Foorum
2009-08-29 17:32
Ausalt käib siin närvidele selline asi kui inimestel on mitu kontot!!!!See siin peaks olema seksikate inimeste kohtumispaik või kuidas??Mis kuradi seksikusest me siin räägime kui inimesel on mitu pildita kontot??Kas tõesti pole sellist asja võimalik kontrolliall hoida?
˅ näita rohkem ˅
2009-08-31 14:17
Krt. kus nüüd alles tuli!


Loomulikult ei ole võimalik! Kas te pole siin juba aru saanud, et see jutt mis siin on ei huvita mitte kedagi(admin, mode). Kas keegi rikub reeglid või mitte, nad vb loevad......ei mis...kindlasti loevad, sest on ju nii varmad kohe teemat kustutama, kui see nende endi pihta käib, aga kui piisavalt kena keha või ilus näolapp, siis las rikub ja teeb ja oh jumal teeme tast veel mode ka, et teistele eeskujuks olla. Ei ma ei ole kade ja ma ei taha ise mode olla, seda pole mõtet arvatagi ja seda nina allt hõõruma tulla!!!!!!!!!!! Krt, milleks on üldse reeglid, kui neid rikuvad need kes neid loovad ja siis tahavad veel, et kõik neid ilusti täidaks ja siis jääb õigust ülegi veel sõimamiseks, tema on pervo, haige ja getlife.com ja mis kõik veel ja tema pani mulle ühe ä ä ä ä jne, keda huvitab!!! See ei õigusta veel seda, et võib mitu kontot olla. Asi polegi mitmes kontos, asi on selles, et ei võeta ju midagi ette, annad sa teada või mitte, kui keegi midagi rikub või reeglite vastaselt käitub vms. See jutt ei käi kõigi(pigem ühe) mode/de kohta muidugi, osad väga toredad Ja mis moodi neid pilte veel üles lastakse, pildi mõõt on 2 cm x 2 cm ja selline pilt lastakse üles... alles hiljuti oli, midagi peab ju viga olema kellelgi??? Päris pime vist ikka pilte vaadata ei saa ja neid aksepteerida ei ei saab ikka, aga tulemus on ju näha!!! Tavalisi kasutaijaid on ka palju kellel on mitu kontot, neid on väga palju ja veel kes kasutavaid neid vahldumisi, kord kirjutavad ühelt, kord teiselt, aga on ka neid kellel on lihtsalt jäänud vana konto ja ei kasuta seda no ikka juhtub natuke paha, aga mis teha, aga kui on ikka tead kindlalt sellel ja selle jne on ja kui teada annad, siis peaks ju midagi ette võtma, mitte kohe, aga ükskord ikka, kui aega on, siin vinguvad kõik ja kõike ei jõuagi korraga teha, aga lõpuks võiks ju ikka selleni jõuda!!! Pikk jutt sitt jutt ja varsti nagunii on see postitus siit adminni vmi üleloomuliku jõu poolt lännu!!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-08-31 14:23
Üks onupojapoliitika käib siin ma ütlen
˅ näita rohkem ˅
2009-08-31 20:43
Aamen
˅ näita rohkem ˅
2009-09-01 10:44
Kallis dmb. Sõbralik soovitus sulle, kuluta oma energiat parem kuskil mujal. Ei poolda ka seda, et mõnele reeglid ei kehti aga kahjuks või õnneks ongi reeglid ju selleks, et neid rikkuda.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-01 11:28
See topelt identiteet häirib kõigerohkem just kahekeelseid inimesi.On oht et moosib sama inimest risti vastupidise jutuga.Selle vastu aitab ainult ausaks jäämine,sest võid ju sattuda ka lihtsalt sõprade(sõbrannade) peale,kes omavahel infi vahetavad.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-01 11:30
Ma tean jh, et reeglid on selleks, aga see ajas närvi et üks tont kirjutab mulle kahe erineva konto pealt, ja siis kui ütled, see on üks ja sama isik, keegi ei tee väljagi, kõigil pohh las olla ja siis jne jne No ja siis üks kurtis siin, et miks võib model mitu kontot olla, sellele küsimusele ei vastatudki, vähemalt mitte siia, vaid kustutatakse hoopis teema ära ja ähvartati ka veel, et pannakse konto kinni! Mis mõttega on siis ültse selline võimalus siia tekitatu, et saab postitada jne, kui vastust nagunii ei saa!
Ma lihtsalt ei saa aru?? Ja kus on must leib!!!!!!???
˅ näita rohkem ˅
2009-09-01 11:52
Sa ei saagi aru
Ole lihtsalt natuke tolerantsem, on endal ka lihtsam olla
Ja leiba saab poest muidu
˅ näita rohkem ˅
2009-09-01 12:13
Ajab lihtsalt naerma,kui tõsiselt mõned üritavad seda anonüümset keskkonda võtta.Pole ju vahet,kas saad petta ühe või mitme konto pealt.Sellist reeglit ju kirjas pole et tohib ainult tõtt rääkida
˅ näita rohkem ˅
2009-09-01 12:20
Siniar! Kas seksiskus väljendub tõesti ainult pildiga kontos? Ja äkki peaks üldse tegema siis eraldi kontod: rippuv riist, poolkõva riist, seisev riist, erinevad ......augud jne? Igaüks eksponeerib ju siin omaarust paremat osa endast! Ja kõigil pole see ju ilus keha! Mõnel hoopis hea huumorimeel
˅ näita rohkem ˅
2009-09-01 13:03
Üht huvitab,kuidas keha väljanäeb,teist mida sellega teha annab
˅ näita rohkem ˅
2009-09-02 00:04
Asi pole pildis Asi on mitmes kontos.Ja asi pole ka selles kui palju ma kedagi moosin vaid asi on TURVALISUSES!!Siin on palju ju inimesi kes petavad korduvalt inimesi .
Ah ,et reeglid on rikkumiseks?Hm.Seksikate inimeste kohtumispaik??Väga seksikas on lugeda tühja ankeeti
Tekib küsimus?Kas see on tutvumisportaal või tõesti mõningate tühikargajate liivakast mida ei suudeta ohjas hoida?
Mulle isiklikult on ikka päris räigeid kirju tulnud sellistelt kontodelt.
Kas me peame seda taluma?
Muidugi on vastus ju olemas
SA EI PEA SIIN SAIDIL OLEMA KUI EI MEELDI
Kas see on lahendus?Lihtsalt otsida uus koht?
˅ näita rohkem ˅
2009-09-02 01:30
Muidugi oleks tore ,kui saaks kõik need petised ja sõimajad siit ära ajada,aga nad tulevad uue kontoga tagasi.Et neid takistada tuleks anonüümsust vähendada.Siis aga ei tunneks kasutajad ennast enam nii turvaliselt.Lehe omapära kaoks ja see muutuks tavaliseks ratelaadseks tutvumisportaaliks.Kui tahad vabameelset portaali,pead leppima ka sellega kaasnevate ebameeldivustega.
Mis kasu on täidetud ankeedist,kui see sisaldab valeandmeid?Ka pildid võivad olla laenatud.Kes suudaks kõiki kontrollida?
˅ näita rohkem ˅
2009-09-02 08:28
Meil ju on siin foorumis koht, kuhu saab üles panna saabunud sõimukirjad ja muud rõvedused! Kasutame siis seda!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 09:08
Siis tuleks saidi omanikul teda selline rubriik kuhu saab ülesse panna petised.
Ma arvan,et see ei tohiks kuigi raske olla?
Inimesed võiksid omavahel siin sellist inffi jagada.
Avalikult, sest sellised inimesed ei vaja ananüümsust kellel mitu kontot,need inimesed tegelikult ju ei austa reegleid ega ka teisi inimesi kes siin on.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 10:57
Paar rida allpool on ka teema "hoiatused". Paraku on aga nii, et kui mõni kasutaja tundub ühe jaoks petis ja kahtlane element, on ka piisavalt neid, kes samast kasutajast risti vastupidist arvavad...
Pealegi sisniar, kas sina saad käe südamele panna, ja öelda, et sul on ainult üks konto?
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 20:20
See on ikka seksiportaal! Kus inimesed otsivad seksi vahendeid valimata! Saidi omanik pole lapsehoidja ega kombluspolitsei! Kui sa ennas ikka siia pakkumiseks välja oled riputanud, siis ripu või seisa! Ja pole mõtet süüdistada!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 21:29
Siniar olen Jah ja lausa võin 2 kätt panna!!!!Ja vaata isegi OMA pilt on üleval
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 21:46
...eee...mismoodi see mitu kontot halb on st mispoolest see närvidele käib? tahaks teada lihtsalt ...ja mis kasu mitmest kontost on?
mul on üks ja olma pildita ja sedagi on liiga palju tundub
seletage please
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 22:02
Siin küll juhtunud et mees jääb vahele,kui räägib igaühele eri juttu.Ja selleks polegi varikontot vaja,siin küllalt neid kes omavahel sõbrannad
˅ näita rohkem ˅
2009-09-06 00:05
Vaat asi ongi selles,et iga mees vastutagu oma sõnade eest mitte et kohe uut kontot tegema
˅ näita rohkem ˅
2009-09-06 01:23
On sul siis midagi selle vastu,kui inimene tahab ennast parandada
˅ näita rohkem ˅
2009-09-06 01:31
No kui sa tahad ennast parandada siis miks sa seda oma nime alt ei tee?Kui reaalses elus mulka maha paned kas sa siis muudad oma nime?
˅ näita rohkem ˅
2009-09-06 01:46
Kui see nii lihtne oleks,küllap siis nii mõnigi teeks seda.Minul õnneks pole nagu vajadust olnud
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 12:52
aga kui paneks selle teema lukku... see nii mõtetu teema.
Igal pool võimalik teha ju mitu kasutajat... mitu aadressi... milleks sellest kisa tõsta... kui ei meeldi keegi.. ära suhtle siis temaga... pane blokk ja asi tahe...
seda siin nüüd nämmutada sedasi.... hähh
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 13:08
See on tõesti mõttetu teema.IP aadressi järgi saab küll näha,kui ühest arvutist on tehtud mitu kontot,aga püüa sa tõestada,et seda arvutit ei kasuta mitu inimest
˅ näita rohkem ˅
2009-09-10 11:23
(vahemärkus) seda IP teemat ei saa arvestada. Juhul kui on näiteks "majanett" siis terve trepikoda käib ühe IP aadressiga ringi. Ja kui on ettevõtte/firma internaat siis on ka üks nr kogu firma peale.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-01 18:38
Ah et lahti saada säänsetest ja määnsetest.
Milles problee?? Konto loomine tasuliselks. Näiteks 100,-
Palju ta neid kontosid ikka siia teeb kolmeka teeb siis asi aamen.
Ega inimene enne mõtlema hakka kui oma rahakotist raha kaob.
Sellega kaasneb muidugi veel üks hea asi aga selle jätan veel enda teada.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-02 16:42
anonüümne ja virtuaalne mängupaik ei peaks nõudma isikukoodi vastasel juhul kaoks ju mängu ilu. Mina seda küll mingi ametlik-asjaliku kosjakontorina ei võtaks vaid pigem paik liputamiseks oma seksuaalsusega mängimiseks. Mõni arvab ka kunsti tegevat, ok. Mängida mitut inimest, miks ka mitte. Mõni poiss kannab salaja rinnahoidjat, mõni tüdruk teeb poisinimelise konto ja võrgutab teisi. Arvan, et see ongi koht kus mängida
˅ näita rohkem ˅