Foorum
2021-03-22 09:46
Kasutajate best1112, nick01 ja meh110 taga sama inimene. Ilmselt antud tegelasel veel mitmeid kontosid siia tehtud, ta vastikult pealetükkiv, valetav (lepib aja kokku, kaob ära jne, ajab sitta). Ühesõnaga ei soovita antud tegelinskiga tegemist teha, täiesti mõttetu üritus. Kui blokin ära siis võtab uue kontoga ühendust ka, aru ma ei saa kuidas tast enam lahti saada.
˅ näita rohkem ˅
2021-03-23 15:18
Sina võtsid minuga ühendust. Olid solvunud, et ei vastanud aga ma olin tööl ja töö ajast ma siia ei logi. Kui plokid inimese siis ta ei saa ju selgitada. Tundub, et inimesed siin põhjusega anonüümsed. Peast katki vms. Ohutum Tinder, vähem janti ja süüdistusi avalikus fooumis mitte millegi eest. Kena kevadet, olgem terved
˅ näita rohkem ˅
2021-03-23 18:15
Kui ühendust algselt võtsin mina, siis ikkagist suhtlesid sina ja võtsid mitu korda ka siis ühendust kui blokkisin, sest sa ei saanud aru, et su käitumine pole norm. Minuga võttis ühendust veel KAKS inimest kes rääkis sinuga mingist olukorrast, üks naine oli samal päeval kui pidin ka sinuga nägema, niiet ära aja mingit paska eksole! Mine kasva normaalseks.
˅ näita rohkem ˅
2021-03-23 18:16
olen ka kokku puutunud! hoiatan!
˅ näita rohkem ˅
2021-03-23 18:36
sinu777. Olen suht kindel, et su profiili taga on oss. Pole sind kordagi näinud ja sina andsid mulle märku. Veidrad anonüümsed rünnakud.
Kujutan ette mis inimesed profiilide taga. Olen siin väga vähestega üldse puutunud reaalis kokku..
˅ näita rohkem ˅
2021-03-23 18:38
Üldiselt haritud inimene ei jookse ropendama ja mustama.
Minu poolt kõik sellega. Olgem viisakad ja positiivsed.
˅ näita rohkem ˅
2021-03-23 21:29
näha kah et kustutasid oma salajased kontod ära, ilmselt nüüd tegid uued ka, kuna inimesed said su saladustele ja jamadele jälile
˅ näita rohkem ˅
2021-03-23 22:24
Nagu millele? Eesmärk sellel saidil ju ikkagi kellegiga tutvuda ja reaalis kohtuda. See virtuaalne jura nagu ei anna midagi. Kontod olid vaid selleks, et plokituna vastata ja inimesed, kellele kirjutasin ka seda mainisin
Antud kontekstis võib siin igal ühel neid tosin olla.. Vaadates kuulutuste rubriigis sarnast käekirja jne..
Naljakas, et rääkisime vaid korra ja kordagi kohtunud pole aga koguaeg su profiil tuleb esile?
˅ näita rohkem ˅
2021-03-24 10:22
Kõva niku - ja naljamees , teeb vanameestele joogid välja best be best
˅ näita rohkem ˅
2021-03-24 11:31
Best - sul olid mõned kontod pikka aega tagasi juba tehtud niiet su plokitud möga on üks nonsenss.
˅ näita rohkem ˅
2021-03-24 13:25
Sest võibolla on ka varem sellist asja ette tulnud
Minu poolt on lõppenud ja jäin ka viisakaks. Ma ausalt ei mõista, mis su eesmärk on? Ma ju kirjutasin sulle hiljem, et vabandada ja ise asusid sõimama. Oleme anonüümsed ja pole kordagi kohtunud - äkki liiguksid edasi
Viisakas oleks üldse teema ära kustutada, nüüd kui vestlus ammendunud. Oleksid saanud privaatselt vesteldes selle ka selgeks rääkida.
Siin iga anonüümne võib ükskõik mida ajada ja keegi ei tea mis tõde ja mis vale.
˅ näita rohkem ˅
2021-03-24 13:45
Eesmärk ongi teisi Su eest hoiatada, et mitte nn petta saada, kuna minuga muudki inimesed kontakteerunud just sel teemal Sinuga seoses.
˅ näita rohkem ˅
2021-03-24 14:00
Nagu mainisin, pole siit väga kohtunud. Ei hakka profiile loetlema aga mul päris hea ettekujutus, kes sulle kirjutas. See inimene jättis mind korduvalt passima mitmes kohas, kuigi eesmärk oli vaid näost näkku kohtuda ja rohkem inimesi polegi. Tõsiselt, mingi pettust pole ju olnudki. Ei saanud kella pealt tulla ja peale seda oled mind laimanud ja süüdistanud. Inimene, leia parem hobi endale. Väljas päike, mine jaluta. Nagu ütlesin - oleme kõik anonüümsed. Igaüks võib ükskõik mida pritsida.
˅ näita rohkem ˅