Foorum
2019-12-23 13:03
huvitav! lisasin 2uut pilti 3päeva tagasi, kas pean ootama nagu mõni siin 2nädalat?
˅ näita rohkem ˅
2019-12-23 13:27
Tundub, et praegu on lihtsalt pildiuputus. Kolme päevaga on üles lastud 200 pilti. Tavaliselt on siin juba 20 pilti päevas korralik saavutus.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-23 13:44
mul pole tavaliselt nii kaua läinud aeg on piirdunud max 12h
˅ näita rohkem ˅
2019-12-23 23:31
jott, lugesid üle selle pildi hunniku, et kindlalt väidad 200?
˅ näita rohkem ˅
2019-12-24 00:20
Piltidel ju järjekorra numbrid peal. kui sa juhtumisi pole märganud
˅ näita rohkem ˅
2019-12-24 00:36
Ei maksa unustada, et eelisjärjekorras lähevad üles stamp-pildid, mida "staarkasutajad" korduvalt lisavad. Ehk siis sama pilt kustutatakste peale keskmise hinde langemist ja siis laetakse taas üles. Vahepeal muidugi blokeeritakse need, kes eelnevalt madalamalt kui 10 hinnanud on.
Ja kui juhtumisi aega jääb, saavad ka muud pildid modereeritud. See on ihas aastatega kujunenud standard. Seega külma närvi ja kannatust!
˅ näita rohkem ˅
2019-12-25 04:13
alla kuu vanune konto teab lis aastatega siin toimunud
˅ näita rohkem ˅
2019-12-25 05:07
aeg-ajalt teevad moded midagi kasulikku: tõrjuvad kombitsaid, puravikke, mustlast. suurema osa ajast teevad nad siiski töllakusi: bännivad kaasmodesid või endast arukamaid, nagu Dragunov.

sama "liiga arukas/läbinägelik/otsekohene" alla on regulaarselt käinud nüüdne eglekaz. teisisõnu: üha uus konto on mode töllakuse tagajärg.
ehkki, mis seal salata, egleka mõistusemüügi-kontosid on bännitud ka õnnetute mõhkude-tölpade kaitseala huvides
˅ näita rohkem ˅
2019-12-25 11:04
Tuleb siinkohal muidugi nõustuda enda teise kontoga
Kiidan veel juurde, et iga inimese eriliseks arukusenäitajaks on endale vastassoo konto tegemine ja siis korduvalt varastatud piltide lisamine sinna(mõistmata, et need on ju kellegi teise omad) Näidake mulle meest, kes ei soovi lugeda teiste ilaste ettepanekuid, mis seepeale postkasti tulema hakkavad Paraku polnud need pildid sugugi minu maitsele ja seepärast kuidagi üldse ei kütnud kohe
˅ näita rohkem ˅