Foorum
2010-09-01 09:27
TEADMISEKS [email protected] ja siin kasutajanime all karinaaa8888 ja sexpistols all esinev valeria zimogljadova pakub veebiseksi aga kui raha kantud siis ei nae te midagi enne naitab ilusti et on olemas lehvitab teile veebist ja naitab tissi aga parast kaob
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 09:35
veel üks loll
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 09:51
loll jh panin raisale sota algul koik ilusti tibi ah mis tibi perse tsellut tais naitas korra tagumiku et veeb toimib siis sai raha katte ja kadus ega mul sest sotist kahju pole aga las siis teised teavad ka mis sealt oodata voib
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 10:27
räägi räägi sellest. räägi jah sellest, et sind see ei huvitanudki ja et sa nendest "raiskadest" midagi ei tahagi jne. ehk muututaksegi härdaks. kus see tselluliit siis oli, kui sa teda nillima hakkasid ja talt selle tellisid? vs on sul ka tselluliit mingite sagarate alla tekkinud, et sa ei tea, mida sa teed ja mida sa saad? tahad ennast nüüd välja vabandada millegagi v?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 10:44
mis tehtud, see tehtud? hilisem targutus olematuks midagi ei tee? salata,et ei huvitanud on endale valetamine ?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 10:45
..pidi alles kiirus olema, konto tehtud ju täna hommikul, vähem kui tund tagasi, kui juba siin rubriigis tatti pritsimas....kus loogika on?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 11:05
tal peab mingi teine regamine siin olema (on ehk praegugi). ta kas ei tahtnud millegi muu alt seda teadet siia panna (nt selleks, et ei saadaks teada, et ei tuntaks jne) vs ongi teise blokeerinud peale seda ja reinkarnatsiooni teinud. muudkui muudab regamisi ja siis rehkendab siin, kust mingi naine suhtleb. teadlik inimene teab, kuidas tegema peab
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 12:47
Äkki peaks sellistele totudele oma rubriigi tegema???
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 15:35
Iha.ee häbipost oleks mõttekas luua...nii taolistele "teenusepakkujatele" kui ka nende "ostjatele".
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 12:53
seda saab rakendada ka kui näidet suhtluskultuurist. grammatika tundmisest ma ei hakka rääkimagi
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 17:47
jaaamm,, aga me ei saa ju end rohkemat siin ilmas muuta ,, kui see va mõistus võtaks ,, vaid .. ja iha ,,sait see on ju lubatud siiski kõigile... khhmm..
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 15:39
see oleks nagu seadusandluses.....altkäemaksu võtjad ja - andjad saavad võrdselt karistada
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 14:56
Palju sa siis sota eest saada tahtsid? Said just paras jägu, ega ta headegevusega tegele. Ma ei saa taas aru milles on inimese probleem??
˅ näita rohkem ˅
2010-09-08 18:29
@Aike

Mina ei saa aru inimestest kes omale Volkswageni ostavad, see on nõme auto. Kas siis nüüd peaks kõigilt volkariostjatelt raha ette nõudma ja autot mitte andma, sest nad on nõmedad inimesed? Või kui Sul tänaval möödasõitvast autost käekott ära tõmmatakse, kas siis läheduses viibivad inimesed peaks näpuga näitama ja ütlema et vaat kus loll, tuli käekotiga tänavale.

Ma ka ei saa aru, miks peaks ostma mingit veebiseksi teenust, aga mis siis, kui keegi tahab siis on see ta oma asi. Küsimus on selles, et antud juhul on tegemist vargusega. Lubatud teenuse eest võeti raha ette ja teenust ei antud.

Oma õela sisisemisega siin foorumis annad Sa varastele sõnumi, et varastamine on normaalne ja varastagu aga rohkem. Selline suhtumine on väga pehmelt öeldes kurb.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-08 18:52
Ajab lihtsalt naerma,kuidas mehepoegadel meeldib oma lollusega kiidelda.Põgus pilk hoiatuste rubriigile ja isegi laps peaks mõistma,et ettemaksu korral saad reeglina petta.See on nagu loterii.kas näkkab või mitte ja ma pole kuulnud,et keegi Eesti lotot vargakambaks sõimaks
˅ näita rohkem ˅
2010-10-03 13:28
tegu juba ammu tuntud isikuga.. pole mingi uudis..
˅ näita rohkem ˅