kohale ja lasi endale kenasti kohvi välja teha .... aga muutus kole närviliseks kui kohe raha ei andnud. kutsusin et tule lähme võtame koos automaadist ja siis saad aga lõi teine siis verest välja ja oli vaja kiirelt wc joosta kus ilmselt läks koos veega alla!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-12 12:18
Ju siis palju filme vaadanud, kus raha üleandmise hetke loetakse prostitutsiooni kinnituseks.
˅ näita rohkem ˅