Foorum
1
2
2019-11-30 02:15
Kordamine on tarkuse ema Puhas kuld on vanade, juba kulunud, kordi ja kordi avaldatud piltide uuesti üles ketramine. Vaid aastakese ringi vaadanuna jäävad silma ühed ja samad vanad reprod. Käiatakse vanu nähtud pilte ja leelotatakse samu vanu legende nende alla, või üllitatakse uduseid pakse trussikutes perseid USA 120V pistikute taustal Tallinna, Keila ja Tartu tibidena Päris lahe kuidas raiutakse hunnnikutes kümneid nende alla Endal on ports kümneid riiulis, kas iha.ee ei tahaks avada jõulutunnelit, vaprusekasti või muud "aita lapsel hingata" kanalit kuhu need kümned kasulikumalt ära sokutada?
˅ näita rohkem ˅
2019-12-07 20:30
Kasutajanimi on asjakohane , big old fat ass
˅ näita rohkem ˅
2019-12-07 22:43
Nii kahjuks on jah, aga kui nö turgu on siis miks mitte...onju😁.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-08 08:35
Nii on ja nii jääb
˅ näita rohkem ˅
2019-12-08 13:54
Ega see naiste top 10 polegi usaldusväärne. Sealsed reeglina blokeerivad enamik ära, kes kümmet ei pane. Siis panevad taas vanu pilte üles, et olla edetabeli tipus ning seejuures käivad 1-ga hindamas teiste väärt pilte. Seepärast TOP 10-st hoian küll eemale. See on täiesti korrumpeerunud ja ära devalveeritud, et esilehel on tõenäoliselt 1 normaalne, kes juhuslikult sinna sattunud, aga üldiselt hoitakse ilusad pildid ebaausa konkurentsi tulemusel eemale.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-09 11:20
Hea nali😁. Ma üldse ei saa aru, mis teema sul/teil tussujanoku minuga on. Äkki mul ongi selline tussu, vastupidiselt teile, mis kiuste topis püsib🤣. Aga muidu ise blokkisite minu lampi ära ja mingi kiuri jutt käib🤔. Liivakastis vist peabki liivakasti reeglitega mängima😉.
LOVE YOU HATERS😘😘😘
˅ näita rohkem ˅
2019-12-09 11:35
Ja teil on nii suva minust, et blokite ja iga minu teema all räägite muudkui, isegi siin vaja mainida meid...muidugi, muidugi- täiesti suva, mis meelel, see keelel💋💋💋. Ciao musirullid!
˅ näita rohkem ˅
2019-12-09 12:09
Mis teema? Segast peksate või? Ärge kujutage ette.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-09 17:42
No kui enamikule kasutajatest on iseloomulik lühiajaline mälu ja visuaalse pildi sekunditeks salvestamine siis pole imestada pildis pürgijate tuima järjekindlust viimane ilus näide
kus kaks aastat tippu pürgiv moosisaiake muutis vaid silti purgil ja moosihuvilisi on murdu🙂...ja mõlemad kontod samade piltidega toimivad üheaegselt ja selliseid näiteid on murdu🙂...seega kallid mehed ärge vinguge vaid enne mõelge kui miskit põske topite siin akvaariumis
˅ näita rohkem ˅
2019-12-09 17:58
Kas see on siis kasutaja Maiasoliaias. Vähemalt ihale on see kasulik. Ilased kiimakotid kulutavad kümneid.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-10 12:16
Ega siin pole mõtet kümnega hinnatagi, kui pilt mingi aja pärast maha võetud on. See on ju maha visatud raha.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-10 18:45
No ja kui pilt kauemaks üles jääb, kas siis on tegemist pikaajalise investeeringuga??
˅ näita rohkem ˅
2019-12-10 19:30
Touch1, .
Igav jah see naiste galerii, on ikka saamatud ja igavad.
Ma imetlen meeste pilte, oi milliseid pärleid seal laaditakse ja lisatakse... terve galerii ühest suunast ja teisest suunast, endi kõigeparemast osast ja kui arvavad, et piisavalt pole näinud veel, siis saadavad sulle lingina lisaks veel
Ma saan teemaalgataja mõttest väga hästi aru, aga kes viitsib siin pildistamisele aega ja muud resurssi kulutada, kui vanad pildid toimivad.
Kui Iha teenib kümnete pealt, see ei tähenda, et naised siin nende piltide tegemise ja ülespanemise eest teenivad. Kõigil oma lõbu siin. Mehi on kordades rohkem, minu arust vaatamisväärseid pilte siiski väga palju vähem.
Ja mina ütleks, et tuleb naistelgi uusi ja huvitavaid pilte peale.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-10 19:43
Violiina, aga mis parata, kui mehel on kuldsed käed. Neid ja nende osavust peab ju kuidagi näitama
˅ näita rohkem ˅
2019-12-10 20:02
Kuldne m...
˅ näita rohkem ˅
2019-12-10 21:26
Luukera🙂....pole ju ka poisike enam🙂... Moos on moos ..
Investeering? .... maitseasi 🙂.....
˅ näita rohkem ˅
2019-12-10 22:01
No eelnev postitaja esimesel lehel arvas, et kui pildid vaid korraks üles pannakse, on nende hindamine maha visatud raha.
........siit ka minu loogiline küsimus järgnes. Kas pikalt ülal olev pilt on kuidagi parem investeering raha paigutuseks??
˅ näita rohkem ˅
2019-12-10 22:02
Aga moosisaiake pole enda kontodel kordagi pilte mahavõtnud, ega uuesti lisanud. Uue konto tegi, sest rohkem pilte teistele ei saanud panna
˅ näita rohkem ˅
2019-12-10 22:35
KASUTAJA võib omada ainult ühte kontot. Rikub kasutajatingimusi.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-10 22:42
Loomaaias on ju ka piletiraha normaalne. Teinekord ei tule see loom sulle poseerima.
Ärge suhtuge Iha.ee'sse ega naistesse siin, kui tasuta meelelahutusse, ega vinguge, et on igav. Tehke ots lahti ja hakake panema siia uusi pilte.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-11 00:51
Lahe lugu, nii harva kui ma siin sõna võtan... Päris kiirelt läks lõbusaks, riburada pidi, tulid vintage piltide sariüllitajatelt blokid peale.

Tänan südamest mõlemat võistkonda - nii munadega memmesid kui nibudega taatisid

P.S.eripreemia läheb jagamisele kirjaoskamatute pederastide vahel. Kui saaks kümned annetada emakeele õppeks, laseks rivitult ka pilditutele
˅ näita rohkem ˅
2019-12-11 03:07
No ära sa ütle 🤗...leidub ikka veel selliseid toredaid minaolenseekõigeilusamjatargempoiss...ema ütles🙂
.. Teeb ju hingele suisa pai, kui 39aastane poisike
vanureid eraldi tunnustab 🙂... preemiaraha eest aga osta prillid 🧐, et ikka neid nn.vanureid siin mummudes parem vaadata oleks ja ülejäänud raha eest natuke 🍬 ka...
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 02:49
Touchi nimeline on vist end kas kivisse tõmmanud, täis joonud või täis lasknud
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 03:15
Marcus80, tabasid ilmselt kõigi kolme valikuvariandiga kümnesse, seekord
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 03:26
kass sama arvas ammu juba
tissitädi kiljus kass loll
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 05:53
Meie Reprode kullaketraja sobib nagu valatult antud teemasse🙂... Tabav näide kõigi valikuvariantidega .
.seekord
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 07:38
Teemaalgataja oleks nagu selgesse allikavette vaadanud sind Capri kirjeldades
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 08:02
Milleks üldse pilte hinnata? Mõni elab ikka veel Rate.ee ajastus
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 09:15
Suht mõttetu jah.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 12:36
huvitav, et endiselt valutavad sel teemal kõige rohkem südant just pilditud kodanikud või need, kelle enda galeriis peamiselt mitu aastat vanad pildid ripuvad.
kui paar kuud tagasi tehtud foto on "repro", siis peaks mõne meelest nagu iga päev uusi pilte klõpsima? aga mis mõttega? (isegi kui oleks aega selleks).
mõnda pilti ongi hea kasvõi paar aastat hiljem vaadata, nostalgilistel, romantilistel või mis iganes põhjustel. kui ei meeldi, pole ju kohustust oma silmi vaevata, või mis?
ning hädaldamise asemel võiks parem ise eeskuju näidata ja hakata ülepäeviti uute superfotodega üllatama. jah, see kehtib ka teema autori kohta.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 12:59
....võiks parem ise eeskuju näidata ja hakata ülepäeviti uute superfotodega üllatama.
Pole näinud ühtegi "superfotot" eelkõnelejast.
Enne kui seda soovitust teistele jagada võiks otsa ise lahti teha.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 14:01
qwerty, sinu maitsele "superfotosid" ehk anatoomiaõpiku stiilis genitaalipilte ei kavatse paraku lisama hakata. mul on veidi teistsuguse eelistusega publik muide, kas blokeerimine polnud piisav vihje, et sa ei peaks oma kallist aega ebameeldivate piltide vaatamisele kulutama?
aga soovitus oli siis mõeldud üleskutsena "repropiltide" üle kurtjatele, kui mõni veel ei taibanud.......
kaunistage omaenda kontot uute fotodega näiteks tihedamini kui kord aastas- siis tekiks justkui moraalne õigus sel teemal hädaldada
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 15:14
Keegi räägib moraalsest õigusest😂😂😂...vahest tahad rääkida eetikast...kuigi on ju teada et silikooni üleküllus organismis annab ühel hetkel tagasilöögi ja tekitab komplikatsioone erinevates organites... Kõige hullem kui see peaks tabama pea piirkonda🤔

..
..mõnda pilti ongi hea kasvõi paar aastat hiljem vaadata, nostalgilistel, romantilistel või mis iganes põhjustel..
Sinu mõte 🙂,sinust erinevalt olen enesekindel naine kes ei pea end iga päev tõestama
Ja sinu moraalinormid ei ole kohe kindlasti kohaldatavad massidesse...
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 15:14
Näita siis eeskuju ja lisa igapäev uus pilt mida siin varem olnud pole. Muide plokkimine ei aita kui sa ei soovi et keegisinu pilte ei näeks. Sinu ja teiste kasutajate pildid asuvad https://img2.iha.ee/ alam kataloogides kuhu pääseb ka blokeerides kasutajat.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 15:41
ei kujuta ette, mis aine üleküllus qwerty aju on blokeerinud......aga veel kord siis selgituseks:
minul ei ole vajadust midagi tõestada ega ka iga päev pilte klõpsida. seda peaksid ikka need tegema, kellele teiste paar kuud tagasi tehtud pildid nii suurt frustratsiooni põhjustavad, et peab lausa spetsiaalselt foorumis teemasid püstitama.
qwerty, minu pilte võivad kõik näha. aga kellele need silmailu ei paku, pole kohustust neid kuskil kataloogides taga otsimas käia nagu sina seda teed. aga no mis parata, kui sul elu nii hall ja ilmetu, et peab võõraste fotode kallal irisemisega seda kirgastama

ja teema pole eetikast, moraalist ega isegi minu tagasihoidlikest piltidest mitte. lihtsalt meeldetuletuseks teenelistele sapipritsidele.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 15:52
Oh vaene capri ei saaks isegi hauas rahu.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 15:56
Sul on õigus 🙂 moraal ja eetika käib sinust suure kaarega mööda... Aga teema ongi just Inimestest, kes lolli järjekindlusega oma pilte tuulutavad🙂
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 15:56
Tegele oma silitamis teenuse pakkumisega ja katsu olla. Sa ilmselt ei saa teisiti kui pead siin foorumi erinevates teemades sapi pritsima.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 15:57
oh vaene qwerty, eks sinagi ju kummitaksid ka peale siitilmast lahkumist mu piltide kallal edasi.. nagu mingi ona-zombie
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 16:03
üritada siin lolli järjekindlusega selgitada, et igaühel on õigus siia lisada pilte oma soovi ja tuju järgi, on ilmselt mõttetu ajaraisk- arvestades oponentide aju kapatsiteeti.
aga suured fotokriitikud võiks jah kõigepealt oma kapsaaia üle vaadata. kui see soovitus tundus sapi pritsimisena, siis sorry, kui mõnd õrna hinge riivasin
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 16:04
Erinevalt sinust capri ei karda touch1 hinnet 1-5 ja ei kiirusta sinu moodi pilte maha võtma ja uuesti lisama. Jott ütles kord et eks "teenuse" pakkujad tahavadki eesliinil olla ja seepärast võetaksegi pildid maha ja lisatakase uuesti kui topist välja kukuvad.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 16:07
Vaata oma kapsaaed üle ja näita milline on kunstiline foto sinust mille tegemisel on aega raisatud.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 16:09
qwerty, aga hinda proua touchi paari ilusa "ühega" ja tule jaga siis reaktsiooni
aga miks see sind personaalselt nii väga häirib, kui mõned naised on topis, hoolimata sinu poolt laotud "ühtedest"? kas tunnetad konkurentsi oma pakutavale teenusele?
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 16:10
Panin siis sinu palvel talle paar hinnet 1. Midagi ei juhtunud.
Mind ei häiri. Sind häirib ju kui topist välja kukud.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 16:11
minu kapsaaed ei puutu hetkel asjasse. kuna mina pole kunagi ühtki teiste vanu või uusi pilte kritiseerivat teemat püstitanud ja ei näe mingit mõtet võõraste inimeste fotode kallal vingumises.
kes tahab iga päev uusi pilte näha, võiks ju ise neid oma kontole lisada kõigepealt, kasvõi ülepäeviti. ei tundu loogiline?
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 17:34
no mina ka ei taha mingite qwertyde ja fatasside kontosid ja pilte näha, seega ei käi ka neid vaatamas- lihtne, eks. aga miskipärast just need qwertyd ja fatassid ronivad blokeerimisest hoolimata minu kontole ja ei saa mu piltidest üle ega ümber, kuigi näha nad neid ei taha millest selline obsessiivne käitumine?
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 18:02
nad vaatavad kui naist, kes endast lugu ei pea ja end siin poseerib. capi kui sa muidu endale meest ei saa siis raske ka siis kui end siin avaltad. see ei näita muud kui lõdva püksikummiga sa oled kahjuks
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 18:04
Mina caprit ei karda ja seepärast ka ei ploki.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 18:18
Mis teil ''härrased'' lõdva püksikummi vastu on. Siin on see pigem kohustuslik.
Opakas on nii kõrgete väärtushinnangutega, et ei kõlba pilti siin üles panna, Ga igapäevaselt jaurata ja teemades s...l käimine väga
Võta seda, kui minu väikest tähelepanuavaldust ( millest sa puudust tunned) sulle.
Neid, kirju mis sa mulle privaatselt saatnud oled, ma siiski veel ei avalikusta
˅ näita rohkem ˅
2019-12-13 20:38
Capri suures vihas hindab ennast päeva vipiks täna
˅ näita rohkem ˅
1
2