Foorum
2019-06-23 19:39
Pakub weebishow mida ei tule. Kaob peale ülekannet.
Kui kellelgi on pilti videot või lisa infot selle kasutaja kohta siis olen väga huvitatud seda omastama.
Skype on laura.lautmaa
˅ näita rohkem ˅
2019-06-23 21:34
Kas arvad, et kõik veel ei näinud sinu vaimset taset.
Mis infokogumisse puutub, siis see isik tegutseb siin iha algusest peale ja enne sind on kümnete viisi olnud kangeid mehi, kes on lubanud karmi karistust talle, aga sõnadeks on see vaid jäänud.

P.S.
Sellest info kogumisest ära liiga kõva häälega räägi, sest see on keelatud jälitustegevus, mille eest võib isegi mitmeks aastaks kinnimajja sattuda
˅ näita rohkem ˅
2019-06-23 23:05
Sa oled selle tibiga mestis siis vist... mille kuradi muu pärast sa teda kaitsed ja minu vaimse taseme üle arutad... Comoon inimestel on omad huvid ja soovid ja mis õigusega sina arutled minu vaimse taseme üle? oled sa koolis käinud üldse või kus on sinu psühholoogia või vaimse taseme hindamise tunnistus? Kui neid pole siis istu oma läpaka taga vagusalt ja ära avalda liikselt oma meelt.
Andmeid varga/petturi kohta võin ma aga vabalt küsida ja uurida vabas netis. Ma pole kuskil kirjutanud et mul on plaanis kellelegi oma kohut korraldada.
˅ näita rohkem ˅
2019-06-23 23:14
kle isegi loll pisike kiskjaloom, kassi tõugu, saab sinu tekstist aru, et sul aru napib. suurem loom, näiteks inimene, saab veel paremini

ja ära kasuta sõnu, mida ise ei mõista, nii paistad topelt loll
˅ näita rohkem ˅
2019-06-23 23:36
Sa ju ise andsid mulle selle õiguse. Vähe sellest, et olid piisavalt loll laskmaks ennast tillist tõmmata, sa kuulutad seda ka tervele maailmale.
Muide, ma ei kaitse teda, aga mul pole ka mingit põhjust tema vihkamiseks. Las müüb pealegi lollikestele mõistust.
˅ näita rohkem ˅
2019-06-24 16:04
Sa jott pasanda vähem.Mis käid igal pool oma sitast nina toppimas.istu oma vikerkaares edasi.
˅ näita rohkem ˅
2019-06-24 18:11
jfjm Sa vist jumaldad ka araabia maade seaduseid... Seal kui naine kaebab vägistamist mendis siis ta vägistatakse seal ka veel selle teatamise eest.
Sina pole mingi inspektor et mind arvustada... ma hoiatan inimesi et teistega nii ei läheks sina aga teed seda maha? Tra sa peaks oma mulgu kinni hoidma või tõesti muu hobi leidma.
˅ näita rohkem ˅
2019-06-24 20:39
Inimest ei peteta. Inimene petab ennast ise, petis aitab sellele ainult veidi kaasa.
Sa mõtle nüüd sellele mitu hoiatust sa olid ise enne ülekande tegemist läbi lugenud ja palju nendest õppinud? Need kes siin lugemas käivad on juba ise vähemalt korra kooliraha maksnud. Osad on sellest õppinud, osad aga maksavad ikka edasi ja targemaks ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2019-06-24 23:51
KinkyCoupl lubab siin mitmendat kuud kõiki üles puua ja ära vägistada aga siiani pole poissi peale foorumi kusagil mujal laulmas näinud.
˅ näita rohkem ˅
2019-06-25 00:19
No õnneks ta arvab, et ma olen Varese Velts. Las otsib siis selle kaagi üles ja saavad koos ehk voodis hullatagi.
˅ näita rohkem ˅
2019-06-25 01:16
Oi maiazmokk sa oled oma eelnevad ülestunnistused ära kustutanud ja nüüd ilusa teksti siia kirjutanud?
mis sa selle teksti kohta ütled? Kuidas sa seletad nn kooliraha?
https://www.upload.ee/image/10135137/Screenshot__2019_.png
Nagu ma maininud olen... ma hoiatan ja teadvustan inimesi selle asemel et tünga saajaid maha teha nagu mõni.

Kes tahab ikka omal nahal järgi proovida ja ikka raha kannab sellele tüübile... Noh mis seal enam öelda...
˅ näita rohkem ˅
2019-06-25 09:45
Jfjm on Lubricate, on maiazmokk. Tegelikule välimusele vastab kõige paremini esimene.
˅ näita rohkem ˅
2019-06-25 09:58
Ega siis kõik prominendid ka ühes isikus saa olla
˅ näita rohkem ˅
2019-08-29 17:06
Oma viga et pettasai, see aga ei tähenda, et peaks pettureid õigustama, veelvähem neid kaitsma ja takkakiitma. Pettus on pettus, olenemata mis ja kuidas seda tehti
˅ näita rohkem ˅