Foorum
2011-04-20 08:28
Tegelikult ka, mul pole mingit tuju, leida hommikul esimese asjana kirja sisuga "kas v.... on väga märg?" ja siis kui tahad sellele kirjasaatjale vastata...oi - imet kasutaja on mind blokeerinud. Ma arvan, et enamus naisi siin keskkonnas nõustub minuga, et sellised perverdid kes julgevad selliseid kirju saata, siis julgegu ka tagajärg vastu võtta...mitte ärge blokeerige selle eest, et te ise nii argpüksid olete. Kuna ma ei tea kas selle kirjasaatja võib avaldada või käib see reeglite vastu, siis hetkel ma ei avalikusta seda nõmedat troppi (Uskuge, mu hommiku rikkumine ei olnud seda väärt)
Aga tegelikult ka kõik teised nõmedate samalaadsete kirjade saatjad ... te olete haledad.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-20 08:30
Kes see sigudik Sulle liiga tegi ?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-20 09:30
Oli üks plasma nimeline tropp
˅ näita rohkem ˅
2011-04-20 09:39
Kumb siis rohkem nagu tuju mustaks tegi? Kas küsimus või see, et blokiti?
No ja oli siis märg?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-20 10:29
Kasutaja plasma saab nüüd küll väga palju tähelepanu,juba teine teema tema kohta
˅ näita rohkem ˅
2011-04-20 11:04
Tähelepanu mitte, lihtsalt karmi ja negatiivset kriitikat...minu meelest pole sel portaalil siin vigagi aga no mingid tropid jooksevad üksteise võidu, et kes suudab esimesena ja hullemini päeva ära rikkuda. Aga tead parmaleikin närvi ajas see, et mingi tropp ja tuleb esitab sellise küsimuse ja on niiii arg et ei julge siis vastust ära oodata ja blokib mind ära. Eriline ego tropp. Ja tundub et sa ka lähed samasse kategooriasse. Palju õnne siis!

Ja kui märg või mitte ma olen, kelle asi..vähemalt mitte siinsete troppide asi.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-20 11:08
meca, ära lase oma tujul rikkuda! See on kuldreegel, et vähemalt 1 tropp päevas! Keskendu mõnusatele meestele, neid siin ka!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-20 19:01
Mis mina, mis kategooriasse?
Mida sina meca suitsetad?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-21 10:32
Mul postkasti selliseid kirju ühe päevaga tavaliselt 3-4 tekib, aga mul täitsa ükskõik, pigem naeran nende saamatute üle, kes lihtsalt suurest masendusest, et ma neile kunagi tähelepanu ei pööra, mulle kirjutavad selliseid kirjakesi
Võtan neid kirjutisi pigem komplimentidena
˅ näita rohkem ˅
2011-04-22 18:57
Autor: samsung413

Saaja: eve20

Teema:
Saadeti: 2011-04-22 18:39:36
Loeti: 2011-04-22 18:49:35
kustuta kiri


netis oled suure jutuga...libu,perseauk saab sul suur olema,motetu harakas!!!


kõva mees..haha
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 00:22
ei riku need kirjad kindlasti tuju,kui neid siia usinasti poetate. kindlasti ootate neile lisa
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 19:30
Huvitav, et teile selliseid kirjakesi nii palju saadetakse...millest see küll võib tulla? Miks sa meca sellistega üldse suhelda soovid, milleks on vaja midagi vastu kirjutada, kes see käsib või mis see sulle annab?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 19:40
anett aga võibolla on see nendele meca sugustele ehk ainukesed kirjad? Muid ei olegi ja kui neidki blokkida siis ei oleks mittemidagit
˅ näita rohkem ˅
2011-05-09 13:29
Ja pärast sellist teemat on foorum ja kogu leht täis lauseid "Kui sa ei saa sõnast "ei" aru siis saad bloki".
Naised te ise küll nõuate kuid mida teil vastu panna on?

Ja mis puutub konkreetsesse kirja, siis isiklikult arvan, et tegu on lihtsalt mõne koolieelikuga, kelle vanemad õhtul pikemaks ajaks arvuti taha unistasid.

Rohkem külma närvi ja võtta asju nii nagu nad on.... siis on endal kergem elada ja ka teiste elu ilmasõimamisteta.
˅ näita rohkem ˅