Foorum
2011-06-02 16:59
Sain alljärgneva kirja ja naersin tükk aega südamest:

Siin portaalis on ülimalt toredaid inimesi. Aga nagu ma juba ühes varasemas kirjas kirjutasin, kaob netis suheldes vastutus väljaöeldud sõnade eest. Seega ei pruugi kirju lugedes kohe tõelisi pärleid ära tunda, sest inimesed on vabamad. Aga tähelepanelikult lugedes saab aru küll. Ma olen enda jaoks siinsed kasutajad jaganud gruppidesse. Vähemalt pooled on võltskontod. Eriti populaarsed on meeste poolt tehtud naiste kontod, millel on väga ilusate naiste pildid. No ja siis nende ilusate piltide taga võib kükitada mistahes koll... Järgmine grupp on ennast millegipärast imekenadeks ja veatuteks pidavate meeste ja naiste kontod. Need inimesed on tihti rasvunud aga peavad oma pekivolte imekauniteks. Üsna madalalaubalised eluvormid. Siis tulevad pilditud kasutajad, kes minu kogemuste põhjal on asjalikud tegudeinimesed ja väga tihti ka ilusad, seksikad ja arukad. Neljas grupp on eputrillad, kes ehivad ennast ilustatud piltidega, võõraste piltidega ja püüavad kõigest väest olla paremad, kui nad tegelikult on. Ja siis on veel igasugu sood, kelle kohta ei oska midagi öelda. Ma olen siinsete kasutajatega kohtunud küll ja tavaliselt on nalja nabani. Nendest võib päris kaua rääkida. Tavaliselt olen pettunud, kuigi ma inimesi ei solva ja otseselt pettumust välja ei näita. Aga üks kohting oli küll nii toreda pilditu inimesega, et raske on uskuda, et üldse midagi paremat olemas olla võib. Mind on panniga mööda treppi taga aetud, kuna üks naisekontoga naljahammas jagas lahkesti mingi nõdrameelse aga väleda mehe aadressi ja saatis mehi pitsadega sellel aadressil. Kui ma napilt eluga pääsenuna autosse istusin, nägin et järgmine mees läks trepikoja uksest sisse pitsa käes... Ükskord leppisid mingid teismelised pliksid üheaegselt paarikümne mehega kohtingu kokku ühes konkreetses kohas. Sa ei kujuta ette ...paarkümmend meest põrnitsevad ühes ja samas kohas tigedalt teineteisele otsa ja pliksid itsitavad kõrval autos pihku.. Päris lõbus elu siin, kui suhelda viitsid"

Tunnistage, mehed ausalt üles - kes teist veel nende pizzadega kohale läks?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-02 20:53
Asoh...millisesse gruppi ma ennast saaks lisada siis ?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-03 08:33
See sõna "issanda loomaaed" sobib siia iha portaali väga hästi Õnneks on siin üksjagu normaalseid ka ja sellepärast tasub siin ka olla
˅ näita rohkem ˅
2011-06-03 15:37
Pitzast küll ära ei ütleks. Te mulle ei taha neid hoopis tuua?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-03 17:07
Parma pakub vist enda tagaust
˅ näita rohkem ˅
2011-06-03 17:50
jfjm. Unistada ju võid.
Too pitza parem.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-04 13:09
Sellest saaks paraja komöödia teha.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-15 22:26
oleks ka pizzadele avatud. ega sa parma ju kõiki endale ei taha
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 11:32
sexineiu23, millisesse gruppi sa ise kuulud?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-18 16:21
Teema esimese postituse juurde tulles... Kas siin mitte ei lõhna mõne neiu kättemaksu järgi? Kavaler käis tüdrukuga halvasti ümber ja nüüd tüdruk kättemaksuks saatis pizzadega poisid kavaleri ukse taha
˅ näita rohkem ˅