Foorum
2010-11-29 22:59
Kas oleks võimalik seda asja kuidagi nii säädida et kõik kuulutused või postitused võikuidasiganesneidnimetada,mis sisaldavad raha eest teenuse pakkumist või siis kerjamist või nõudmist,saaksid kustutatud tutvusrubriikidest??Ja äkki saaks hoopiski nii teha et selliseid kuulutusi ei saakski üldse mujale riputada kui ainult teenuste rubriiki??? Jumala närvi ajab see kerjamine ja raha eest kepi pakkumine ja nõudmine,võta mis koht tahes lahti,igal pool ainult pakun ja teen seda ja teist sellise ja teise summa eest,täielik litsivabariik!!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 11:39
Ja nendele meestele, kes rubriigis mees meest tahapanemise ja suhuvõtmise eest raha küsivad!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 12:44
Apelsin a miks sa "mees-meest" rubriiki üldse loed?

Jah seda teemat on arutatud mitmes kohas ja seda on ka mitmeid kordi mainitud.
Paraku aga ilmselt ei ole neile teenusepakkujatele veel ettekirjutusi ega hoiatusi tehtud. Olen täheldanud et kuulutuste all raha käivad kõsimas enamasti ühed ja samad kasutajad ning usun et 30-50 kasutajale teha copy-paste hoiatus ei oleks raske. Arvan, et hoiatuse eiramisele aga peaks järgnema juba karistus, kas siis ajutise või alalise konto blokeerimise näol.
Usun sinisilmselt, et inimestele üks kord ikka jõuaks kohale, et teenuse otsimise / pakkumise kuulutused peaksid käima teenuste rubriigi all.
Samas tegelikult kasutajatingimustes puudub üldse igasugune info kuulutuste kasutamise kohta. Seega kui nii võtta ega siis kui pole reegleid siis ei saa ka nõuda.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 12:52
Need teenusepakkumise kuulutused peaksid üldse tasustatavad olema - nemad teenivad iha.ee kaudu. Inimesed kes kuulutavad muu tutvumise eesmärgil jne, võiksid seda ka edaspidi tasuta teha saada.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 12:56
Kui nii võtta BarbWire siis on ka sõprussuhte otsimine mingil moel kasusaamine. Uus tuttav äkki oskab midagi mille tasuta ära teeb ning see kes selle tuttava omale sõpruskonda sai on ju siis kasumis kuna ei pidanud maksma
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 13:05
nicedude, sa siis pooldad kõikide kuulutuste maksustamist?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 13:07
nicedude, minuarust on see kuulutuste rubriik üks väga huvitav lugemisvara! Ja mees meest huvitab mind eriti, sest ma ei ole siiamaani aru saanud, miks mehed ei taha naisi vaid teise mehe riista?????
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 13:15
apelsin - vastus on väga lihtne ... tänapäeva mugavas maailmas mehed tahaks olla sama mugavad kui naised ning võtta seda mis on kättesaadav. Naised on piprad, kuid mehed annavad palju kergemini kätte ning meestega on tutvumise tekst kah tükk maad kergem - "Sina tahad .. mina tahan .. teeme!!! "
See on siis selgitus mida olen kuulnud mitmelt oma bi- / gay-tuttavalt.
Ja kui aus olla eks seal ole oma loogika kah olemas. Aga päris tõe väljaselgitamiseks peab ilmselt sukelduma bi- / homoseksuaalsuse psühholoogiasse.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 13:25
WebikatPaari: Kuulutuste lugemine ei ole kohustuslik. Närvi minna kellegi subjektiivsuse peale ei ole mõtekas. Tema tegemine ja tema olemine. Sinult ta seda raha ju ei küsi? Ise asi kui ta sulle postkasti oma kuulutuse sokutaks kuid ka siis on võimalik eirata teemat.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 13:31
Homod homodeks, aga vahel neid kuulutusi lugedes on mul küll tunne, et pigem on mehel lihtsam oma riista imeda lasta raha eest kui siis tööle minna! Et armastusega, või siis sümpaatiaga pole siin üldse mingit tegemist!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 13:40
apelsin- on ikka küll tegemist sümpaatiaga.Ei võta enamus mehi ette mehi ilma vastastikuse meeldivuseta. Sa ei taha ka igat ettejuhtuvat meest.Muidugi mis on sinu elukogenud naise arvamus jäägu sinuga?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 16:02
No tegelikult peaks nad korrektselt olema tõesti lahterdatud. Milleks siis see teenuste ja muude selliste asjade rubriik üldse loodud on? Kehtima peaks see nii naiste, kui meeste poolt vaadatuna. Pakkugu oma teenust aga tehku seda korrektselt. Näotu on lugeda tutvumiskuulutusi, kui 10 tükki järjest on mingid weebika värk või siis raha nuiamine.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 16:09
Kusjuures kui ma õigesti mäletan siis enamus kunagiseid seks-tutvuse kuulutuste lehti on just nende teenusepakkujate tõttu välja surnud. Need rubriigig kus vähegi naine osaleja olla võis ujutasid kähku üle neist teenusepakkujatest. Ning kuna neil lehtedel ei olnud samuti kuulutuste osa kasutamisjuhendeid / reegleid siis varsti jõudis kätte ka hetk mil tavatutvust otsiv rahvas neid lehti enam ei külastanudki.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 16:32
Kui midagi ära keelatakse siis minnakse kusagile mujale kuulutust panema?
Miks need kuulutused peaksid üldse kedagi häirima?Seal saab vähemalt mingi ülevaate,kes mida ja kui palju tahab
Muidu oleks see iha üsna igavavõitu
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 16:49
Aga ma panen enda suguks naine ja hakkan oma riista pilte selle all eksponeerima, iga päev sadu teemasid foorumis tegema, oma kombaini tutvuste all müüma jne jne. Kord peab olema, vähemalt elementaarnegi!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 17:21
Aksala poiss...elementaarne kord ongi ju...kasvõi tolmukord
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 21:10
Võiks olla midagi konkreetsemat nagu vanasti Saksa sõjaväes vms.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-01 18:33
Kord saksa sõjaväes, see oleks midagi väga karmi
˅ näita rohkem ˅