Foorum
2020-02-26 17:06
Nope profiililt

/Esimese 24h tuli ca. 60-70 sajaeurost pakkumist. Enda ja pakkujate närvide säästmiseks ütlen ette, et järgmised samasugused pakkumised toovad bloki automaatselt.
Lugupidamisega. /

Amatöörlitsi unenägu? Miks iga tagumikupildiga laiskvorst arvab, et seks temaga on väärt sadu eurosid...?
˅ näita rohkem ˅
2020-02-26 18:28
eject, kui sa sedasi enda eelarvamustest lähtuvalt teisi avalikult kastidesse paigutad, siis ära imesta, kui leiad ennast ka mõttetute jobude laekast.
Selline postitus on iseloomulik elus pettunud hädavaresele, mitte küpsele mehele.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-27 09:20
Ma lihtsalt ei mõista (vist elus kibestunud jobusid), kes peavad seksi eest maksma.
Liialtigi ühekordse seks pole väärt sadu eurosid.
Vot sedasi.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-27 10:25
No Blanca karvane selg on ikka rohkem kui 100 eurikut väärt.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-27 10:47
eject, need jobud, kes maksavad, on piisavalt targad mõistmaks, et seks nendega pole enamat väärt, kui selle eest makstud raha. Nad on palju targemad ja vähem kibestunud, kui need, kes nutavad et ilma rahata ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-28 11:05
jott mis sinu vigastus on?ei seisa?paras sulle,kui sperma pähe lööb ja lahti ei saa siis sa ei pea seda ju igas teemas haukuma.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-28 13:08
Minu vigastus on see, et mulle ei meeldi nutvad mehed.
Kui muidu ei saa, siis lörista enda pettumuspisarad kuskil vaikselt omaette ära, aga ära tule avalikult töinama!
˅ näita rohkem ˅
2020-02-29 05:28
Mis sa tont virised igas teemas pidevalt?Sa päss oled kõva arvustama teisi,vaata ennast torbik.Midagi teha pole siis nooli oma kotte edasi ja ole vait.
Otsi omale normaalne mehele sobilik töö aga mitte ära mängi prostituuti siin.
˅ näita rohkem ˅