Foorum
2011-02-21 10:44
Tegeleb siis härra sellise tegevusega, et enda TOP-is kõrgel hoidmiseks kostitab endast eespoololevaid inimesi hindega "1" ja seejärel blokeerib selle inimese, et see ei saaks teda väärikalt vastu tänada.
Kui sa juhtud seda teemat siin nägema siis tea, et MEHED nii ei käitu - nii käituvad vaid jänesed
˅ näita rohkem ˅
2011-02-21 11:28
Mul ei ole siin omaette eesmärki, olla TOP-is esikohal.
Lihtsalt ma ei aksepteeri inimesi, kes nii käituvad.
Pangu see 1, jumal sellega, aga ärgu siis olgu selline
väntajalg, et välistab võimaluse ühemehel teda väärikalt
tänada.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-21 11:48
aga sa tee sõda. tee 100 kontot ja pane talle igalt kontolt igapäev ühtesid.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-21 13:20
See on ju lihtlabane reidi trikk.. Seal teevad lapsed selliseid asju.. Siin lehel nagu ei tohiks need asjad nii kriitiliseks minna et lausa hoiatusi foorumisse üles riputada.. Mida see topis olemine siin annab? saad rohkem keppi ja sulli? Ei usu hästi.. - irww.. ma olen ka korra päeva VIP olnud.. mis kasu sellest oli, sulli ei tulnud rohkem, küll aga pervertide kirju..
˅ näita rohkem ˅
2011-02-21 13:34
Sinu teemade arutamised heelia ajavad muigama, eriti kui vaadata, kui nõmedalt oled kommenteerinud, suht lapsik rate.ee möla, pubekas ju täiega. Samas püüad asjalikult teemasi arutada, kuidagi seinast, seina jutt. Sinu sugused riputavad päevas 10-30-nd pilti, vahetavad järjepanu, et nillida kümneid, teile on ju see vip staatus elu, surma küsimus. Ise imete kommionusi ligi, kes laste peale maiad.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-21 13:36
Lugesin noormehe ankeeti,häbi tunnistada,aga naerma ajas
˅ näita rohkem ˅
2011-02-21 13:49
siit tekkis mõte, et sihukesed keerajad võiksid orgunnida nö kontolaada. noh, vahetada omavahel kontode paroole, et saaksid piiderdada neid, keda pole enda kontoga veel kiusanud. oi, kus "tööpõld" laieneks.
tegelt ma muiudgi loodan, et nad ei suuda end niiviisi organiseerida
˅ näita rohkem ˅
2011-02-21 13:59
irw, kats76, hästi paned ja juhuslikult on sinu sõnavõtus ka terake tõtt sees.., millises osas, selle jätan endateada.
ja muuseas, kommionude, nagu sa neid nimetad, ligitõmbamine teatud eesmärkidel, ongi minu idee siin seega sa oled juhuslikult taibukas
˅ näita rohkem ˅
2011-02-21 14:13
faktid:
1. kasutaja strongarm profiilis olev jutt on kopeeritud ühe neiu lisainfost üks-ühele. (kasutaja nime välja ei too, ta ei puutu teemasse)
2. kats76 kasutab ise täpselt samasuguseid võtteid (ühtede panek teistele piltidele, enda pildi kümnetega haipimine).
3. kats76 ja strongarm on suured sõbrad.
Lõppkokkuvõttes siis, kats76 võttis sõna üksnes sellepärast, et minu jutt puudutas teda, ehk siis ta ise tegutsebki täpselt sedasi.
Samuti on tal seos StrongArmiga.
Muuseas, selliseid "sulle üks ja mulle kümme" on siin lademetes, ja veel 30-40ndates inimesed. (lapsed) Minul isiklikult suht suva sellest, mind see eriti ei huvita, mina olen raha peale väljas
˅ näita rohkem ˅
2011-02-21 23:51
Ärge nüüd tülli küll omavahel minge
Ma ei kavatsegi samale tasemele laskuda kuid lihtsalt tahaks noormehele üht-teist kirjutada,
kahjuks aga blokeeritud isikul puuduvad selleks võimalused.
Aga pole viga - igal oinal oma mihklipäev
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 08:19
mihlipäevani pikk aeg oodata, enne saate üksteist pikalt hinnata .
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 10:33
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 08:03
Tundub küll,et see niinimetatud mees on ratest siia kolinud hindab ühega ja kohe plokib kui juhtud siin ringi luusima,siis saa sellest aru,et oled veidike valel lehel
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 13:18
sa heelia oled ju debiilsuse tipp
tunnistan ausalt üles , kuna kirglikul komme kõigile 1-si panna ja kuna, et ise saada vastu, on tal oioi kui valus, siis ainuke kellele olen pannud siin ühe on kirglik35. laob mulle siiamaani ja pritsib tatti, a mul savi, ega ometi ei hakka hullukest blokkima rohkem pole küll kellegile pannud 1-si, 5-si ka vb kaks, aga muidu tunnen nr 10 ainult.
haipimine pigem iroonia, mul vahest kummaline huumor.
nuh grupika pärast ei pea muretsema, mehed koos, ainuke veel, et kontvõõrastega pean tutvuseni jõudma, tänks soovitamast.
damn, sina heelia räägid lastest, sul ju ajukärbumine.
mis cammi sexi reklaamid, kui sa sellega justkui ei tegelegi, jälgede segamiseks, vee? pullshit täiega, piinlikult rumal harakas.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 13:31
jah, eks see tõde tuli sulle nii valusalt et võttis lausa pisara silma. nagu ma korra juba mainisin, siis postitasid sa üksnes sellepärast, et tundsid ennast puudutatuna ja nagu näha siis ega ma mööda ei pannudki. vabandused on sul ilusad, aga minu silmis mitte midagi väärt. laod ikka oma ühtesid ja ennast upitad 10etega. irooniaks pean oopis sinu postitusi siin..
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 14:05
mine lollike tööle, logid sisse, välja, elad ju ainult siin.
ei mitte tööle, vaid hoopis kooli HOOPIS
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 16:02
jah, mulle meeldib siin elada mis siis? ja miks sa saadad mind sinna kus sa ise ilmselgelt kunagi käinud ei ole? :S
˅ näita rohkem ˅
2011-02-24 15:49
heelia on silver, mees
ihas on hull süsteem aretatud, nagu mingi geni juba
˅ näita rohkem ˅