Foorum
1
2
2010-12-29 09:57
viimasel ajal on jube palju tekkinud naistekontosid (olgem ausad, päris head pildid), kes väga avalikult eksponeerivad oma jalgevahet.Mulle tundub et nende kontode taga on üks ja sama inimene. Kuidagi kahtlased tunduvad need kontod... või suudab keegi vastupidist tõestada?
kontod nagu näiteks: MinaKerle, Areelika, Helleriin, 1musi.... neid oli veel vist aga ei viitsi otsida
˅ näita rohkem ˅
2010-12-29 10:12
Ja probleem oleks siis milles...kas jalgevahes või avalikustamises?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-29 13:16
Kasutaja Kui,paistab õige olema...ka sellistelt kontodelt olen tobedaid kirju saanud
˅ näita rohkem ˅
2010-12-29 21:08
Kasutaja Kui,teie konto on sama vana,kui need kahtlased kontod,Mõni aga on teie kõrval lausa veteran.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-29 23:05
milles probleem? kui pildid kenad ja on mida eksponeerida.
Kui- siin varemgi olnud igat liiki detektiive,kes omade arvamustega mööda pannud.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-02 03:35
kindlasti on siin mingi imelik kes teematab siin ma ei eta millega,yks on betu ja neid on veel..isiklikult arvan et tegu lihtsalt haige inimesega.mulle lihtsalt kaib pinda,ma saan aru et ilusd pildid ja nii aga olgem ausad ega me aint piltide vaatamisest rahuldust saa,ikka on hea kui tead et isik reaalne ,si on vahemalt voimalus sebida ja nii,muidu ikka tyhja on natuke jama panna,aga mul on sellejaoks vaist,ja ma saan kohe aru kui tegu on liba kontoga,aga se on kasulik siinsele saidile nii et kine tea kes seda siin yldse teematab
˅ näita rohkem ˅
2011-01-11 14:26
konto MinaKerle on täiesti reaalne inimene,sama kena näitsik,pole petis
˅ näita rohkem ˅
2011-01-15 15:21
aga mind paneb imestama ,et siin foorumis on ainult 8 inimest ,kes on koguaeg siin - pushup,nicedude,jfjm,boombastic,jan 28,utha,coya,aike-tundub,et nad on soosingus modede poolt.pläkutavad,ja huvitav ,nad vist hakkaks nutma ,kui neid kinni pekstakse...pole ime kui yks inimene ,nende naiste kontode taga on.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-15 18:25
Huvitav, mis on jalgevahepiltides kahtlast. Kas tunduvad kuidagi sarnased?
Mina näiteks inimesi rohkem nägupidi ära tunnen, aga ehk on see rohke minu omapära
˅ näita rohkem ˅
2011-01-15 18:41
Jahimees,sa vist oskad ainult kaheksani lugeda
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 10:07
Alati on keegi soosingus, kõigil oma lemmikud! Aga see tuleb millegagi ära teenida!
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 19:04
Jahimees999-l on probleeme kõigiga nagu näha. Möliseb siin ja möliseb seal ning saadab väga huvitavaid kirju , mis nagu peale sõimusõnade ja igasugu idiootsuste ei sisalda ... nu ma loodan, et selle pabulale moded õige pea viisakalt koha kätte näitavad. Tõenäoliselt on see keegi alaarenenu kellel probleeme oma vaimse poolega.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-31 11:41
areelika on varikonto, see juba ammu teada ju
˅ näita rohkem ˅
2011-02-24 05:48
mis nii väga imestada, võiks ju veel lisada neid tolvaneid siin, lisandunud maigike täna mallmall, tavalineee, anny90 ja mingi lylyly, või mis iganes ta on. pubekate kari, kes rate.ee nillisid kümneid ja nüüd ilma tulnud tegema ihasse oma müstiliste piltide lisamisega päevajooksul. elav näide, kui oma tibit lõpupoole nim. vip-iks saamisel peab upitama, imevad nad viimane sek. välja kümneid laduma , umb. nii mina sulle, sina mulle + komme neil kõigil libakaid teha, kus saaks sõimata hoolega, kes ette jäävad. millal on nad nn. mehe rollis, millal naise, nii lihtne see ongi.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-24 17:14
kats: sul pole sportlik keha, igaüks näeb seda pildilt
˅ näita rohkem ˅
2011-02-25 06:11
papi, kibestunud nagu oled elust , ikka pead mölisema. kista lapselaps paljaks ja esineda siin tema pildiga, ütleksin see kisub juba perverssuse poole.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-25 12:05
sa pole ju sportliku kehaga, mis puutun siia mina või keegi teine. milleks nõnda ankeedis valetada kui igaüks näeb (noh juhul kui sa jälle see silverike pole)
˅ näita rohkem ˅
2011-02-25 12:37
papi kas sa oma silveri paranoiaga oled arsti poole pöördund,ma usun et kui õigel ajal eale saada on se ravitav
˅ näita rohkem ˅
2011-02-25 12:43
miks see sind puudutas? ihas on tõesti väga raske kindlaks teha kes on kes kui mingid mehed esinevad naistena. kui inimene laksust tuleb foorumisse, ju siis ongi fake konto. ja tõesti ma tahan teada kas see kellega ma räägin on reaalne inimene või on jälle mingi mees naise kontoga.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-25 12:44
ja ma saan aru et teil on siin mingi suur äri püsti pandud inimestelt raha väljapetmiseks ja te olete siin omavahel suured konkurendid. kes püüab kommionusid ja mida iganes.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-26 08:51
papi... Siin saidil on tõepoolest väga palju võltskontosid aga see ongi ju virtuaalne reaalsus. Las need võltsinimesed elavad siis siin seda elu, mis reaalis puudu jääb - petavad, susserdavad, eputavad võõraste sulgedega. Ega see neid tegelikult ei päästa. Aga siin on ka palju päriselt eksisteerivaid toredaid inimesi, lõuapoolikuid ja ausaid... See sait on nagu päriselu peegelpilt. Sa ei pääse päriselus ka petistest.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-26 20:52
irww, sa papi oled selle silveri käest vist peppu saanud et sul paranoiad käivad selle nimega? räägi siis ära oma lugu südamelt, mida sa kipitad siin jahupea nagu pooletoobine, pakud kõigile seda nime.. nojah, eks need nn lihamäed üritavadki musklitega oma kuplialust tühjust kompenseerida.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-27 02:40
papi, kui see silver sulle kätte ei andnud ja nüüd meeleheitlikult iha sügavustes otsid ta jälgi, pole ju teised süüdi. kõik mehed, naised sul silveriks muutunud, ime palderjani, ehk rahustab maha, pole ilus nillida mehi, kui neil pole iha omasugulisi panna. mina su silver pole, nii, et otsi mujalt teda.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-27 20:00
pohhui see silver, eks ta kunagi peksa saab või kinni kukub, jumal temaga, aga sinu keha kats pole sportlik ja mul on karvane tunne et kogu su konto on üks feik värk.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-27 20:20
No mina olen alati olnud arvamusel,et Silver võis küll olla idee autor,aga kirjutaja on olnud mingi noor plika.Tema sõim on ikka pätipoisi jaoks liiga algeline ja sellepeale,et vanglas mõnda meest strap onega pannakse,saab tulla vaid vägaeluvõõras naisterahvas,mitte 25 aastane vanglakogemusega noormees.Kahe aastaga on ta küllaltki palju arenenud.Ma ei imestaks üldse,kui on tegemist mõne igavleva tudengineiuga
˅ näita rohkem ˅
2011-03-06 21:05
viimase paari päevaga on enamus uusi pilte petturite pildid,osad on siin nimetatud ja paar uut on ka juurde tulnud.Kas moded on puhkusele läinud või mis toimub!?Huvitaval kombel tulevad need pildid kõik üksteise järgi,tundub nagu 1 inimene on nende kontode taga.Arvatavasti pakuvad weebikat
˅ näita rohkem ˅
2011-03-07 00:34
erinevad arvamused? aeg -ajalt on teatud kahtlustused osutunud eksimusteks.?
˅ näita rohkem ˅
2011-03-07 06:00
paarile eelnimetatut "tibile"kommisin,et neiu on pildil kena,aga kas neiu ise ka teab,et ta pildid siin on,vastuseks sain,et olen pervert ja bloki stiil neil nii sarnane,palju noore tibi pilte ja rohkem mitte mingit infot.Võiks vähemalt neile panna,et kinnitage pildi autoriõigust.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-07 10:49
olen ka imestanud kuskohast need noored lahti on pääsenud. aga ihas pigem varikontod ja varastatud pildid.
mõni varikonto omanik võiks jälle viriseda mu kallal.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 17:32
stensten9 sa ise oled nii äpu et ei suuda feik piltigi siia üles panna, mis siis veel õigest pildist rääkida.
minuarust need pildita kasutajad, kes siin kritiseerivad teiste pilte on parajad pasarattad.
ehk siis mida minul ei ole see on kõik sitt ja jama.
stensten9 sa võiksid oma aega sisustada rohkem sita söömise või käsitööga, mitte toriseda siin.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 22:09
küüslauk ütles sibulale-sa haised
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 22:22
Kaisukassike-nii paraku üldjuhul on see eluke.
probleemiks on virisejatele,et inimene ei suuda elada ja nautida oma elu,õnne mis temale antud.
Kui inimene enesega oleks rohkem rahul, siis teiste vigu märgatakse ka vähem.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-29 10:25
No siin on olemas üks teatud tegelane kellel on vähemalt 3 kontot. Esindatud mitme mehena, naisena ja paarina.
Avalikult seletama ei hakka. Aga eesmärgid on kodanikul suht perverssed. Pole minu asi arutada kuidas keegi elab ja mida teeb. Vahest on lihtsalt ohvritest kahju. Ja mul on kindlamatest kindlamad faktid. Siiski ei hakka siin avalikult pasundama.
Kui mõnele adminnile see post hinge kriipima jääb siis võin suhelda privaatselt ja selgitada(tõestada).
Kodanik on mõned korrad nagu ka minule kanna peale astunud. Seepärast siia ka väikese loo kribasin.
Juhul kui mingit muutumist kellegi käitumises ei järgne võivad teatud nimed ka avalikuks tulla.
im watching you
˅ näita rohkem ˅
2011-03-29 10:47
Teemaalgataja otsib Ihast kahtlasi kontosid??? Kas siin tõesti muud teha ei ole?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-01 22:00
kasutaja nimega minarossar,sellest ei saa yldse aru.vend oleks nagu palgatud sõimuvend siin.ikka igayks saab ta käest ja ikka päris ropult.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 22:55
isegi ilma pildita on selliseid kontosi ja selle taga on üks ja sama inimene.kord teeb endale mehe konto ja siis naise oma ja kui keegi temaga kohtuda ei taha,või kui kohtub ja teda ei taheta,siis on paraku terve maailm süüdi
˅ näita rohkem ˅
2011-10-21 08:08
Peab ikka tõeliselt pime/rumal olema et mitte āra jagada kes fake v6i mitte.nende käekiri ju väga sarnane.Samas ega kedagi keelata saa..siin esinemast,kasvõi 10ne kontoga..
˅ näita rohkem ˅
2011-10-21 10:38
kasutaja betu on reaalselt olemas.Siinsetel kasutajatel tõenäosus temaga kunagi kohtuda on O%.
Ta lihtsalt irvitab teie üle,naudib meeskasutajate lollust(suvaline idu kujutab end ette temaga seksides),teeb pulli.Meelelahutuse liik.
Ülejäänute kohta info puudub.Pigem siiski tegemist vanglas istuvate tüüpidega,kes mingi nipiga saanud enda valdusse kaunite neidude pildid.Meeskasutajad on ise süüdi,kui ei oska olukorda reaalselt hinnata.Enne kommimist ja kirjutamist mõelge....kas selline naine pööraks teile tänaval mingit tähelepanu-vastus on ei.Miks ta teeks seda virtuaalselt?Ta ei teegi ja kui teeb,siis ainult lollitamiseks.Ajaviide-meelelahutus.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-22 16:53
Aamen.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-22 17:02
betul on ainult see pliidiga pilt sheff, ülejäänud on täiesti mõttetud kleidiproovid. pildiga võiks ju midagi enamat öelda kui end kallutada kord paremale ja siis vasemale
˅ näita rohkem ˅
2011-10-22 18:49
caribian-olgu see betu reaalselt või ulmes.keda see kotib
internett teeb imet kõigiga ja kõikjal.meelelahutus ja ajaviide.
reaalses elus vaevalt keegi sellist jura tõsiselt võtma hakkab mida siit foorumist tuleb päevast päeva.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-23 20:13
Risto,muide paljud suhtuvad meelelahutusse ka tõsiselt ja nalja mõistetakse ka erinevalt.Pealegi on inimesi,kes naljadest üldse aru ei saa
˅ näita rohkem ˅
2011-10-23 22:33
See ei ole veel maailma lõpp kui betu käest keppi ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-04 18:57
miina223 ,aru ma ei saa mis konks selle tasuta sõiduga on . preili nõuab tasuta vedamist siia - sinna ,tasuta sõitude jaoks oli ka mingi hääletajate portaal . kas on ikka turvaline niimoodi siit transporti küsida ,kahtlen.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-04 19:03
No mõningad arvavad ju, et see leht siin on niisama tasuta mingi delfi osake. Vinguvad isegi genitalide piltide peale.
Varsti on siin igasugu kaltsu kaupehi müümas-ostmas.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-04 19:40
parma, kas sul oma elu polegi või, et sa kõikides teemades siin oma "tarka" sõna pead võtma ? vahepeal olid foorumi esilehel 5-s foorumi teemas oma "targa" jutuga!
˅ näita rohkem ˅
2012-04-04 20:00
Parma ongi, lollidele üle mõistuse.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-04 20:03
parma, ela elu ja ära upita oma ego, reaalis oled tühine...
˅ näita rohkem ˅
2012-04-04 20:04
Sa ei tea mind reaalis. Mina ka pole sinust reaalis kuulnud.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-04 20:21
Tean et oled rott!
˅ näita rohkem ˅
1
2