Foorum
2011-07-14 14:25
Ma ei saa aru mida ma nagu pahasti olen teinud, et bloki sain

Sarmile vastasin viisakalt, et ma ei oskaks temasuguse (naiseks riietuva) mehega suhelda - sain kohe bloki.
Metsm6tus ei ole minuga isegi kirjavahetuses olnud, ronis sõbrakasse, sai EI SOBI - ja nüüd jällegi blokk

Olen mina imelik või nemad?
˅ näita rohkem ˅
2011-07-14 16:36
Muidugi oled imelik, esimesel juhul sõimasid teda meheks ja teisel tegid tavalisest inimesest BITTE SOBIVAT
˅ näita rohkem ˅
2011-07-14 17:37
Hehh.. ju ma siis olen jah
˅ näita rohkem ˅
2011-07-14 23:12
aga ta ju leppiski. ei pomminud edasi, blokeeris ilusti kenasti viisakalt ära. nüüd oleks ilus vastu ka ilusti blokkida ja case closed
˅ näita rohkem ˅
2011-07-14 23:30
ei tea. ikka ju leppis, ta ei jätkanud lähenemiskatseid, ei sobinud sellega rahul, blokk ja life goes on? kui poleks leppinud oleks kirjutanud või midagi muud moodi pomminud, toppinud oma kümneid vms
˅ näita rohkem ˅
2011-07-14 23:34
st keegi pole imelik, või ok, naiseks riietuv mees on imelik, aga siuhsauhh pole imelik, endastkimõistetavalt võis ta vastata sõbrakutsele ei sobi, ja samamoodi võis ka see teine blokeerida , miks siis mitte, internet ju, mis selles imelikku on?
˅ näita rohkem ˅
2011-07-14 23:51
?
Kas sa nüüd vähe teemast välja ei lähe?
Ükski mees ei tulnud foorumisse vinguma, siuhsauh ka ei tulnud vinguma, ilmselt vähe algajama kasutajana lihtsalt palus selgitada pisut, ütleme siis et netiketti, oli kord selline sõna. sai esialgu kahte liiki arvamust, mis kumbki ei pruugi muidugi kehtida ei konkreetsel juhul ega üldiselt. Kokkuvõttes, kuidas ise võtad suhtuda, kui tahad otsi kas tegid midagi valesti või on keegi imelik, ja mitte midagi ei muutu ja kedagi ka ei loksuta kui ei otsi
˅ näita rohkem ˅
2011-07-15 08:08
Mulle tundub kõik virtuaalne elu kuidagi kummaline. Päriselus suhtume enda lähedastesse ja meid ümbrisevattesse inimestesse täieliku ükskõiksusega. Emad ei tea mis nende lapsed teevad, mees ei tea mis naine tunneb jne. Siin läheme mingi suvalise inimese tehtud klikkist täiega pöördesse.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-15 11:42
Brownil on jah mitu kontot .. tal juba selline keha mille igalt poolt ära tunneb
˅ näita rohkem ˅